Skocz do zawartości

[K4N4LI4] Na bogato


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie byłem pierwszy z założeniem tematu ale trudno. W tym roku będzie na bogato a przynajmniej bym tak chciał, czas i pieniądze zadecydują czy uda się wykonać plan.

 

Pierwsza paka z alepetarda

Ws0DBC0.jpg

Bodajże wszystkie trzy wyrzutnie są z 2013 roku więc powinny walić konkretnie.

JW5000 jest jak grzechotka dla dzieci ale sprawdziłem rury i wszystko się wydaje ok, nawet chyba ktoś przed wysyłką też sprawdzał. Dogłębniej będę analizował w okresie przedsylwestrowym :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechotka to normalna rzecz, pewnie gwiazdki, crackling, albo efekt miny jest luzem umieszczony w rurach.

To już drugi raz alepetarda daje na początek roku ładną promkę, chociaż mieli konkurencję cenową z Arką i INS'em.

Te i pobliskie roczniki u Jorga w kostkach były najlepsze, podobnie jak samochody z biegiem czasu, pomimo kilku lat nie rdzewieją. Ładna laurka dla Jorge, 100% zamówienia od tego importera. Paweł z facebook dostał coś od Jorge, chyba rakietę dmuchaną, albo dyplom w zamian za wysłanie im na maila fanowskich rysunków xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala.. konkrety jak się patrzy ! :) widać że wybrałeś jedne z najlepszych kostek Jorge jakie były dostępne na promce :P stary życzę ci aby ten plan na bogatości się udał tak trzymaj i czekam na kolejne aktualizacje. ;)?

Edytowane przez Kamil911
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cyk uzupełnienie stanów magazynowych na stragan :) K4n4li4 to przerzut rok temu Gaoo mu wysłało towar to mówił że najlepsze w tym roku sponsoring z Jorge:)

PS Przez Ciebie też musiałem zamówić JW4001 i 409

Edytowane przez AdrianoGKW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mantis napisał:

Grzechotka to normalna rzecz, pewnie gwiazdki, crackling, albo efekt miny jest luzem umieszczony w rurach.

To już drugi raz alepetarda daje na początek roku ładną promkę, chociaż mieli konkurencję cenową z Arką i INS'em.

Te i pobliskie roczniki u Jorga w kostkach były najlepsze, podobnie jak samochody z biegiem czasu, pomimo kilku lat nie rdzewieją. Ładna laurka dla Jorge, 100% zamówienia od tego importera. Paweł z facebook dostał coś od Jorge, chyba rakietę dmuchaną, albo dyplom w zamian za wysłanie im na maila fanowskich rysunków xD

Stare jorge i alepetarda to musi działać

6 godzin temu, Kamil911 napisał:

Ulala.. konkrety jak się patrzy ! :) widać że wybrałeś jedne z najlepszych kostek Jorge jakie były dostępne na promce :P stary życzę ci aby ten plan na bogatości się udał tak trzymaj i czekam na kolejne aktualizacje. ;)?

Postaram się nie zawieść 

 

29 minut temu, AdrianoGKW napisał:

I cyk uzupełnienie stanów magazynowych na stragan :) K4n4li4 to przerzut rok temu Gaoo mu wysłało towar to mówił że najlepsze w tym roku sponsoring z Jorge:)

PS Przez Ciebie też musiałem zamówić JW4001 i 409

Wspieram polskich importerów a nie jak jakiś machony :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, AdrianoGKW napisał:

Widać w tym roku na bogato jak 200 zł wydane na kapiszony ? A górna wyrzutnia to jak się nazywa?:>

Tak samo jak dolna :) To tylko na rozgrzewkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty złodzieju jeden!! ??. Miałem w koszyku już jw409 i jw4001?. Spóźniłem się o parę sekund?. Tak już  bez żartów... Kozacki początek. Jorgowskie rarytaski które na pewno zachwycą.Zamieszasz przebić jakościowo stuff z poprzedniego roku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, damian7878 napisał:

O ty złodzieju jeden!! ??. Miałem w koszyku już jw409 i jw4001?. Spóźniłem się o parę sekund?. Tak już  bez żartów... Kozacki początek. Jorgowskie rarytaski które na pewno zachwycą.Zamieszasz przebić jakościowo stuff z poprzedniego roku? 

Jeśli budżet pozwoli to tak.   Jedziemy na pełnej k**wie albo wcale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
44 minuty temu, mpiwowski napisał:

To już wiem kto mi to wykupił :/

Wziąłem ale teraz myślę jak to wkomponować xD W sumie to mogłem trzecią wziąć bo jeszcze była

 

22 minuty temu, mantis napisał:

Doszło przed Sylwestrem i za to się ich ceni.

Postarali się. Jeszcze było dobrze zapakowane aż nożyk złamałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz czadu dobry wybór ;) też miałem te final cake w planach :Dno chyba będzie na bogato o ile dotrwa to do grudnia xd wincyj kostek. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem finał cake 2 to wymiotła.Dobre są wyrzutnie tej serii. Każda jest dynamiczna a to lubię.Rosły stuff u Ciebie bedzie na koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kingi w dobrej cenie z fajerwerki gorzow ;) Do mnie też od nich paka idzie, mahony z kolegami w opinie google im napłakał, że fikcyjne promocje i się zmartwiłem, ale jak widać niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...