Skocz do zawartości

[krzycho1708] Stuff 2020/21


krzycho1708

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwaliłeś system tymi zakupami!! Same kozackie propozycje. Final cake 2 zrobi pogrom! W ogóle która go nie zrobi jak wszystko praktycznie górna półka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do final cake 2 przekonałem się m.in po Twojej opini ;)  A teraz na filmiku też widać że kostka jest sztos :D Mam nadzieję że i reszta nie zawiedzie xD Nie daje mi spokoju jedynie Hulk xD pochopnie go zakupiłem skuszony promocją, i nie wiem czy nie wymienię go na coś sprawdzonego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza dostawa :D , jak już wspominałem na czacie, plany się zmieniły i tylko część stuffu będzie odpalona w sylwestra a reszta pójdzie na pokaz weselny w połowie roku '21?
U góry gratisy xD
 

20200225_153524.jpg

20200225_153223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no.. dałeś z grubej rury :) King dwójeczka zrobi robote a na deser Silent Night mmm...  pychota :))  ciekawią mnie te fontanny z Piromaxa ładnie się prezentują mam nadzieje że ci się spodobają bo na filmach są niezłe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tymi z jorge, ale te od piromaxa mają 2 razy więcej nec-u bo aż po 220g a że cena prawie ta sama to wygrało "januszowe' podejście do tematu xD haha. No i na filmach szczególnie dobrze wypadła ta srebrna u niejakiego Pana na M xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Silent świetna a viserion pewnie jak zwykle w formie. Viserion to u mnie obowiązkowa pozycja każdego roku. Póki co dobry pewny i opłacalny produkt.  Luza miałem chyba 2 lata temu taki typowy średniak ani zły ani nie powalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Listopadowe zakupy hukowe :D
Zaczynając od lewej: Dum bum middle, fp3, miazga i dynamit od velibrum. Dalej PiroHit najlepsze jest to że zamawiałem 10x PS3 przysłali PS5 xD Więc spoko :D
Lont i 2 paki mini dum bum z fajerwerki shop i najmocniejsze super piccolo jako gratis. Reszta z lidera :)

797aad7037e27.jpg

20201203_153007.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLEŻ ZAPAS emiterków

do tego kostki hukowe dum bum X

jakieś białe okablowanie ale nie rozumiem co to za lont daj linka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps5 są świetne :D nie wiem czy miałeś kiedykolwiek fontanny nolimits ale w tej cenie kładą wszystkie fontanny, ale stolik masz świetny ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś uzbrojony po zęby ! Taka ilość emiterów starczy na kilka ładnych lat strzelania bez wątpienia możesz spać spokojnie.. lecz twoi sąsiedzi już raczej nie. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mantis napisał:

aLEŻ ZAPAS emiterków

do tego kostki hukowe dum bum X

jakieś białe okablowanie ale nie rozumiem co to za lont daj linka

Loncik bardzo szybki metr na sekunde z fajerwerki shop :) mają go chyba jeszcze tylko na pirohicie ale tu był w lepszej cenie na BF :D https://www.fajerwerki.shop.pl/1273,lont-bardzo-szybki-metr-sek-bialy.html

 

17 godzin temu, kamils38 napisał:

Ps5 są świetne :D nie wiem czy miałeś kiedykolwiek fontanny nolimits ale w tej cenie kładą wszystkie fontanny, ale stolik masz świetny ?

No dla mnie git PS5, tym bardziej że paczka wyszła za 11 zł xD Wiem że są słabsze od tych bez logo dextrina, ale sprawdziłem i mają po 4,5g FB więc i tak spoko.

No limitsy kupiłem pierwszy raz, a 3 sztuki bo naoglądałem się właśnie filmików i zacnie się prezentują :D
A stolik to stara produkcja xD szkoda mi było oddać V6-ki na złom xD

Mam filmik z nim ale jeszcze z czasów jak się nagrywało kalkulatorem :D xD

 

 

Trzeba było wziąć troszkę towaru na zapas jak już ma być bieda z mocnymi petardami/emiterami. Chociażby po to żeby przyszłemu pokoleniu pokazać co kiedyś było xD a sąsiedzi no cóż xD jakoś muszą wytrzymać :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jednemu marzy się taki stuff jak Twój. Widzę że zaopatrzyłeś się też w dobre fontanny. Ja po ostatnim Sylwestrze znowu zdecydowałem kupić no limits bo mnie urzekła ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samum i Alfa doładowanie dla stuffu. Kiedy wjedzie fota całości, bo był już ostatni gwizdek na zakupy internetowe :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota całości nie będzie aż tak okazała :/ Pokazuję zakupy robione przez cały rok, ale większość pójdzie na pokaz na moim weselu w przyszłym roku (o ile wgl. się odbędzie z racji covida...)
Jednak na sylwestra też wleci kilka fajnych kostek, + pozostałości z roku poprzedniego no i alfa jako wisienka na torcie :D

Edytowane przez krzycho1708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...