Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2020/2021


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

No6 fajna sprawa ale ta traca to mnie bardzo ciekawi może się jeszcze gdzieś dorwie taką lub większą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja Nr.7 Trochę kostek i emiterów, oraz wisienka pokazu. 

234967b301d91517gen.jpg

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Kozak aktualizacja. Ja chyba swój temat usunę bo i tak cię nie dogonie ?

Co ty pleciesz.. to się wkońcu skończy, przegonisz mnie zresztą to nie wyścigi o złote kalesony. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropic Pro, Muzyczna, Mistral i coś z niedocenionego u nas Surexa. Aż strach się bać jak w grudniu wstawisz fotkę całości.

Nie dość, że częsty update, to jeszcze każdy zakup obfity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mantis napisał:

Tropic Pro, Muzyczna, Mistral i coś z niedocenionego u nas Surexa. Aż strach się bać jak w grudniu wstawisz fotkę całości.

Nie dość, że częsty update, to jeszcze każdy zakup obfity.

Dopóki fundusze są to i obfite będą :)ale jestem już bliżej niż dalej do zakończenia zakupów na ten rok.

11 godzin temu, kamils38 napisał:

Muzyczna fajna kosteczka miałem rok temu, tropic pro bedzie kocurem pewnie ale ten surex mnie ciekawi :D

Miałem w 18/19 punka wypadł genialnie w porównaniu do innych kostek z tej serii muzycznych, Surex nie był tak moim priorytetem zakupiłem go w okazyjnej cenie, a nie ukrywam że lubię testować coś czego reszta nie miała, ale nie ukrywam że także mnie ciekawi jak wypadnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piotrek007 napisał:

Ten Surex Panie to mnie ciekawi. Na januszowej promocji trafiony czy jak?

Tak dokładnie.. za 45 pln bodajże hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, mpiwowski napisał:

Poprawiłem link :P

Dzięki męczyłem się z tym całe wieki xD

2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

No to teraz lepiej, samum i px-pro zacne. A cóż to za projekty szykujesz? :P

Karabinki głównie xD a z saturnów to połączę w układ fan + do tego jakieś małe szajsowate kostki z komety xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kamil911 napisał:

Dzięki męczyłem się z tym całe wieki xD

Karabinki głównie xD a z saturnów to połączę w układ fan + do tego jakieś małe szajsowate kostki z komety xD

A z rac jakiś projekt czy na mecz się wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, k4n4li4 napisał:

A z rac jakiś projekt czy na mecz się wybierasz?

Pierwsze co pomyślałem - stuff wygląda na meczowy, albo jak wskazuje data dodania posta 11 października - został równy miesiąc do Święta Niepodległości.

Middle Dynamit od Super Power ma NEC 1.5 g według piroarta, do jakiegoś łąkowego strzelania powinno być git, bo huk nie wezwie całych zastępów ochotniczej straży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

A z rac jakiś projekt czy na mecz się wybierasz?

Na mecz nie, coś się wymyśli z rac były na dużej promocji na petardzie więc brałem.

2 godziny temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Stary ile ty masz tego wszystkiego; petardy, wyrzutnie, wulkany, no ***** wszystko. Stuff 11/10 ?

Dzięki ;) a nie wiem nawet ja już tego nie liczę po prostu kupuję to co mi wpadnie w oko.

Godzinę temu, mantis napisał:

Pierwsze co pomyślałem - stuff wygląda na meczowy, albo jak wskazuje data dodania posta 11 października - został równy miesiąc do Święta Niepodległości.

Middle Dynamit od Super Power ma NEC 1.5 g według piroarta, do jakiegoś łąkowego strzelania powinno być git, bo huk nie wezwie całych zastępów ochotniczej straży.

To by się zgadzało :) 11 listopada akurat będę chciał uczcić to ważne święto  i hańbą byłoby nic nie odpalić.. a już szczególnie przy sporej ilości jak dla mnie posiadanych rac, białe i czerwone race z pewnością pójdą w ruch i jakaś kostka także. A co do Middle Dynamit to mam zamiar z wszystkich zrobić karabin i po prostu odpalić między blokami 31 grudnia. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...