Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2020/2021


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Piotrek007 napisał:

Jednak się skusiłes na tego Your Club

Ladny zestaw

Skusiłem bo taki był mój plan nawet gdyby nie były na promocji to i tak by się coś znalazło z Maxsema :

12 godzin temu, krzycho1708 napisał:

Zacna, różnorodna aktualizacja ;) Widzę jest i fontanna od piromaxa której byłeś ciekaw. A ja jestem ciekaw co pokażą te 2 kostki od maxsema :D
Swoją drogą z Gorzowa coraz więcej gratisów przychodzi xD

Z tego co widziałem u innych to były to tylko pare emiterów a tu rzucili po bogatości aż się ździwiłem. :P

2 godziny temu, expanse napisał:

Sporo fontann i wyrzutni, ciekawe rakiety, będziesz miał co robić ?

Dzięki, fontann jeszcze kilka dojdzie ale to dopiero początek zakupów jeszcze wszystko przedemną. ;) wiem że mógłbym już na tym skończyć bo już trochę tego jest ale jak są fundusze to zawsze coś wleci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja Nr.5 Kwiecień w tym miesiącu taki trochę misz masz :P bez szału.. większość to produkty które dorwałem na promocji.

 

57806ab471c69084.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, k4n4li4 napisał:

Cena nie powala, kiedyś to było po 32 zł czy ileś :D

Kiedyś to były panie inne czasy.. lepsze, co poradzisz.. lepsze 40 niż 55 zł czy 60 zł. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Piotrek007 napisał:

Exploader 5 ładnie wali. I widze sporo w Komete zainwestowaleś. I 2x ladne kątowki

Dzięki tak jak wspomniałem to nie jest koniecznie to czego chciałem ale że ceny były bardzo korzystne to czemu nie brać, TW11 idzie do małego pokazu na nowy rok :) a Titanium Green do głównego pokazu jako przed finałówka mam nadzieje że nie zawiedzie i sama dynamika tej kątówki zrobi robotę. 

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil911 napisał:

Dzięki tak jak wspomniałem to nie jest koniecznie to czego chciałem ale że ceny były bardzo korzystne to czemu nie brać, TW11 idzie do małego pokazu na nowy rok :) a Titanium Green do głównego pokazu jako przed finałówka mam nadzieje że nie zawiedzie i sama dynamika tej kątówki zrobi robotę. 

Po ile udalo Ci sie tb5 wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrek007 napisał:

Po ile udalo Ci sie tb5 wyrwać

7.50 za paczke coś takiego już dokładnie nie pamiętam ale nie były to duże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kamil911 napisał:

7.50 za paczke coś takiego już dokładnie nie pamiętam ale nie były to duże pieniądze.

No to grzechem było by nie kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aktualizaca Nr.6 Tym razem system na który oczekiwałem ponad 2 miesiące zakupiony z Ebay myślę że na początek w sam raz wystarczy na moje amatorskie potrzeby. ;)  wszystko się okaże po sylwestrze czy faktycznie zarażę się robieniem pokazów wtedy zdecyduje się na konkretniejszy system z wiekszą ilością kanałów. :P

d1522ea4983f29d7gen.jpg

Edytowane przez Kamil911
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piro mati69 napisał:

ile dałeś za systemik??

100 zł równe po rabacie przy zakładniu nowego konta było 5$ czy coś takiego już nie pamiętam :P

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie systemowców. Na początku może być tak, że trzeba będzie pokombinować z anteną, czasami wysunąć ją do połowy, czasami na maxa, żeby sygnał załapał. Po jakimś czasie używania już nie miałem takich problemów.

Nie zapomnij kupić bateryjek do pilota. Są małe i uważaj, żeby nie przepłacić za nie w markecie spożywczym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja Nr.7 Trochę emiterów małe zapasy.. to nie wszystko coś jeszcze z pewnością wpadnie. ;)

0219fd1cb3a48663gen.jpg

23872f01de369570gen.jpg

 

Edytowane przez Kamil911
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli każdy ujawnia większe ilosci petard lub emiterów, miejmy nadzieję ze to będzie chwilowy okres do przetrwania a nie cisza przed burzą. Jak za setke fajny system. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil911 napisał:

Aktualizacja Nr.7 Trochę emiterów małe zapasy.. to nie wszystko coś jeszcze z pewnością wpadnie. ;)

0219fd1cb3a48663gen.jpg

23872f01de369570gen.jpg

 

Za dużo! Nie wolno! Dawaj mnie no tu trochę 

2 godziny temu, Romano napisał:

Powoli każdy ujawnia większe ilosci petard lub emiterów, miejmy nadzieję ze to będzie chwilowy okres do przetrwania a nie cisza przed burzą. Jak za setke fajny system. 

Na mnie nie licz, wolę efekt od huku xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko jest 500 sztuk petard. Codziennie można byłoby odpalić 3 sztuki i wciąż będzie czym bawić w Sylwka. Albo wersja w każdy weekend po 20 szt. 

Plus za pomieszanie różnych rodzajów petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Za dużo! Nie wolno! Dawaj mnie no tu trochę 

Na mnie nie licz, wolę efekt od huku xD

Bierz jak swoje tylko z umiarem xD

32 minuty temu, Grubbert napisał:

Doładowanie Emiterów bardzo ładne,same dobre odstraszacze :D Testowałeś ten system może?

Tak system był podpięty na lampkach choinkowych :Pwszystko działa i hula chociaż chrzest bojowy dopiero osiągnie 31 grudnia i wtedy będe mógł coś więcej powiedzieć na jego temat, napewno na plus zasługują 3 segmenty gdzie nie będzie problemu z długością spłonek i kombinowaniem jak i dostępem, ale raczej wszystko pójdzie zgodnie z planem. :)

 

36 minut temu, mantis napisał:

Na oko jest 500 sztuk petard. Codziennie można byłoby odpalić 3 sztuki i wciąż będzie czym bawić w Sylwka. Albo wersja w każdy weekend po 20 szt. 

Plus za pomieszanie różnych rodzajów petard.

Dzięki :) nie lubie strzelać jednym typem emiterów z czasem robi się to nudne.. lubię zróżnicowane strzelanie dlatego pomieszanie być musiało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem podobne,może nawet identyczne na aliexpress po ok 120zł i zastanawiam się nad zakupem.Najbardziej ciekawi mnie zasięg,no cóż poczekam na Twoją opinie i może w przyszłym roku zakupię :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilTM miał te systemy, dobrze zdały egzamin. 50m jest to optymalna odległość do używania ich. Nie licz na zasięg ponad 100m. Zresztą jest ograniczenie w UE że super dużego zasięgu nie mogą też mieć te systemy, które są sprowadzane do Europy, tyle że to bardziej ponad 200m jakby się chciało. Dawne piloty miały zasięg 2kg, to było coś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja Nr.8 Dotarła ostatnia paczka hukowa i tym samym jest to koniec moich zakupów hukowych (emiterów,petard) na ten rok. Ciąg dalszy aktualizacji pozostawię wyrzutniom. :)

b9ef0f1604ed8a8egen.jpg

 

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...