Skocz do zawartości

[mantis] Saluto di Titanio 2020


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu człowieka przychodzi taki moment, że chce się człowiekowi titanium salute. Jestem na forum dosyć długo, ale zawsze chciałem zrobić tematycznego Sylwka z efektem saluty w roli głównej. Kiedyś kostki hukowe były dla mnie nieporozumieniem, dzisiaj zbawieniem.

Postuję piramidę z Titanium Salute położonych na nieelektryzującym kocyku, co stało się memem na naszym forum.

fUvtLGi.jpg

Zakupy robione na arkafajerwerki.pl z promocją 25% taniej. Wybór padł na arkę ze względu na wysyłkę do paczkomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no już pierwszy Stuff w dziale :) Ładna piramidka.. ostro działasz Mantisie ciekaw jestem efektu odpalonych wszystkich na raz. ! :) i czekam na więcej. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mnie ubiegł bo do mnie jeszcze jedzie paka na ten rok :)

 

Z grubej rury się zaczyna chociaż ja tam nie widzę sensu w hukowych chyba,  że aby tylko zadudnić na złość sąsiadom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się dobrze obecny nie skończył a Ty już myślisz o następnym ;) Masz jakiś plan na ten rok,jakiś projekt? Czołg mam nadzieję że nie pójdzie w odstawkę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2020 o 21:23, Grubbert napisał:

Jeszcze się dobrze obecny nie skończył a Ty już myślisz o następnym ;) Masz jakiś plan na ten rok,jakiś projekt? Czołg mam nadzieję że nie pójdzie w odstawkę :D 

W tym roku pokaz dzienny będzie lepszy od nocnego. Na pewno odpalenie systemem kilku TS na raz z różnych miejsc. Kolejne tytanowe kostki z czasem dojdą.

Co do czołgu, rury po nim zostały, race gwiżdżące są, może jakaś prosta konstrukcja powstanie, ale tylko wtedy jak dopadnie mnie chęć na robotę, nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne salutowe kostki. Ciasto z rekina i torcik co przygotowała ciocia Zenia z Belgii. Kupuję teraz, bo nie wiadomo czy jeszcze będą.

jYEe22O.jpg

piropolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm Zena brzmi ciekawie :)salute to bez wątpienia twoja dziedzina szykuje się kolejny, wyjątkowy stuff. Pięknie ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupy z okazji 100 dni do Sylwestra. Drugie podejście do tematu racy.

Pistolet hukowy Lexon 11 firmy Start-Mateja (obecnie Rosomak) + pasująca nasada na 3 race. Na jednej stronie mówili, że produkty działają.

dA1Oj68.jpg    GFWeNIV.jpg

vnVu5KK.jpg    J2D441Q.jpg

G3XJQYb.jpg    sSUNzjg.jpg

pcTFB8b.jpg    e6ttnae.jpg

militaria.pl

[edit 2020-11-11] Testowałem nasadkę na 3 race, niestety nie działa :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantisie ty to zawsze czymś zaskoczysz :) rozumiem że Rewolwer poszedł pod młotek ? ;) nasadka trójstrzałowa robi wrażenie to chyba zupełnie inne odczucia niż pojedyńcze strzelanie racami zawsze mnie to ciekawiło, w sumie nie wiem ale w przyszłości z pewnością też planuje jakiś pistolet zakupić. :) To teraz jeszcze jakieś fajne race i ekstra zabawa czekam już na kolejną twoją aktualizacje. ;) mam jeszcze pytanie jakiej firmy używasz amunicji (ślepaków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil911 napisał:

rozumiem że Rewolwer poszedł pod młotek ?

Jest na stanie i wciąż działa, tylko wystrzela max 6 rac, a później musi poleżeć godzinę w domu z dala od wilgoci, bo smoła i nagar wewnątrz lufy muszą wyschnąć.

2 godziny temu, Kamil911 napisał:

To teraz jeszcze jakieś fajne race

Strzelam pozostałościami z poprzednich paru lat. Jest tego wciąż ponad 70 sztuk:
- 22 szt. hukowych Knallpatronen (Aba): https://imgur.com/iH1b3sp
- 25 szt. gwiżdżących Pfeifpatronen (Zink) + 24 szt. gwiżdżących trochę inaczej Knatterpatronen (Zink): https://imgur.com/1ZEvx8Z

2 godziny temu, Kamil911 napisał:

mam jeszcze pytanie jakiej firmy używasz amunicji (ślepaków).

Pobjeda - 22 long K, kaliber 6 mm - wyprodukowane w Bośni i Hercegowinie https://imgur.com/kQANXr7
a także broń.pl (dawniej Kolter) mega huk 102 dB - 16 long, kaliber 5.6 mm https://imgur.com/fpP21aB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i cyk kolejna salutowa kostka pyk

IgQUcug.jpg

forumfajerwerki.pl - sprzedaż prywatna, dzięki Wapster za dobrą ofertę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mantis napisał:

No i cyk kolejna salutowa kostka pyk

IgQUcug.jpg

forumfajerwerki.pl - sprzedaż prywatna, dzięki Wapster za dobrą ofertę

Oby Ci dobrze służyła ;) polecam się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i ona :wub: bardzo dobry zakup mantisie. :) z pewnością spiszę się na medal przy takiej dynamice jaką oferuje... ehh dobrze że też jestem jej posiadaczem. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj mnie ona też bardzo ciągnie, niestety cena trochę odstrasza ale kto wie co bedzie w czarny piątek :D Dobra szybka kosteczka hukowa zakup na +

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k4n4li4 napisał:

pójdzie na finał?

To będzie na pewno jedna z większych rzeczy w stuffie, ale możliwe, że wjedzie jeszcze grubszy kaliber na finał. Wszystko zależy od tego jakie kostki będą po sklepach i czy pojawią się promocje na salutówki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...