Jump to content

Klimat, Pokazy, Projekty - {Bartekeuro}

Recommended Posts

• 2 weeks later...

90 % produktów mnie zachwyca, jednak tym razem przedstawiam wszystkim ku przestrodze największy wulkan Jorga

Oceńcie sami.

Filmik który między innymi pokazuje, że tego dnia nie było sensu strzelać czymś lepszym ponieważ i tak nie było by tego widac.

Noworoczny projekt dzięki 3 osobom które wyraziły chęć pomóc :) 

Pokaz noworoczny nagrywany z 3 różnych miejsc, ułożenie osiedla, wieżowiec oraz dobra pogoda pozwoliły na nagranie bardzo fajnego projektu. 

Już wiem, że właśnie tak bym chciał nagrywać każdy mały czy większy projekt aby można było nagrywać właśnie z różnych ujęć. Do tego w samym centrum miasta co oddaje jeszcze bardziej całą atmosferę oraz oddaje efekty danego produktu. 

Na zdjęciu widać co zostało użyte :)

Hydra w tym roku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, wersja marketowa.

Jedyne co bym zmienił to dał jakąś mniejsza kostkę zamiast wulkanu SOS.

Wszystko łączone lontem wolnym. Wyszło idealnie bez najmniejszej przerwy. :) 

https://i.imgur.com/kzEXvwn.jpg

Edited by Bartekeuro

Kamera nr 1 złapała ostrość na fontannie. Dwójka oddała klimat wieczora, nawet widać, że na osiedlu nikt oprócz Ciebie w tym momencie nie strzelał. Trzecie ujęcie wypadło najlepiej, bo złapało wylot na dole i rozprysk na górze.

Dobrze widzieć, że było jak rozegrać tego trudnego Sylwka i nagrać co się działo z różnych ujęć. Tradycja zachowana.

• Like 1
2 minuty temu, mantis napisał:

nikt oprócz Ciebie w tym momencie nie strzelał.

1 stycznia godzina 18:00, było to dla mnie dziwne bo liczyłem, że z 11 piętra uda się złapać jeszcze kogoś strzelanie. 

1 godzinę temu, Bartekeuro napisał:

Piękny widok :) ładnie było widać fajerwerki wręcz epicki widok z ciekawości zapytam które to piętro?? 

• 2 weeks later...