Skocz do zawartości

[X0RYSIU0X] Moja pirograciarnia


x0rysiu0x

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, większość z was już od dłuższego czasu wrzuca, co tam będzie na sylwestra, ja dopiero wytargałem kartony z piwnicy ?. Miałem w tym roku nic nie kupować, ale jednak jakieś zakupy były,  a i tak mam więcej niż potrzebuję. Mimo że kartony dziś przed chwilą przyniesione i otwarte, to od dłuższego czasu się zastanawiam co z tą pirograciarnią zrobić ?. Nazbierało mi się trochę różnych pierdół i drobnicy, którą albo kupiłem po taniości albo wylądowała w paczce jako gratis. Przez weekend zrobię przegląd, co ja tam mam, i powywalam wszelką drobnicę. Więc u mnie sylwester zapowiada się z masą drobnicy i może kilkoma małymi kostkami + rakiety. Jutro postaram się coś dodać, jak tylko zrobię przegląd co tam u mnie po kartonach się wala ?.

Edytowane przez x0rysiu0x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem pół żartem po Januszowemu, wystaw gdzie trzeba daj ogłoszenie i po pirodrobnico graciarni :) A powazniej zawsze możesz uraczyć kogoś kogo nie za specjalnie stać na chocby drobnicę, która ucieszy ;) Co roku u mnie to samo ostani raz ostatni raz a sam też kupuję to już taka tradycja i hobby jak Kevin w święta :D Pozdrowienia. 

Edytowane przez piromen29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kartony wstępnie przetrzepane, oto wszelaka drobnica z nich wydobyta ?:

P4017 - CHILE
P4017 - IRAN
T0512 Fox Rocket
R18058 - DEMON -
T6238 Magical Shots
P1103 - BIG FOOTBAL CRACKER XXL
0205A - KULKI TRZESZCZĄCE
P0001A KORNIKI
P0011 - STRZELAJĄCY LONT
TXD484 BĄCZEK
P0004 - WESOŁE ŻABKI - KOMETA
JM04 WIRUJĄCE BĄCZKI
TC10 - Crackling Flowers
TC17 - Dragon Eggs
 Jakieś Achtungi

I kartonik niedobitków z poprzedniego roku  + race pistoletowe. Po szybkiej analizie paragonów/faktur + wycena na oko tego co nie było wartość coś koło 70 zł. Myślałem, że mam więcej tej drobnicy, są jeszcze jakieś wulkany i rzymskie ognie, ale to sobie na razie zostawię.

IMG201912_qaxxnqh.jpg

Teraz dobiorę się do kokonu foliowego ? z rakietami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc z rakiet zakupionych w tym roku mam Rakiety kulowe z hestii  2szt zakupione w kauflandzie oraz 3 sztuki PP-762-SI E.T. (PM762) 50mm zakupione w Piroart. Do tego rakiety zakupione z 2 lata temu w Pirosklep: Rakieta 1410s 2 szt, Rakieta 1232 2 szt, P2004 Rakiety Grand Tornado. Tutaj za całość wychodzi około 100 zł

IMG201912_qaxxera.jpg

Do wyrzutni dobiorę się wieczorem lub jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zabawy widzę będziesz miał.Kurcze w ogóle zapomniałem o bączkach na tego Sylwestra?.Czekamy na wyrzutnie w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na wyrzutnie, oto co wybrałem z kartonu na ten rok:

SS19-06D - RAMPE
SS19-04D AUTEN
P7031 - FRAJDA -
P7030 - OKEY -
TXB602 BACKYARD FUN
PXB2103 Explosion
PXB2116 Ring
PXB3614 Virus

Za wyrzutnie wychodzi około 184 złote, a za całość będzie około 350 zł, bo nie znam cen wszystkiego co miałem w kartonie ?.

IMG201912_qaxnpae.jpg

Część wyrzutni połączę ze sobą, bo jest taka możliwość, są to Rample, Auten, Ring i Explosion.

Dodatkowo, żeby się pośmiać, oto jak wygląda Stara rakieta z zestawu Super power ???

IMG201912_qaxnpaa.jpg

Pustak, jakich wiele na rynku ?.

 

Edytowane przez x0rysiu0x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pirorookie, nakupisz a potem wyjmujesz z kartonów i jak znalazł xD

Ogólnie spoko chociaż brakuje czegoś mocniejszego na finał 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat z tą rakietą,ten pocisk 1/10 korpusu :D Masz sporo artykułów do zabawy,rakiety szelkowe bardzo mi się podobają oraz dobre wyrzutnie :) Wyszedł całkiem fajny zestaw za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...