Skocz do zawartości

Sylwester Brenna 19/20 Luk/endriu


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku wraz z użytkownikiem Luk2583 postanowiłem zorganizować sylwestra u mnie w Brennej jest to miejscowość zlokalizowana tuż obok Cieszyna niedaleko Bielska Białej... Luk przyjeżdża do mnie 30stego Grudnia i od tego dnia ostro lecimy z tematem lecz jeszcze przed jego przyjazdem odwiedzamy markety i robimy ostatnie zakupy Sylwestrowe !:fireworks: Wszelakie filmiki z odpalania jak i zdjęcia zakupów itp będą umieszczane w tym temacie... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brenna to bardzo ładna miejscowość, w internecie pisze że to zaciszna wieś ale jak ty tam mieszkasz to wątpie w to bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie dość spory efekt,ale niestety jak dla mnie wszędzie kolor zielony,a jak Wy ją oceniacie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzejku, jak na marketowy rozmach kosteczka robi robotę, elegancka jak za 3 dyszki, dzis lecę zakupię, przetestuję. Widzimy się na dzangłerze. pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wybraliście swoją drogę i spędzacie sylwka razem. Dobrze rozbujajcie to południe, Powodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku??

Edytowane przez Arturo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester udany w 100% wszystko wypaliło lecz nie odbyło się bez incydentów nie z naszej winy... Parę minut przed północą strzelaliśmy z dodatku do scream shells i moździerz nie wyleciał z rury z włókna szklanego i strzelił w środku uszkadzając ją. Kilka kostek (2-3szt) miało kilka ładunków które wybuchły zaraz przy ziemi (nie wzbiły się na daną wysokość) nic nikomu się nie stało strzelaliśmy bezpiecznie. Strzelanie rozpoczęliśmy już ok godziny 18 gdzie poleciały pierwsze kostki, rakiety i inne art pirotechniczne. O północy rozpoczęliśmy pokaz od 3x stroboskop 1x fontanna jak i wyrutnie 150sh rzymskich ogni z biedronki... bardzo fajnie to wyglądało i przykuło uwagę sąsiadów, dalej było już tylko ostre nawalanie z wyrzutni. Finał pokazu było połączone 4x wyrzutnia ACAB z Ultrashopu jak i 9x Titanium Salut z Piromaxa + Scream shells + 2x 2" NWP moździerz co widać na filmiku. Ogólnie bardzo fajnie się strzelało jestem mega zadowolony ale w przyszłym roku tylko i wyłącznie pokaz + małe strzelanie pojedyńcze.

 

SĄSIEDZI byli zadowoleni NIE było ani 1 incydentu że ktoś przyszedł i się burzył każdy bacznie obserwował co wyprawiamy :D❤️

1 stycznia o godzinie 17:00 Strzeliliśmy mały pokaz z wyrzutni + moździerzy

NG14-Aikido-Finak Cake 3-Mistral-jw90+ 3x szelka 2"

 

Filmiki z pokazu jak i zdjęcia z efektów wystrzałów będe dodawał stopniowo

 

Pokaz Noworoczny:

Corolla Blue Funke

 

XB4008

 

 

Big Brother Klasek

KING2 Triplex

 

JW49 IMAGINE

PX-Pro6

JW417

TXB022 Spektrum

Gigantica Pyroco

Mistral Pyroco

 

Wkrótce więcej filmów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle udokumentowane. Jak jest dobra odległość publiczności od pokazu, to nawet jak coś nisko wybuchnie nie ma wtedy wtopy.

Czekamy na filmik z finału z 9x Titanium Salute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...