Skocz do zawartości

[matikoksu] stuff 2019/2020


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z rana udało mi się zrobić pierwsze zakupy w tym roku. Późno i skromnie ale ciesze się że jest te kilka kostek. Dojdą jeszcze markety. Wszystko co jest na zdjęciu kupiłem w grom zbigu.

fajerwerki2019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny zestaw Sylwestrowy.No nareszcie ktoś ma jw408?.Przecież to naprawdę klasyk.Ten final u niej to było trzesienie ziemi?.Co za huk,trzask.6 lat temu ja mialem ake tego zwlaszcza finału nigdy w życiu nie zapomnę.Ogólnie była kozacka.Bardzo ciekawy jestem tej salutowej kątówki.Mam nadzieję,że kompakty zrobią swoje.Ogólnie stuff klasa ale gorszy od tego z przed roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek całkiem przyzwoicie się to prezentuje ;)
Masa ciekawych kostek, 2'' no i te kompakty , co do 408 miałem w ubiegłym roku i jest troszkę osłabiona ale daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Odwiedziłem carrefour oraz kaufland. Mam w planach jeszcze biedronke oraz lidl i może coś z etny lub straganów.

received_471590647073923.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, skromny stuff, ja  sobie na tyle pozwolić nie mogę ?. Będzie i głośno, i efektownie. Ja do tej pory tylko raz miałem kostkę 2 cale, czuło się każdy wybuch  na niebie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff jakbyś chciał strzelać już od wczesnych godzin popołudniowych lub do samego rana. Wiem że teraz to się łączy wyrzutnie ze sobą i jednym odpaleniem idzie jak po sznurku. Nie mniej jednak przygotowany do pokazu jak profesjonalista z koncesją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze troche oskubałeś markety?.Rakiety z hestii sa słabe..Ciekawe jaki efekt dadzą Misterie?.W liczbie je kupiłeś widzę☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość prezentuje się znakomicie!Grom fantastycznych wyrzutni.Na wieczór widze cos jest a na północ kozakcka altyrelia.Udanego Sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rakietami faktycznie słabo więc chciałem dokupić jakieś mocniejsze ale dziś już było ciężko kupic cos konkretnego wiec wzialem najwieksze jakie byly czyli jr34.

IMG_20191231_152315_jzzpl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto filmik z wyrzutniami odpalanymi o 00. Jedynie wyrzutnia PXB3921 titan nie została nagrana. W tym roku na niczym się nie zawiodłem a nawet większość piro pozytywnie mnie zaskoczyło. Single shot dum bum, fontanna+mina 75mm klasek, titanium salut, mysterie, termopile, jw408, pxb2232 dynamic oraz pxb2424 titanium green zrobiły robotę perfekcyjnie. Reszta też ok. Przekonałem się w tym roku że jorge wcale nie jest takie złe. Miałem wrażenie że wszystko strzelało jak za dawnych lat. Może wynika to z tego że tegoroczny stuff był najmniejszy od ostatnich 3 lat a chciałem mieć z niego satysfakcję. Zostało mi jeszcze 10 rakiet ale prawdopodobnie zostaną na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...