Skocz do zawartości

[Piter221] Stuff na 2019/2020


Piter221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam. Jak co roku jestem i ja, odpuściłem na pewno petardy, jest ich o wiele mniej względem ostatniego sylwestra. W tym roku stawiam bardziej na konkrety, przynajmniej tak mi się wydaje, że to zalicza się bardziej do konkretów ? Może się mylę, bo widzę, że niektórzy grubo lecą 200sh 30mm. Pozdro.

PS: Do stuffu już nic dojść nie powinno, chyba, że biedra rzuci coś ciekawego i się nie powstrzymam ?

Za wszystko dałem dokładnie: 1068,23zł. Wszystko kupowane na blackfriday + promocji ins.


 

fajerwerki2020.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie perfect najlepsza cena/jakość/zabawa od kilku lat zawsze w stuffie. Kijki to jakieś aplauzy z dino czy diablo itd. Na ins perfecty 28zł brać i nie marudzić :D 

A mnie osobiście najbardziej ciekawi ta 50 od komety bo chyba nawet 90zł nie kosztowała a nec większy niż w fireballu i na filmikach całkiem spoko. Take samo ciekawy jestem dużego wulkanu, na żywo nigdy nie widziałem tych największych.

Co do funke to nigdy bym nie dał za tą scale 150zł. A, że była za 75 to wziąłem bo lubię ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dużego wulkanu niestety na żywo nie widziałem,ale fontanna od piromaxa to jest mega hit,będziesz zadowolony :D Co do reszty zestawu,masz bardzo dobre wyrzutnie,kapitalny moździerz oraz fajne rakiety szczególnie scream od funke przypadły mi do gustu mimo że to tylko gwizd i huk :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyrzutnie dużo efektowych i hukowych i nie mogło zabraknąć moździerza który cię bardzo zadowoli i ten wulkan gigant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moździerza też jestem ciekawy bo powiem szczerze albo oglądałem jakieś lipne filmy na youtube albo nie wiem bo jakoś efekt mnie nie zachwyca, ale oby na żywo było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No,że ja tu wcześniej nie zajrzałem.Fascynujący zestaw!!Same klasowe wyroby!Olbrzmia moc drzemie w tym stuffie.Udanego Sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...