Skocz do zawartości

[blvox] Blvox stuff.


blvox

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jako ze jestem tu nowy dodaje od razu cały stuff. Jedynie może coś dojść 31 grudnia na promocjach. 

 

Zestaw ma sporo rakiet l,możdzież i pare singli dla zabawy przed 24 bo po prostu to lubię. Pare wyrzutni do odpalania luzem i trochę połącze na lont. 

 

Do tego kartonik pirobajerow. Brakuje tylko fontanny jakiejś...

received_449133739369507.jpeg

received_954649194906539.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff, kostki z ładnymi efektami do tego interesujące rakiety [bardzo mnie ciekawią te trzy czerwone rakietki w środku.. masz jakieś informacje o nich?] no i na koniec karton zabawy idealny do odliczania 00:00 :DD

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, k4n4li4 napisał:

Fajne wyrzutnie, rakiety i dywan :D Fajnal kejki miodzio, inne wyrzutnie też niczego sobie

No poszedłem za dobrą radą :D jedynie zamiast 3 wybrałem wyrzutnie od klaska  jeszcze bo też ma piękny efekt ?
Dywan z piwnicy bo SZKODA wywalić taka polska Cebulka :D


 

32 minuty temu, Mroczny napisał:

Bardzo fajny stuff, kostki z ładnymi efektami do tego interesujące rakiety [bardzo mnie ciekawią te trzy czerwone rakietki w środku.. masz jakieś informacje o nich?] no i na koniec karton zabawy idealny do odliczania 00:00 :DD

 te trzy rakiety są od fajerwerki biegun:
RED HEAD ROCKET - 18,50 paczka 

OD Tomaszka 

i mam nadzieję że to ten efekt:
 


nigdzie indziej nie znalazłem podobnej rakiety :D 
 

Edytowane przez blvox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samych superlatywach można opisywać twoj stuff.Znajdziemy tu klasowe wyrzutnie o pięknych efektach,dobre rakiety i coś do popykania.Jak zauważyłem masz zróżnicowanych importerow...Paiting sky zrobi największe wrażenie?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, damian7878 napisał:

W samych superlatywach można opisywać twoj stuff.Znajdziemy tu klasowe wyrzutnie o pięknych efektach,dobre rakiety i coś do popykania.Jak zauważyłem masz zróżnicowanych importerow...Paiting sky zrobi największe wrażenie?

 Miło słyszeć :P  godziny oglądania filmików jednak dały efekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda widać że lubisz rakiety i przynajmniej kupiłeś jakieś konkretne i do tego dwa final cake mam nadzieję że polecą razem wtedy będzie ładny rozpierdziel na niebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kamils38 napisał:

Bardzo fajnie to wygląda widać że lubisz rakiety i przynajmniej kupiłeś jakieś konkretne i do tego dwa final cake mam nadzieję że polecą razem wtedy będzie ładny rozpierdziel na niebie ?

tak, będą lecieć razem na sam koniec pod lekkim kątem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...