Skocz do zawartości
  • 0

Uszkodzona petarda ?


Kacper21

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak masz z jedną petardą czy z całym opakowaniem?. Jak z jedną to nie wiem czym się martwisz. Odpal (nie w ręce) na "stracenie" i tyle według mnie

Edytowane przez Rumcajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Rumcajs napisał:

Tak masz z jedną petardą czy z całym opakowaniem?. Jak z jedną to nie wiem czym się martwisz. Odpal (nie w ręce) na "stracenie" i tyle według mnie

Właśnie zamówiłem 4 paczki i wszystkie petardy tak maja a zamówiłem z piropolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minut temu, przemo312132 napisał:

Różnie może być ja tam bym dołączył kawałek lontu 1cm/s dla bezpieczeństwa

Nie poto się wydaje piniądze żeby takie coś mi dawali ? nawet nie chodzi o pieniądze tylko stracony czas na dodawanie lontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi się zdaje ze tak ma być, najlepiej połóż na ziemi i odpal nie nachylając się nad tym. Nawet jak wybuchnie natychmiast to najwyżej się poparzysz.

Teraz, Belmus napisał:

Nie poto się wydaje piniądze żeby takie coś mi dawali ? nawet nie chodzi o pieniądze tylko stracony czas na dodawanie lontu.

jak masz czas na pisanie na forum to i też masz czas na dodawanie lontu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, PiroMan25 napisał:

Mi się zdaje ze tak ma być, najlepiej połóż na ziemi i odpal nie nachylając się nad tym. Nawet jak wybuchnie natychmiast to najwyżej się poparzysz.

jak masz czas na pisanie na forum to i też masz czas na dodawanie lontu xD

A jak myślisz przez co to sie stało wogole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapewne tak skleili ją w fabryce.Niby nic ale dla pewności zrób tak jak proponują koledzy,w ten sposób sprawdzisz czy ten lont nie spala się za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 minut temu, Grubbert napisał:

Zapewne tak skleili ją w fabryce.Niby nic ale dla pewności zrób tak jak proponują koledzy,w ten sposób sprawdzisz czy ten lont nie spala się za szybko.

Zgłaszać to do sklepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, Kacper21 napisał:

Zgłaszać to do sklepu ?

Myślę że nie ma potrzeby, raczej to zwykły lont tylko trochę inaczej wygląda. Najlepiej spróbuj tak jak ci wyżej napisałem albo dodatkowo dołącz trochę lontu zwykłego żeby ten "test" był bezpieczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sklep nie zawinił w niczym,być może to nie żadna pomyłka tylko taka partia petard im się trafiła,co nie oznacza że ten lont będzie "zły".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...