Skocz do zawartości

[Peter829] STUFF 2019/20


Peter829

Rekomendowane odpowiedzi

Stuff był brany z PiroPolska.pl (276,30 zł) PiroArt.eu (170,92 zł) ArkaFajerwerki.pl (248,37 zł)
Za całość wyszło: 695.59 zł

Wyrzutnie:
- JW06 Kasjopeja
- TXB539 Shout
- TXB378 Silent Night
- TXB095 Lockout
- TXB308 Graffitti
- TXB021 Tourbillon

Możdzierze:
- TK45 Thundering King 6 + rura
- TK45 Thundering King 12 cylindrów

Wulkany:
- PXF212 Fontanna NOLIMITS x2
- FC1303 Fontanna stożkowa Colour

Rzymskie ognie:
- R7538S Signature Range

Petardy:
- TB5 TUONO BLUE 5 funke

Zabawka:
- PPX0072 Pooping Dog
- FW05-PL DONNERVOGEL CAL. B Motylki z wybuchem funke

Zapalniczka:
- Palnik gazowy JET 1300C  ( Mój z poprzedniiego roku, nie ma go na tym zdj)
- Palnik gazowy  MINI JET 1300C   (Innej osoby z poprzednich lat, nie ma go na tym zdj)

Fotka:
8BSbfKU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie dobrany stuff,masz dobre wyrzutnie,kapitalne moździerze,nie zabrakło także artykułów do zabawy ?Dobrze wydane 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak w przypadku paru innych forumowiczów stosunkowo nowych (max 3 lata od rejestracji), widać, że jesteś na bieżąco z tym co jest teraz najbardziej rozchwytywane. Silent Night, Graffiti, Thundering King będzie tego przykładem. Do tego produkt, którego efekt na YouTube pokazałem paru osobom, co zostało skomentowane: "daj spokój, kto takie rzeczy w ogóle wymyśla".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Jednak paczki doszły. Nie trzeba było tyle narzekać xD

Pooping dog zrobi robotę :D

A gdzie ja narzekałem? :D jedyne co to dałem info że paczka z piroartu utkneła na magazynie inpostu bo za dużo mieli do przerobienia i 48h czekałem zamiast standardowych 24

10 minut temu, mantis napisał:

Również jak w przypadku paru innych forumowiczów stosunkowo nowych (max 3 lata od rejestracji), widać, że jesteś na bieżąco z tym co jest teraz najbardziej rozchwytywane. Silent Night, Graffiti, Thundering King będzie tego przykładem. Do tego produkt, którego efekt na YouTube pokazałem paru osobom, co zostało skomentowane: "daj spokój, kto takie rzeczy w ogóle wymyśla".

Od początku tak było :D zanim zamówię patrzę co jest popularne i ma dobre efekty tylko że kiedyś wpadły też mniej znane gdzie wzorowałem się praktycznie tylko z filmów na yt.
A jeśli chodzi o tego pooping dog to miałem zamiar to kupić rok temu ale koniec końców na arce zamówienie wtedy nie poszło.

 

5 godzin temu, przemo312132 napisał:

I kolejny... z tym Grafitti -_-

 

No może i ja go zahaczę do mnie ?! :)  ogółem   7/10  nie ma rakiet ni bączków 

Rakiety odpuściłem na rzecz thunder kinga :D nie było sensu bawić się w te rakiety choćby dlatego, że sklepy mają problem z odpowiednim zabezpieczaniem ich w paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze dobrany stuff kilka konkretnych wyrzutni popularnych w tym roku i mocny moździeż , ale masz też ciekawe rzeczy do zabawy przed godziną zero czyli stuff kompletny :)

Jednym słowem będzie wystrzałowo :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany do Lockouta. Tourbiliona miałem, szału nie było. Więcej jej nie kupiłem. Fajnie, że w końcu Graffiti zostało docenione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sevento napisał:

Nie jestem przekonany do Lockouta. Tourbiliona miałem, szału nie było. Więcej jej nie kupiłem. Fajnie, że w końcu Graffiti zostało docenione ?

Ciężko było wybrać ja też nie jestem przekonany za bardzo ale dowiemy się  w sylwestra co było warto a co więcej nie kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę sporą moc?.Do tego coś przyjemnego na rozgrzewke...U mnie musi byc kilka wulkanów bo bez nich nie byłoby "tego czegoś".A Graffitii to chyba jakaś zmowa na ten rok?.Aż szkoda,ze mialem ja w tamtym roku a nie w tym ?.Może to ja sie przyczeniłem to wypromowania txb308 bo ja chwalilem tak i dalem filmik?...Kostka kozacka i nie ma opcji by ktoś jej nie docenił.Każda seria przysparza zachwyt.

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, damian7878 napisał:

Widzę sporą moc?.Do tego coś przyjemnego na rozgrzewke...U mnie musi byc kilka wulkanów bo bez nich nie byłoby "tego czegoś".A Graffitii to chyba jakaś zmowa na ten rok?.Aż szkoda,ze mialem ja w tamtym roku a nie w tym ?.Może to ja sie przyczeniłem to wypromowania txb308 bo ja chwalilem tak i dalem filmik?...Kostka kozacka i nie ma opcji by ktoś jej nie docenił.Każda seria przysparza zachwyt.

Nie wiem czy zmowa :D ja chyba byłem jednym z pierwszych co o niej wspominał na sb i poszła fala zamówień najwidoczniej a film możliwe że twój oglądałem bo patrzyłem sporo filmów zanim zapadła decyzja o zakupie.
Wulkany są ok jednak wolał bym te duże a jak wiadomo one swoje kosztują i ciężko kupić kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś coś chce jeszcze dodać? :D temat mi niezle poleciał w dół
Raczej nic nie dojdzie bo jakoś nie mam zbyt w zwyczaju kupować z marketów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...