Skocz do zawartości

[Piroman25] Stuff 2019/20


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę iż inni użytkownicy temat z zakupami już dawno założyli, postanowiłem założyć własny ?.

Pierwsza paczuszka zamówiona w black friday w sklepie piropolska. Koszt 260zł.

 

https://imgur.com/byh7eWi

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, k4n4li4 napisał:

No huku i zabawy sporo, dawaj jakieś wyrzutnie teraz

Budżet w tym roku mam skromny więc dojdą jeszcze rakiety ze 3 mniejsze wyrzutnie i jakaś 30mm na finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff typu ilość. Miałbym problem z odpaleniem tylu paczek petard, pewnie połowa zostałaby mi na następny rok.

Na zdjęciu dajesz nam jednak podpowiedź - mianowicie lont. Dzięki połączeniu petard w kilka mniejszych lub w jeden długi karabinek, spokojnie poradzisz sobie w Sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, damian7878 napisał:

Mnie taki stuff by nie cieszył.Jednak każdy sam inwestuje swoje pieniądze.Plus taki,że dlugo będziesz strzelał?

Dojdzie jeszcze efektu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2019 o 12:52, PiroMan25 napisał:

Dojdzie jeszcze efektu ?

Przydaloby się.Wtedy uatrakcyjnił byś Stuff? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie będziesz miał fajną zabawę jak dokupisz jeszcze jakieś fajne kosteczki na finał to już będzie bardzo fajny konkretny stuff :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wygrałeś w tym roku ze wszystkich stuffów, jeśli chodzi o ilość w tym budżecie :) .

Musiałeś mieć dobre ceny na black friday, że tyle rzeczy zdołałeś kupić?

Ogólnie masz mnóstwo zabawy, brakuje mi tutaj wyrzutni i rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateo1992 napisał:

Chyba wygrałeś w tym roku ze wszystkich stuffów, jeśli chodzi o ilość w tym budżecie :) .

Musiałeś mieć dobre ceny na black friday, że tyle rzeczy zdołałeś kupić?

Ogólnie masz mnóstwo zabawy, brakuje mi tutaj wyrzutni i rakiet.

Fakt ceny były bardzo dobre. Jak wyżej napisałem, dojdą jeszcze rakiety i wyrzutnie. Miałem w tym roku się zmieścić w 350 zł ale chyba to nie wyjdzie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroMan25 napisał:

Fakt ceny były bardzo dobre. Jak wyżej napisałem, dojdą jeszcze rakiety i wyrzutnie. Miałem w tym roku się zmieścić w 350 zł ale chyba to nie wyjdzie ?.

Ja też tak mówię, że w tym roku symbolicznie a potem wychodzi jak wychodzi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupy za kwotę 170 zł w moim lokalnym sklepie :biggrin:. Pewnie dojdą jeszcze markety. ps. Sory za jakość zdjęcia ale gdy je robiłem to tego nie zauważyłem, a teraz mi się już nie chce wyciągać tego z powrotem z kartonu. :)

https://imgur.com/sx9GDVn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2019 o 12:32, damian7878 napisał:

Widze,ze sporo artykułów do zabawy przybyło.Nawet fajne rakietki☺.A coś masz może na oku w marketach?

Oczywiście virusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff typu zabawa i sądząc po kilku napoczętych opakowaniach, część sprzętu poszła już w ruch.

Po lewej bateria z połączonych rzymskich ogni, po prawej granaty z petard. Plusik za te kombinacje ogniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...