Skocz do zawartości

[Homer] Skromne przywitanie 2020


Homer

Rekomendowane odpowiedzi

Zniechęciłem się po samum w tamtym roku miał być finał a po viserionie wyszła klapa. W tym budżecie do 500zł nie było też wielkiego pola do manewru a wolałbym ciup obniżyć loty byle trochę posiedzieć i popatrzeć na kostki.  Viserion będzie tą wisienką na torcie. Już 3 rok z rzędu chwalę sobie ta kostkę obok virusa którego w tym roku raczej nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plusik za klasyki od Jorge. To już pewnie ostatnie zapasy petard draskowych na magazynach, może jeszcze rok, dwa lata, a potem koniec. Crazy Whistling Comets na pewno spotka się z reakcją ze strony widzów. Viserion będzie gwoździem na finał, wiele osób miało tę kostkę w planach zakupowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wyrzutnie które na pewno nie zawiodą i pozwolą nacieszyć oko.Stars rain miałem w 2014 roku.Posiadałem w swoim życiu setki kostek ale tak nisko wybuchajacej jak stars rain nigdy? .Może to przypadek,a może tak wybucha nie wiem.5 lat a jakby wczoraj to było hehe...Mam tą pamięć do efektów i wyrzutni?

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powiem że te stare z przed wielu lat jorge też nisko waliły ale ja to lubię . Im mniejsza rozpiętość tym niżej. Nie zapomne starego styxa i the hunter to waliło prawie do ziemi ale wrażenia niezapomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne wyrzutnie mnie jednak zaintrygowała jedna Crazy Whistling Comets bardzo chętnie bym taką zakupił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CWC rewelacja dużo hałasu robi i wyróżnia się, o wiele głośniejsza od zwykłego saturna.  Drugi raz ją kupiłem i pamiętam że wszyscy się nią zachwycali za jej odmienność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być cracling na całe niebo a ładunki leciały bardzo wysokie i były mocno zbite efekt wydawał się przez to mały. Sporo lepszy dla mnie był copernicus/the hunter jorga 4 lata temu. A Viserion zrobił o wiele lepsze wrażenie na wszystkich a sporo tańszy. Widziałem też kiedyś gościa przed oknem co walił z jw408 z jakieś 3 lata temu bodaj i to co się działo to był zupełnie inny świat a mówili że samum miał być lepszy. To było największe rozczarowanie ostatniego sylwestra i największa strata pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musieli coś zmienić bo kiedyś ja miałem i efekt był ogromny, co prawda 20 sekund i koniec efektu ale zrobiła wrażenie. Trochę mnie zmartwiles bo też zamówiłem w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PiroArt.eu napisał:

samum daje radę, spokojnie :)

Też mi się tak wydaje. Nie wiem skąd wśród ludzi przekonanie, że samum jest słaby tudzież mocno znerfiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Też mi się tak wydaje. Nie wiem skąd wśród ludzi przekonanie, że samum jest słaby tudzież mocno znerfiony

w sumie to zauważyliśmy, że na siłę zaczyna się szukać minusów w efektach do tego stopnia, że zniechęca się człowiek do fajerwerków. Bez sensu totalnie, skoro fajerwerki mają bawić i tyle. To nie taniec z gwiazdami żeby dawać same 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie miałem slabą wersje. Przez 3 lata z rzedu jakoś miedzy 2013-2016 mialem the hunter jorga to zrobiła wrażenie. K4n skoro wsród ludzi takie przekonanie to widocznie nie jestem pierwszy a to nie podważa raczej mojej oceny, skoro nie ja jeden tak miałem. Nie zaczynam szukać żadnych minusów dla mnie to był na tle innych kostek niewypał i tyle.Kazdy ocenia wedlug wlasnych kryteriów. Np viserion i virus jest kozak i ta jw408 ktora kiedyś widziałem za oknem to eciągnęła nosem tego samum co miałem bodaj rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Homer napisał:

To pewnie miałem slabą wersje. Przez 3 lata z rzedu jakoś miedzy 2013-2016 mialem the hunter jorga to zrobiła wrażenie. K4n skoro wsród ludzi takie przekonanie to widocznie nie jestem pierwszy a to nie podważa raczej mojej oceny, skoro nie ja jeden tak miałem. Nie zaczynam szukać żadnych minusów dla mnie to był na tle innych kostek niewypał i tyle.Kazdy ocenia wedlug wlasnych kryteriów. Np viserion i virus jest kozak i ta jw408 ktora kiedyś widziałem za oknem to eciągnęła nosem tego samum co miałem bodaj rok temu.

pewnie, masz prawo do takiej opinii. Z naszej współpracy z Czechami np usłyszeliśmy, że my Polacy jesteśmy nienormalni. Wiecznie narzekamy, wybrzydzamy i wszystko dotykamy, przeglądamy 5 razy :D szlag ich trafia jak mają z nami współpracować i ratuje nas po prostu wielkość kraju i rynku. Inne kraje jak przyjeżdżają to Czech wskazuje towar na sprzedaż i wszyscy się cieszą, że w ogóle jest coś na sprzedaż i tak oni chcą współpracować. Partia z danego roku? Grafika? Tam na to nie zwracają uwagi, auto do pełna i do kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biznesie nie ma sentymentów i słodzenia. Najważniejszy jest konsument nie sprzedawca. To my jako większy rynek zbytu powinniśmy im narzucać gusta a oni jeśli chcą zarobić to się dostosować.Cieszę się że to mały pepik może się dostosować do wielkiej Polski a nie na odwrót. Dobrze że to Polak jest zadowolony i się cieszy. Czech niech się cieszy jak robi dila z Niemcem.  Prawda jest taka że Czesi zazwyczaj swój rynek kierują w stronę Niemiec, nie Polski. Zwiedzając nie raz i nie dwa razy Czechy nadają opisy i oferty w Niemieckim języku a w Polskim rzadko. Idą tam gdzie jest kasa bo dla nich też sentyment się nie liczy.


Zaraz dam filmy i nawet po finalnej salwie można porównać zachowanie publiki pod koniec ale mówili mi że ta wcześniejsza o wiele lepsza... Samum był po Virusie.

Ps. i Małe sprostowanie ten samum był kupiony na sylwestra 2017/2018 więc z 2017r był.

 

A teraz zobacz na filmik na waszej stronie że o czasie strzelania nie wspomnę 17 sekund vs 34 bo mi to akurat nie przeszkadza ale u was cracling spada poniżej tej zielonej salwy peoni np od 10sekundy. U mnie na filmie widać że niby też momentami wpada ale to tylko dlatego że film z bliska i pod skosem w rzeczywistości nie miało to miejsca jak u was.  Rozumiesz? kupujesz jedno a dostajesz co innego.Dla mnie to akurat powiedzmy przeciętny pikuś finansowy ale dla dzieciaka co dostał 100we na urodziny i nie ma roboty już może robić różnice. Kiedy używa czegoś takiego na finał, licząc że będzie to epicki samum o rozpiętości craclingu na całe niebo w sumie to niby jedna z najlepszych kostek ponoć , a okazuje się że virus z kerfura za 59zł zrobił więcej szału ?

 

Kolejny filmik no dobra wiem jest stary i pewnie była lepsza kiedyś ale tam był dla mnie totalny kosmos. To co pokazał Fred to chciałbym chodź w połowie mieć takiego samum...

 

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie miałeś starą partię. Starą tzn. taką, która jednorazowo wyszła na rynek i strzelała około 30 sekund. My mając ją używaliśmy w pokazach ale na dwóch wpięciach, żeby była dynamiczna. Od dwóch lat nie widzimy tego problemu a strzelamy ich około 140 rocznie, zresztą nie tylko my

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie okazja to pokażcie jakieś video nowego samum. Może tak być, że miałem pecha.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...