Skocz do zawartości

[abuk] Stuff 2019/2020


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem sporo skromniej niż rok czy 2 lata temu, aczkolwiek co nieco udało się zgromadzić :)

utTTBuJ.jpg

Z pewnością wlecą jeszcze drobne zakupy z marketów.
Być może pojawi się jakieś małe zamówienie, ale zależy to od tego co zaoferują sklepy na Black Friday.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff, widać że nastawienie na konkretną rozpierduchę. Zazdroszczę Colpo 45, potężne grzmotnięcie mają (zresztą co się dziwić po ilości necu :D).

A co to tam obok ACAB się kryje? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kilek82 napisał:

A co to tam obok ACAB się kryje? ?

Tam kryje się "the gum" - petarda z gumowym korpusem. Były dostępne parę lat temu. Jakaś mega głośna nie jest, bardziej traktuję ją jako bajer, coś innego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, abuk napisał:

Tam kryje się "the gum" - petarda z gumowym korpusem. Były dostępne parę lat temu. Jakaś mega głośna nie jest, bardziej traktuję ją jako bajer, coś innego.

Nie łodpalaj tego ! to zabytek ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mpiwowski napisał:

Nie łodpalaj tego ! to zabytek ! :D

Strach odpalać, guma pęknie i nieszczęście gotowe ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7007 od tropica mmmm

Ziemniaczki mmmm

Robociki mmm

Cyrko mmmm

Widać że u Kuby nic przypadkowego się nie zabłąkało w stuffie.

Gumowa cipolka to jeszcze do żyje??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hl1030 napisał:

Gumowa cipolka to jeszcze do żyje??

Musi! Tyle czasu dobrze jej idzie, że jeszcze trochę wytrzyma :D

1 minutę temu, mpiwowski napisał:

Guma mu zleżeje i się rozleci jak będzie tak kisił hahah :D

Nie bój nic, to nie guma od majtek z bazarku ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar Tropic-a oraz wymarła "artyleria" robią wrażenie ;) Również posiadam gumową petardę,szkoda to odpalać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał jeden. Colpo 45 w tym sezonie jest prestiżowym trofeum łowieckim. Petarda z gumy pierwsze słyszę.

Gust strzelecki pokrywa się znacznie z moim. Trochę z tych rzeczy miałem rok temu, trochę mam teraz, a trochę planuję za rok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to stuff w moim stylu.Jest jeden konkret ale dla mnie by nie wystarczyło?.Huku to Ci nie zabraknie bo będzie czym postrzelać☺

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mroczny napisał:

Super zestawik :DD widzę, że jest rolka qm... zapowiada się szybki karabinek z dumB5g? :>>

Zgadza się, mam w planach zmontować jakiś łańcuch choinkowy z dumbumkami w pierwszoplanowej roli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobycze z piątkowej promocji:

ZzVSO3A.jpg

Dojdzie jeszcze coś symbolicznego z marketów i w tym roku to na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloody bardzo fajna kostka, miałem rok temu i jak na 25mm to efekty były bardzo ładne i gęste :) do tego masz tb166 która nie ważne jak odpalona zawsze zrobi wow na tle innych kostek strzelanych w sylwestra :DD

 

AAAA no i kurnia JW01 najlepsze saluty na rynku bez nich nie ma sylwestra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez Mroczny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze bloody valentine. Ja wczoraj upolowalem jeden filmik na yt to ona walila na cale niebo dosyc nisko mega roz....dol robiła. Wziałem jedna jak sie sprawdzi to za rok jak u ciebie. A ty juz je testowałeś ze tyle wziałeś? Co do scream to mega oryginalna kostka zrobi wrazenie na pewno ten pisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odpalałem w tym roku tą bloody i powiem mnie nie zachwyciła bez szału no może jak poleci kilka w jednym momencie to ok ale ja bym wybrał tasman devil ale skoro tobie się podoba to bardzo fajne zakupki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie odpalałem bloody, ale znam takich z tego forum którzy w tym roku odpalali również 6 sztuk na raz (stąd zaczerpnąłem inspirację) i kostka jak najbardziej dawała radę. Bardzo lubię niebieski, tak samo czerwone migotanie i nawet jeżeli trafiłem na słabszą partię to myślę, że przy 6. sztukach jednocześnie będę zadowolony z efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na tym filmiku widać że mocna explozja i na całe niebo dla mnie robi wrażenie. Jeśli nie przekłamuje to dla mnie jest wypas w tej kasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...