Skocz do zawartości

[skowyt1627] stuff 2019/20


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, k4n4li4 napisał:

Podobno mocno znerfione, zdasz recenzję po nowym roku :)

Słyszałem właśnie o tym, ale nigdzie testów nie było. Cenowo jakoś strasznie nie wyszło więc uznałem, że zaryzykuję :D A recenzja na pewno wleci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skowyt1627 napisał:

Słyszałem właśnie o tym, ale nigdzie testów nie było. Cenowo jakoś strasznie nie wyszło więc uznałem, że zaryzykuję :D A recenzja na pewno wleci ;)

Fantasy crackling Thunder badziewie straszne w tym roku, odpalalismy z endriem w niedzielę jedna rakietę, strasznie kiepsko wyszła w porównaniu z rakieta z zeszłego roku, miała zupełnie inny efekt i strasznie mizerny ? Mam nadzieję że trafilem na jakąś wadliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, luk2583 napisał:

Fantasy crackling Thunder badziewie straszne w tym roku, odpalalismy z endriem w niedzielę jedna rakietę, strasznie kiepsko wyszła w porównaniu z rakieta z zeszłego roku, miała zupełnie inny efekt i strasznie mizerny ? Mam nadzieję że trafilem na jakąś wadliwa ?

Tam masz 60% szans na średni efekt i 40% szans na ten duży. Oglądając filmiki czasami w zestawie są 2 średnie rozpryski i 1 duży rozprysk.

Chyba, że mały efekt o jakim piszesz, jest jeszcze mniejszy od tego średniego co na filmikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja :D To już chyba koniec, ewentualnie wpadną jakieś małe kostki z Lidla czy Biedronki. Jak zakończe zakupy, to wrzucę foto całości ;)

grudzień 2019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Venomy fajne rakiety, punisher na filmach prezentuje się nieźle a ciekawe jak w rzeczywistości

Venomy już w zeszłym roku mnie pozytywnie zaskoczyły, a punisher zobaczymy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, damian7878 napisał:

Spore zakupy widzę.Ciekawe jak sie2 kostka z hestii spiszę.Kiedyś miałem i dobrze wypadła.

Przy okazji zakupów spożywczo alkoholowych wziąłem kostkę za 30zl w Auchan. Zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadałem, wrzucam fotkę całości. Kurde, nie wiedziałem że aż tak ciężko jest złapać tyle towaru na jednym zdjęciu ale jakoś sie udało ;) Udanego strzelania wszystkim życzę :)

stuff całość 2019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że udało się wyrwać uzupełnienie 12 szelek do Thundering Kinga.

Teraz tylko pytanie, co wygra wyścig czeskich rakiet: FORMULA, Alcory v19, czy Fantasy Crackling Thunder v19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, k4n4li4 napisał:

Wyrzutnie super. Rakiety alcor i fantasy crackling thunder znerfione podobno

widziałem filmy z testów tych rakiet (amatorskich testów XD) i nie wypadały najgorzej. Postaram się nagrać odpalanie to wrzucę filmiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazbierało się tego u Ciebie!Olbrzymia moc w stuffie.Ziemia się zatrzęsie a publiczność bedzie zachwycona!Przyjemnej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Black_Friday

spoko rakiety, aż szkoda odpalać bo w przyszłym roku może już ich nie być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...