Skocz do zawartości

[skowyt1627] stuff 2019/20


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Smok i virus będzie się działo i te moździerze. Huku też nie zabraknie to gdzie tu skromnie :)

Wiesz jak to jest, ciągle mało XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamils38 napisał:

Dwie dobre wyrzutnie i chyba hit tego roku moździerze od brightski ??

Czołowy polski importer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, k4n4li4 napisał:

Same zacne wyrzutnie, szykuje się niezły pokaz.  Crater niegdyś król finałów a dzisiaj nieco zapomniany.

Chciałem go już w zeszłym roku, ale wtedy budżet nie pozwolił. Zobaczymy jak spisze się w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem zakupów.Crater to prawdziwa miazga.Mialem rok temu i nie da sie tego opisać jaki daje pokaz.Zacieram ręce już na czarny piątek☺

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejna aktualizacja. Niestety na Black Friday nie udało się nic zakupić, więc nadrobiłem teraz :) Liczę na to, że jeszcze coś wpadnie przed zakupami w marketach. Dzięki PiroArt za super obsługę i szybką wysyłkę!

stuff3.jpg

Tutaj wrzucam wszystko, co do tej pory zebrałem na ten rok :)

całość sylwester.jpg

Edytowane przez skowyt1627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crater i smok kozak, blitz podobno niezły jak fireball xxl ale sam nie miałem okazji strzelać z niego.  Rakiety aurora mocne. Formula 1 wraz z lustikami to hit tego sezonu chociaż nie aż taki jak alcory rok temu. Ogółem dobry stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dobre rakiety duży ładny efekt a co do całości to kurde ten krater to mnie urzekł, ale w tym roku już chyba nici z niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kamils38 napisał:

Podobno dobre rakiety duży ładny efekt a co do całości to kurde ten krater to mnie urzekł, ale w tym roku już chyba nici z niego ?

Mnie kusi Hulk strasznie jeszcze i te największe rakiety signature range, no ale droga impreza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mtszk781 napisał:

Hej, mogę wiedzieć gdzie kupiłeś moździerz? Podobno są wycofane

 

na początku listopada kupiłem na PiroPolska. Moździerze sa nadal za 110zł. Ale tylko rura i 6 ładunków. Nie ma dodatkowych nabojów. Lepsze to niż nic ;) Na PiroHit mogą tez być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zestaw, dobre wyrzutnie, ciekawe rakiety i do tego jeszcze moździerze.. na 100% sylwester będziesz miał udany [ i te hi-tec stare ahhh ^^ ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mroczny napisał:

Bardzo ładny zestaw, dobre wyrzutnie, ciekawe rakiety i do tego jeszcze moździerze.. na 100% sylwester będziesz miał udany [ i te hi-tec stare ahhh ^^ ]

Dzięki :) Hi-tech jako gratisy od PiroArt dostałem i nie mam w planie ich odpalać :D A co do zestawu, to z roku na rok staram sie coraz bardziej dobierać wszystko tak, żeby podczas pokazu nie żałować. Szkoda tylko, że zawsze budżet jest jaki jest, bo by się połowę sklepów wykupiło XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun ode mnie.Bardzo podoba mi sie ten stuff.U Ciebie znajdziemy wszystko...Po zabawe i aż sam efekt...Bardzo zroznicowany arsenał.Crater to sciana ognia....Z resztą zobaczysz za 20 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damian7878 napisał:

Wielki szacun ode mnie.Bardzo podoba mi sie ten stuff.U Ciebie znajdziemy wszystko...Po zabawe i aż sam efekt...Bardzo zroznicowany arsenał.Crater to sciana ognia....Z resztą zobaczysz za 20 dni?

Dzięki za miłe słowo ;)
Cratera chciałem już w zeszłym roku ale budżet nie pozwolił no i trochę się obawiałem że to będzie za dużo na raz XD W tym roku się udało i powiem szczerze, że już się nie mogę doczekać. W sumie zakupy od początku planowałem głównie pod pokaz, bo zawsze na sylwestra ktoś robi domówkę i głupio stać parę godzin na dworze i strzelać w momencie kiedy inni się bawią, a wiadomo że trochę petard musi być a rakiety i moździerze po prostu lubię więc nie mogłem przepuścić okazji :D  No ale najgorsze jest to, że namawiaja żeby wypić a ja do 24 się wstrzymuje, odpalam pokaz i dopiero potem inne przyjemności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piciem mam to samo :D Ewentualnie piwko sączę wcześniej np o 20 potem odczekuję lub wybieram piwo 0%  by głupa walić przy stole.

około 23 zaczynam powoli strzelać.

Stuff porządny, są moździerze i sporo rakiet :) A to lubie ! :D

Pokaz finałowy będzie epicki :D Mi na krater już brakło dudków :D 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...