Skocz do zawartości

C1283XMZ2 Zahradní Ohňostroj 128 (Klasek)


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, skowyt1627 napisał:

Cześć wszystkim. Mocno zastanawiam się nad wyrzutnią z tematu. Miał ktoś może i chciałby się podzielić wrażeniami z odpalenia tego bydlaka? https://www.youtube.com/watch?v=xACjM5t2no0 Film wydaje mi się zachęcający :D 

Mocno się zastanawiałem nad nią ale jednak postawiłem na txb012. Na filmie prezentuje się bardzo dobrze ale pamiętajmy, że klasek lubi podkręcać filmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Mocno się zastanawiałem nad nią ale jednak postawiłem na txb012. Na filmie prezentuje się bardzo dobrze ale pamiętajmy, że klasek lubi podkręcać filmy :)

Dzięki za odpowiedź. W sumie teraz mam jeszcze większy dylemat a paczkę zamawiam dziś wieczorem lub jutro. Ale chyba Triplex jest faktycznie ciekawszą opcją. Jeszcze zadałbym Ci pytanie, czy ta wyrzutnia ma lont rezerwowy bo znacznie łatwiej byłoby mi to wrzucić w pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skowyt1627 napisał:

Dzięki za odpowiedź. W sumie teraz mam jeszcze większy dylemat a paczkę zamawiam dziś wieczorem lub jutro. Ale chyba Triplex jest faktycznie ciekawszą opcją. Jeszcze zadałbym Ci pytanie, czy ta wyrzutnia ma lont rezerwowy bo znacznie łatwiej byłoby mi to wrzucić w pokaz :)

Tak

Z txb012 byłem zadowolony mimo, że to tylko mix kaliber a nie pełne 30mm

Edytowane przez k4n4li4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wrzutnie od klaska ''GARDEN FIREWORKS'' - C643MZ3 2 lata temu. Efekty były bardzo dobre, duze i głośne. Nie wiem czy jej nie przerobili  ale ja bym zaryzykował bo to ich flagowa seria. Możesz zobaczyć od 30sek. zadecyduj...

 

 

Edytowane przez marc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marc napisał:

Mialem wrzutnie od klaska ''GARDEN FIREWORKS'' - C643MZ3 2 lata temu. Efekty były bardzo dobre, duze i głośne. Nie wiem czy jej nie przerobili  ale ja bym zaryzykował bo to ich flagowa seria. Możesz zobaczyć od 30sek. zadecyduj...

 

 

Dzięki za odpowiedź. Na razie muszę zrezygnować z wyrzutni w takiej cenie, bo zapomniałem że trzeba OC opłacić od samochodu XD Ale nie wykluczam ze skusze się na coś takiego w grudniu. Portfel pokaże :D A pokaz pierwsza klasa ;) 

Edytowane przez skowyt1627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na C1283XMZ2 Zahradní Ohňostroj 128 (Klasek)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...