Skocz do zawartości

Pirohit.pl


Bartek2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Sprawdzając oferty różnych sklepów natrafiłem na dość mocno reklamowany Pirohit. Ofertę mają bardzo ciekawą pod względem asortymentu jaki mnie interesuje oraz ceny też mają w miarę dobre. 

Ktoś może kupował tam? Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Jak oceniacie ogólną jakość tego sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asortyment fajny,mają kilka ciekawych pozycji których nie ma w innych sklepach,ceny jak najbardziej ok,towar wysyłają szybko.Duży plus za paczkomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tam kilka razy. Nie ma się do czego przyczepić. Jedynie ceny mogłyby być niższe, stosunkowo bywa drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co prawda u mnie bez gratisu (zakupy za 1220 zł), ale zamówione w piątek, a paczka już była w sobotę i dobrze zabezpieczona. Więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
54 minuty temu, Adrixx napisał:

Jeśli chodzi o kontakt ze sklepem, to jest tragedia. 

Z celi nie napiszą ci odpowiedzi. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mpiwowski napisał:

Z celi nie napiszą ci odpowiedzi. :D

d*pa cię piecze bo sprzedawali CE4 a ty nie wiedziałeś, piromati kupił i miał udanego sylwestra ??

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wysyłka i realizacja ekspresowa i zgodna z zamówieniem. Szkoda tylko, że nie doszedł gratis który był obiecany w ofercie mikołajkowej. Niby drobiazg, ale jak się coś obiecuje to powinno się być słownym. Poza tym bez zarzutu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pelson napisał:

Wysyłka i realizacja ekspresowa i zgodna z zamówieniem. Szkoda tylko, że nie doszedł gratis który był obiecany w ofercie mikołajkowej. Niby drobiazg, ale jak się coś obiecuje to powinno się być słownym. Poza tym bez zarzutu.

Ta, ja na BF dostałem niedziałający palnik i "rarytasy" całe w prochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
9 godzin temu, Korsarz96 napisał:

Pytanie mam, czy jakiś kod aktualnie obowiązuje u Maochonego ?? 

Tam w ogóle nie widzę takiego pola, gdzie można byłoby wpisać kod rabatowy.

Może trzeba być zarejestrowanym na stronie sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mantis napisał(a):

Tam w ogóle nie widzę takiego pola, gdzie można byłoby wpisać kod rabatowy.

Może trzeba być zarejestrowanym na stronie sklepu?

Też jeszcze nie wiem, często oglądam Maochonego, czasami rzuci pod koniec filmu jakimś kodem więc możliwość jakaś na pewno jest. Chce domówić pierdół do zabawy szukam gdzie będzie najkorzystniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o uszy że trzeba być zalogowanym i pojawia się okienko do wpisania kodu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
25 minut temu, sebastiank96 napisał(a):

Jeśli komuś zależy na czasie nie polecam obiecują, że już paczkę wysyłają i tak drugi dzień a paczki jak nie było tak nie ma . 

Nie chcę usprawiedliwiać sklepu, bo nigdy tam nie zamawiałem ceny też mają zaporowe strasznie zawyżone, jeśli zamawiałeś w momencie jak weszła promka, to miej na uwadze że nie byłeś jedynym który minutę po włączeniu promocji złożył zamówienie zawsze dolicz sobie jeden dzień więcej na dostawę bo zapewne mają zapier*** jak każdy sklep z promkami, nie wierzę że nie dostaniesz paczki w ciągu 3 dni..  Dodam od siebie, proponuje zmianę sklepu z którego zamawiasz bo pirohit nie jest najlepszym wyborem xd...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Korsarz96 napisał(a):

Nie chcę usprawiedliwiać sklepu, bo nigdy tam nie zamawiałem ceny też mają zaporowe strasznie zawyżone, jeśli zamawiałeś w momencie jak weszła promka, to miej na uwadze że nie byłeś jedynym który minutę po włączeniu promocji złożył zamówienie zawsze dolicz sobie jeden dzień więcej na dostawę bo zapewne mają zapier*** jak każdy sklep z promkami, nie wierzę że nie dostaniesz paczki w ciągu 3 dni..  Dodam od siebie, proponuje zmianę sklepu z którego zamawiasz bo pirohit nie jest najlepszym wyborem xd...

Właśnie zamówiłem że wzgledu na promocję na single od gao  50 mm do pokazu potrzebuje do pokazu na rocznicę ślubu rodziców  sklep obiecał że wyśle do czwartku czyli dziś  od wczoraj jest wydrukowany list przewozowy dziś dzwoniłem podobno jutro wyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sebastiank96 napisał(a):

Właśnie zamówiłem że wzgledu na promocję na single od gao  50 mm do pokazu potrzebuje do pokazu na rocznicę ślubu rodziców  sklep obiecał że wyśle do czwartku czyli dziś  od wczoraj jest wydrukowany list przewozowy dziś dzwoniłem podobno jutro wyślą

Co ja mogę powiedzieć, obiecanki macanki. Nie ufam nigdy w takie obiecanki...
Natomiast co do sklepu, to ceny strasznie poszły do góry, opłaca się czasem coś kupić jak jest promocja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moloch napisał(a):

Co ja mogę powiedzieć, obiecanki macanki. Nie ufam nigdy w takie obiecanki...
Natomiast co do sklepu, to ceny strasznie poszły do góry, opłaca się czasem coś kupić jak jest promocja.

O dziwo po moim kolejnym telefonie wkurzony na maksa dziś paczkę wysłali zobaczymy czy zamówienie będzie kompletne bo podobno różnie to z nimi bywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...