Skocz do zawartości

[Erokas] Kolekcja Sylwestrowa 2019


Erokas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Jako, że nadchodzi sylwester chciałem się przywitać i dodać swojego pierwszego posta, przy okazji pochwalić się tegorocznymi zbiorami. Planuje jeszcze jedne zakupy na black friday ( jakieś 2" )  i powinno być wszystko :)  Strzelanie w tym roku szykuje się z kolegami Grubbert i kamils38. 

20191103_145925 (Kopiowanie).jpg

Edytowane przez Erokas
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godna podziwu zawarość.Stuff zachwyca.Ułożony przy użyciu szarych komórek.Jest wszystko co potrzeba do wspaniałej zabawy Sylwestrowej.Dużo znakomitego strzelania na wieczór a w nocy to już w ogóle rozwalisz system w okolicy☺.Gratuluje zakupów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie prezesie cóż mogę napisać...Wyrzutnie to chyba taczkami na sylwestra wspólnie będziemy wieźć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post i takie coś, dla mnie szok.

Doliczając piro od Grubberta i kamilsa38, na pewno nie będziecie w tym roku obchodzić Sylwestra. Będziecie obchodzili "tydzień sylwestrowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mantis napisał:

Pierwszy post i takie coś, dla mnie szok.

Doliczając piro od Grubberta i kamilsa38, na pewno nie będziecie w tym roku obchodzić Sylwestra. Będziecie obchodzili "tydzień sylwestrowy".

Hahaha no ale fakt coś w tym jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo różnorodny i bez zbędnego gruzu. Na żadnym z produktów się nie zawiedziesz. 

Od razu widać, że nie kupujesz byle czego i byle jak najwięcej. Bardzo rozsądnie wydane pieniądze.

Nawet rurę do naprawy kanalizacji znalazłeś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamil™ napisał:

Stuff bardzo różnorodny i bez zbędnego gruzu. Na żadnym z produktów się nie zawiedziesz. 

Od razu widać, że nie kupujesz byle czego i byle jak najwięcej. Bardzo rozsądnie wydane pieniądze.

Nawet rurę do naprawy kanalizacji znalazłeś ;) 

Wyrzutnie zawsze przemyślane, ponieważ raczej robię pokazy a nie odpalam osobno. Sprawna kanalizacja to podstawa!  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestaw :D to co lubie najbardziej, czyli dużo kostek i widać, że dobrane z głową i gustem. Zazdroszczę moździerzy, bo sam bym się takimi pobawił przed godziną 0. Już się nie mogę doczekać aż do mnie paczucha przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak mówiłem, mała aktualizacja przedsylwestrowa. Doszły głównie kostki pod pokaz i dość ciekawe rakiety. 

80005577_1566937470115865_1002890772174864384_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie "mała"

Scorpiona miałem i mi się podobał mimo, że to jorge itd. itp.

Skull i magnum to dla mnie podkręcone 30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem Twojego stuffu.Znajdziemy tu mnóstwo znakomitych wyrzutni.Widzę,że jako jeden z bardzo niewielu na tym forum prezentujesz dużo konkretów z Jorga.Kątóweczki jedne z najlepszych.Skorpion ponoć rewelacja.Do tego wszystkiego masz tyle rakiet i też mnóstwo innych artykułów.Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...