Skocz do zawartości
  • 0

Najgłośniejsze petardy,emitery


damian7878

Pytanie

Witam☺.O ile bardzo dużo wiem o wyrzutniach,rakietach czy moździerzach(choć ich już praktycznie nie ma?),orientuje sie dobrze w fontannach czy rzymskich ogniach o tyle przez ostatnie lata odsunąlem sie trochę od petard,spadlo troche zainteresowanie nimi ale w tym roku chce kupic najlepsze i najgłośniejsze...Ktore aktualnie sa najmocniejsze?Zapraszam chętnie  do dyskusji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 minuty temu, Bartekeuro napisał:

No to powiem tak:

To jest bardzo subiektywna ocena.

Ja np strzeliłem wczoraj Signalosem 2.0 i 3.0 i huk jaki był był nie wiele słabszy albo taki sam jak Funke :)

Musiałbyś kupić petard za 300 zł i sam sobie strzelać i zobaczyć które dla Ciebie są naj naj.

Zdaje sobie z tego sprawę,że tak byłoby najlepiej z tym,że ja wolę taką kwote przeznaczyć na wyrzutnie☺.Dlatego tak postanowilem,ze kupie sobie coś dobrego do max 50zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najgłośniejsze jakie dostaniesz to Scream 10s, funkenschlag 10 i Butterfly crackery :) Scream 10s masz 3 sztuki w opakowaniu moc jest bardzo duża + do tego pisk, funkenschlagi też są bardzo mocne i do tego mają piękną długą flarę a ostatnie Butterlfy Crackery to zwykłe petardy papierowe 10 sztuk w opakowaniu z gramaturą od 7 do 9g nec na petardę, te trzy modele co podałem będą znacznie lepsze niż petardy typu dumbum 5g, tb5 itd tylko wiadomo cena jest spora ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, Mroczny napisał:

Najgłośniejsze jakie dostaniesz to Scream 10s, funkenschlag 10 i Butterfly crackery :) Scream 10s masz 3 sztuki w opakowaniu moc jest bardzo duża + do tego pisk, funkenschlagi też są bardzo mocne i do tego mają piękną długą flarę a ostatnie Butterlfy Crackery to zwykłe petardy papierowe 10 sztuk w opakowaniu z gramaturą od 7 do 9g nec na petardę, te trzy modele co podałem będą znacznie lepsze niż petardy typu dumbum 5g, tb5 itd tylko wiadomo cena jest spora ale warto :)

Dziekuje za podpowiedź.Troche się pozmieniało?.Jeszcze z 2-3 lata temu to najwięcej się słyszało o dum bumach i robotsach?.

 

14 minut temu, Bartekeuro napisał:

Delova Rana i Vipery 2 też są bardzo głośne.

Dzięki Bartek☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Signalosy to najlepszy obecnie kompromis huk /cena? Jak wypadaja w porownaniu do duzych fp3 jorga? Myslalem o tych z tytanem czy sa sporo slabsze od 2.0 i czy sa glosniejsze jak jcO5 ? Czy warto wybrac re z tytanem kosztem huku? Najlepsze jakie mialem to stare fp3 , txp859 i bomb bon jak przy noch signalosy?

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...