Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Skromny stuff 2019/2020


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

W tym roku będzie nieco skromniej niż zwykle ale co poradzić ... Oczywiście to nie jest wszystko ? , w planach jeszcze jest kilka rzeczy ...
Na chwilę obecną tak to się prezentuje ;

Krv5Q7E.jpg

Zamawiane na ; PiroArt i Superfajerwerki

Edytowane przez alekfajerwerki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne petardy sprawdzone i polecane przez wielu ludzi.Wyrzutnie z serii scream bardzo mnie zastanawiają,liczę na jakąś relację po sylwestrze,uwagę przykuwa też wachlarz ?Jak na pierwszą część bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dum Bum 5g zdolne do wysadzania innych położonych obok petard Dum Bum 5g, to zawsze będzie tajemnica dlaczego tak się dzieje.

Wyrzutnia Scream i Titanium Salute Scream niepowtarzalny w innych wyrzutniach gwizd. Daj znać po Sylwku, która bardziej opłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy to aktualna dostępna dla wszystkich górna półka kostki scream podobno fajne ale osobiście jeszcze nie testowane tylko jeszcze trochę efektowej części i można czekać na 12;00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam Panie Alku to od kilku lat powtarza Pan,że "w tym roku bedzie mniej"?Jednak w rzeczywistości nie widać dużej różnicy a kostki zawsze kozackie.Co do tych zakupów to akurat ciężko powiedziec bo jakoś mało znane wyrzutnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

... i tą skromną " dostawą " kończę zakupy na ten rok < przez internet oczywiście :) >
Jak coś ciekawego się pojawi w marketach to dojdzie, fotka z całości będzie w grudniu 
A tym czasem łapcie ;) 

5oBUQen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja ze sprawdzonymi petardami, do tego konkretne rozpryski na niebie.

Biorąc pod uwagę proporcje huk/efekt, strzelanie w dzień powinno zająć więcej czasu niż finał w nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne urozmaicenie stuffu widze.Dobre rakiety,rzymskie ognie,troche petard...Dawno jc05 nie widziałem w stuffie?.Kiedyś to było nie do pomyślenia...Coż teraz to słabizna niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damian7878 napisał:

Fajne urozmaicenie stuffu widze.Dobre rakiety,rzymskie ognie,troche petard...Dawno jc05 nie widziałem w stuffie?.Kiedyś to było nie do pomyślenia...Coż teraz to słabizna niestety

Jc06 od dextrin ;) jak juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...