Jump to content
FUNPIRO

Oferta Marketów w 2019 roku

Recommended Posts

Halloween  Halloweenem  , Czarny Piątek Czarnym Piatkiem ale ciekawe jaka w tym roku będzie oferta piro w Marketach na Sylwestra, czy poleca standardowo czyli sredno czy moze znajdą się jakieś perełki w ofercie.

• Like 1

2 godziny temu, Grubbert napisał:

Mam nadzieję że rzymskie ognie pojawia się w Lidlu ☺️

może nie marketowe ale polecam XC0001 sztosik😀

Ja liczę na Carrefour w tym roku. Bo pomimo dużych zakupów, które zrobię w internecie to wg mnie właśnie Carrefour miał dla mnie zawsze najlepszą ofertę. Wyrzutnie Virus czy Hydra w  bardzo dobrych cenach, jakieś rakiety tez się znajdą i RPG po 24zł bodajże. Żyć nie umierać :D A co do Biedronki to liczę na Aikido ❤️ Będzie czym strzelać przed Sylwestrem

Dnia 31.10.2019 o 09:54, skowyt1627 napisał:

Ja liczę na Carrefour w tym roku. Bo pomimo dużych zakupów, które zrobię w internecie to wg mnie właśnie Carrefour miał dla mnie zawsze najlepszą ofertę. Wyrzutnie Virus czy Hydra w  bardzo dobrych cenach, jakieś rakiety tez się znajdą i RPG po 24zł bodajże. Żyć nie umierać :D A co do Biedronki to liczę na Aikido ❤️ Będzie czym strzelać przed Sylwestrem

W carrefourze z roku na rok kostki hydra i virus drożeją, na początku hydra była za 50 (virus nwm) a w poprzednim roku były po 60. Niby niewielka różnica ale za kilka lat zrobi się z tego 100.