Skocz do zawartości

Oferta Marketów w 2019 roku


FUNPIRO

Rekomendowane odpowiedzi

Halloween  Halloweenem  , Czarny Piątek Czarnym Piatkiem ale ciekawe jaka w tym roku będzie oferta piro w Marketach na Sylwestra, czy poleca standardowo czyli sredno czy moze znajdą się jakieś perełki w ofercie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Carrefour w tym roku. Bo pomimo dużych zakupów, które zrobię w internecie to wg mnie właśnie Carrefour miał dla mnie zawsze najlepszą ofertę. Wyrzutnie Virus czy Hydra w  bardzo dobrych cenach, jakieś rakiety tez się znajdą i RPG po 24zł bodajże. Żyć nie umierać :D A co do Biedronki to liczę na Aikido ❤️ Będzie czym strzelać przed Sylwestrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2019 o 09:54, skowyt1627 napisał:

Ja liczę na Carrefour w tym roku. Bo pomimo dużych zakupów, które zrobię w internecie to wg mnie właśnie Carrefour miał dla mnie zawsze najlepszą ofertę. Wyrzutnie Virus czy Hydra w  bardzo dobrych cenach, jakieś rakiety tez się znajdą i RPG po 24zł bodajże. Żyć nie umierać :D A co do Biedronki to liczę na Aikido ❤️ Będzie czym strzelać przed Sylwestrem

W carrefourze z roku na rok kostki hydra i virus drożeją, na początku hydra była za 50 (virus nwm) a w poprzednim roku były po 60. Niby niewielka różnica ale za kilka lat zrobi się z tego 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy w Warszawie jest Carrefour ale tam mają co rok piromaxa więc w tym powinien też być, eLeclerc też mial w tamtym roku częściowo piromaxa. Ale pomyśl czy warto się ograniczać do jednego importera, moim zdaniem nie warto :)

Edytowane przez pirowariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie chcialbym sie ograniczac di jednego ale kojarze ze teraz piromax to jest poziom Jorge sprzed kilku lat. Których producentów jeszcze polecasz? A i czy ceny w piromaxie bezposrednio będą lepsze niż w kerfie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bart1399 napisał:

Gdzieś można w sklepach stacjonranie dostać Triplexa ? 

A gdzie mieszkasz, może masz gdzieś hurtownie pod nosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań ul.Starowiejska 18

 

Siedziba Piroart.eu

 

;)

Okres SYLWESTROWY:

27.12 10:00 – 18:00

28.12 10:00 – 18:00

29.12 10:00 – 18:00

30.12 10:00 – 18:00

31.12 10:00 – 18:00

Edytowane przez przemo312132
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, przemo312132 napisał:

Poznań ul.Starowiejska 18

 

Siedziba Piroart.eu

 

;)

Okres SYLWESTROWY:

27.12 10:00 – 18:00

28.12 10:00 – 18:00

29.12 10:00 – 18:00

30.12 10:00 – 18:00

31.12 10:00 – 18:00

Super dzięki , będę musiał się do nich wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...