Skocz do zawartości

[drewniakoz] Stuff 2019


drewniak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko 

Rok temu nie zdążyłem wrzucić stuffu, ale teraz już trzeba. Ogólnie to rezygnuję z drobnicy oczywiście oprócz petard. Na pewno jeszcze coś dojdzie, do grudnia trochę czasu jeszcze zostało. 

Pierwsza paczka z Bigfuna :D

sr8sPU0.jpg

Czekamy na update'y ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki rekomendowane przez wielu na tym forum, być może najlepsze cena/jakość z Triplex'a i w ogóle spośród tego co dostępne w Polsce.

Tuono Blue i Shark z dodatkiem tytanu, również u mnie w tym roku jako pozostałości z Sylwka 2018 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest są Sharki i TB5 :) Viserion to bardzo dobry wybór stary ale nadal jary.. A co do Spektrum no nic to już nie to samo co 2 lata wstecz ale, mam nadzieje że ci się on spodoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wybuchowy napisał:

ta kostka spektrum to wygląda na uszkodzoną...

#pdk

Tak jest uszkodzona, ale jutro ją posklejam i będzie lepsza niż wyszła z fabryki :D

22 minuty temu, Kamil911 napisał:

Dobrze jest są Sharki i TB5 :) Viserion to bardzo dobry wybór stary ale nadal jary.. A co do Spektrum no nic to już nie to samo co 2 lata wstecz ale, mam nadzieje że ci się on spodoba. :)

No zobaczymy, kiedyś miałem Spektrum ale go do końca nie pamiętam. Ostatnio miałem sorbet i nie chciałem drugi raz z rzędu tego samego. Ciekawy jestem jak będzie strzelać, jak lipnie to go więcej nie kupię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drewniak napisał:

Siemanko 

Rok temu nie zdążyłem wrzucić stuffu, ale teraz już trzeba. Ogólnie to rezygnuję z drobnicy oczywiście oprócz petard. Na pewno jeszcze coś dojdzie, do grudnia trochę czasu jeszcze zostało. 

Pierwsza paczka z Bigfuna :D

sr8sPU0.jpg

Czekamy na update'y ?

Zawsze jakiś początek już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to popatrzeć bo jak chcesz gotowy produkt do strzelania z rurą to proszę wychodzisz wkładasz ładunek zapalasz i cieszysz się efektem i nic cię nie interesuje a moździerz bardzo fajny i petardki do zabawy eleganckie zwłaszcza chyba super crackery tam masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawilny zakup, jedynym znakiem zapytania są Devola Rana przez jednych chwalone, przez drugich ganione, zależy jaka siądzie partia towaru.

Po rozmowach na Chatboxie wydać, że Thundering King jest często nazywany w skrócony sposób Thunder King, albo Thunder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mantis napisał:

Jak dla mnie prawilny zakup, jedynym znakiem zapytania są Devola Rana przez jednych chwalone, przez drugich ganione, zależy jaka siądzie partia towaru.

Po rozmowach na Chatboxie wydać, że Thundering King jest często nazywany w skrócony sposób Thunder King, albo Thunder.

Zobaczymy jak będzie walić Delova Rana, wziąłem jedną paczkę na testy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, drewniak napisał:

Zobaczymy jak będzie walić Delova Rana, wziąłem jedną paczkę na testy :D

Bardzo głośna o ile wypali i to jest najwiekszy problem tych petard.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie wisienki są.Na pewno zachwycą w praktyce.Viserion to wali smiało jak 1,2.Po raz pierwszy nie zauważyłem różnicy między 1,0 a 1,2 kiedy u mnie działała.Petardy też spoczko masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, piromati napisał:

A ile dałeś?

Pierwsze zdjęcie 2 stówy, drugie 180 ale w tym 2 małe palniki jeszcze których nie mam na zdjęciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni update, więcej już raczej nic nie dojdzie....  9 rakiet E.T.  Zobaczymy czy te rakiety są coś warte :D

wx4PwLX.jpg

 

KaN9XDT.jpg

Edytowane przez drewniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stuff ci wyszedł :) ani za dużo ani za mało tak w sam raz, ja to bym odpuścił ThunderKinga cena tego moździerza to jakieś nieporozumienie :) Mimo to nie wierzę by to był koniec.. będzie jak ze mną. :P Do grudnia jeszcze duużo czasu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby tak sobie zsumować w myślach wszystko co tutaj wrzuciłeś, to trochę tego jest.

Zastanawia mnie "Iskra", skoro weszli na rynek linią produktów, to co zaprezentują. Czy przebiją się do gustu forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dwie z tej serii i powiem że jestem zaskoczony bardzo pozytywnie zwłaszcza że wyrzutnia jest wielkości telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał:

Gdyby tak sobie zsumować w myślach wszystko co tutaj wrzuciłeś, to trochę tego jest.

Zastanawia mnie "Iskra", skoro weszli na rynek linią produktów, to co zaprezentują. Czy przebiją się do gustu forumowiczów?

Zobaczymy, czy rozmiar ma znaczenie :D

 

1 godzinę temu, przemo312132 napisał:

Skromnie ale jest,  ;) w ogóle te iskry mnie się podobają 

 

ps: zapraszam do mnie 

Miałem w Rytlu strzelać ale będę w Tczewie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...