Skocz do zawartości

[guliwer] Sylwester 2019


kontodousuniecia

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę mega klasowe wyrzutnie.Szacun za wybór.Grafitii miałem rok temu i mnie zachwyciła.Zwlaszcza seria trzeszczących wierzb,efekt jakby na całe niebo.Pamietam tez doskonale serie finałową z dodatkiem gwizdów.Mega było☺.Jw42 natomiast to taki średniawy jak dla mnie.Ciekawe jak wypadnie setka☺.Ogólnie łapka w górę bo stuff robi wrażenie☺

Edytowane przez damian7878
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zazdroszczę tego crazy shaman'a :P Podpasowała mi ta kosteczka. Na początku połączenie dwóch odmian brokatu. Wiry do chryzantem multi też super no i ten złoty crackling z brokatem w finale... Dużo tytanowych kości :) Z shark cake będziesz Pan zadowolony bo naprawdę dobrze wali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotrek007 napisał:

A gdzie tego Shamana wyrwales? I za ile

 

25 minut temu, Bartekeuro napisał:

Fajna kostka ale jeśli kosztuje z 400 zł to nie kalkuluje sie.

@Piotrek007 Bezpośrednio w hurtowni. Aktualnie nie widziałem aby jakiś sklep internetowy miał na stanie.

@Bartekeuro Za mniej niż 400 niestety nie kupisz chyba że jesteś hurtownikiem, to wtedy tak? No albo na posylwestrowej wyprzedaży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, guliwer napisał:

 

@Piotrek007 Bezpośrednio w hurtowni. Aktualnie nie widziałem aby jakiś sklep internetowy miał na stanie.

@Bartekeuro Za mniej niż 400 niestety nie kupisz chyba że jesteś hurtownikiem, to wtedy tak? No albo na posylwestrowej wyprzedaży ?

http://www.phuweco.com.pl/crazy-shaman-new

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, guliwer napisał:

@k4n4li4 O widzisz te internety są głębokie?@k4n4li4 lubię różnorodność ponieważ uważam że prawie każdy importer ma ciekawe produkty. 

W sumie jak znasz czeski to możesz też u czechów kupić bo na kilku sklepach widziałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, k4n4li4 napisał:

No szalejesz chłopie. 50mm i to 50strzałów na pewno zrobi robotę.

Nie ma wyjścia kosteczka musi pokazać pazur? To już prawdopodobnie koniec zakupów. Chyba że w czarny piątek uda się coś jeszcze godnego upolować. Choć powiem szczerze że nie nastawiam się za bardzo bo magą być słabe promocje a ręka gęsta  i co lepsze to znika w MiG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...