Skocz do zawartości

Zastępstwo kultowych Alcorów


FUNPIRO

Rekomendowane odpowiedzi

Pyro Moravia wypuściła rakiety szelki 2 i 2,5 cala będzie to prawdopodobnie zastępstwo Alcorów

Panda -     PM791  10 szelek chyba 1 i 1,75 cala

Lustik -    PM 801  7 szelek 2 cale

Formula 1 -    PM 794 5 szelek 2,5 cala

Strzelałem tylko z Formuły 1 czyli szelki niby 2,5 cala lecz według mnie efekt nie porównywalny z Alcorami

Gdyby złożyć zestaw podobny do Alcorów cena przekracza 150 zł a i tak to nie będzie to samo

ponieważ w Alcorach były 4 szelki 3 cale i robiły robotę

Tak więc wydaje Mi się że nowe nie znaczy lepsze.

Wybiorę się do Osinowa gdzie Alcory jeszcze są i dokupię ze 2 paczki tak dla potomności .

FENIKS-zestaw-12-rakiet-SZELKI-mi_[1866]_480.jpg

Lustik-zestaw-7-rakiet-SZELKI-2_[1860]_480.jpg

Lustik-zestaw-7-rakiet-SZELKI-2_[1861]_480.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Kolejny wymysł ale szelek i tak nie zastąpią

Przecież to to samo .szelka ma materiał miotający a tutaj zastąpiono go sinikiem rakietowym czyli szelka na kiju

Oczywiście nie mówię tu o szelkach 5 + tam waga by na to nie pozwoliła . W Osinowie widziałem 4 calowe Zinki i dawały radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, FUNPIRO napisał:

Przecież to to samo .szelka ma materiał miotający a tutaj zastąpiono go sinikiem rakietowym czyli szelka na kiju

Oczywiście nie mówię tu o szelkach 5 + tam waga by na to nie pozwoliła . W Osinowie widziałem 4 calowe Zinki i dawały radę.

Te zinki to F4 mówisz tu pewnie o 930... to nie ma porównania do komercyjnych rakiet z pseudo szelkami :DD Połowa pewnie wygląda tak ynvHN8S.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla wyjaśnienia:

1. Alcorów może już nie być

2. Poprzednie Alcory jakie były w obrocie były w przecenie więc ciężko tę cenę brać na poważnie

3. Cena ta wzięła się z tego, że jak była ich normalna cena to nie cieszyły się taką popularnością już do tego stopnia, że w tym roku skończyłby się ich termin ważności

4. Kolejna partia jeżeli się pojawi to będzie jeszcze droższa od tych rakiet prawdopodobnie

Radzimy po prostu nie stawiać rakiet Alcor za wzór, bo to dosyć wyjątkowa sytuacja i wypacza nieco postrzeganie innych produktów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mroczny napisał:

Te zinki to F4 mówisz tu pewnie o 930... to nie ma porównania do komercyjnych rakiet z pseudo szelkami :DD Połowa pewnie wygląda tak ynvHN8S.png

Oczywiście masz rację lecz musisz przyznać że sprawa ma się podobnie z szelkami ,tam też można być bardzo zawiedzionym [ złe doświadczenia z produktami Super Power]

a niepozorna szelka może sprawić radość ,wiem z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2" Lidu i shoguna nigdy więcej to było takie kopsko... xd Triplex jakoś potrafił zrobić 2" a w SP to tylko z dwa efekty były dla mnie ładne, już bardziej opłacało się brać od nich cylindry 1,75"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cylindryczne zawsze lepsze :)

Szelka na kiju już nie robi takiego wow,  przy normalnej szelce jest moc już przy wystrzale a potem na koniec pierdzielnięcie, szczególnie robi wrażenie 5-6 cali lub więcej.

 

I tak jak pisał @PiroArt.eu po normalnej cenie alcory już by nie były tak opłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Formuła czy też E.T <bo to to samo> podobnie jak rok temu, mega pozytywne zaskoczenie, mimo małego necu tj.56g efekty duże, gęste i długo utrzymujące się . w tej cenie jak dla mnie nie ma lepszych 10/10 .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...