Skocz do zawartości

Dlaczego moździerze/szelki zostały wycofane?


N0n4m3r

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, czes89 napisał:

witam, czy ktoś próbował kupować lub sprowadzać szelki z zagranicy ? Tak mam świadomość że wymagana koncesja na terenie unii ale są też kraje gdzie to nie jest wymagane...

Zamówisz na internecie i paczka może utknąć na celnym. Nie dość, że kasa pójdzie w błoto to jeszcze możesz mieć wjazd policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Cóż, ludzie zaczną robić sami taki rodzaj pirotechniki - i to będzie bardziej niebezpiecznie aniżeli kupno jeszcze kilka lat temu moździerza w Biedronce czy sklepie internetowym. Wspomnicie moja słowa, Paweł 2020 rok, już prawie nie ma pirotechniki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartekeuro napisał:

Chcę tylko przypomnieć, że to nie jest forum o samoróbkach!

Ja tylko piszę że to nie jest bzdura i ludzie będą takie rzeczy robić. Ale oczywiście nikogo nie zachęcam do takich działań. A to że to nie jest forum o samoróbkach to chyba nie oznacza że nie można nawet o nich wspomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartekeuro napisał:

Jest niepisana zasada, że nawet nie warto o tym wspominać.

Skoro jest niepisana, to znaczy że jej nie ma w regulaminie. Nic złego nie zrobiłem. Jesteś moderatorem, jak ci się nie podoba to usuń moją odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2020 o 18:54, Bartekeuro napisał:

Jedna z większych bzdur jakie ostatnio przeczytałem.

Zanim wypomnisz komuś bzdurę, spróbuj zrozumieć zdanie drugiego człowieka, pogódź się z tym, że każdy ma prawo do swojego zdania. Twoja wypowiedź nosi znamiona bzdury. bo nie dopuszcza innych do polemiki, dyskusji. :)

W dniu 28.12.2020 o 19:57, PiroMan25 napisał:

Ja tylko piszę że to nie jest bzdura i ludzie będą takie rzeczy robić. Ale oczywiście nikogo nie zachęcam do takich działań. A to że to nie jest forum o samoróbkach to chyba nie oznacza że nie można nawet o nich wspomnieć.

Kolega menCZester chyba zbyt łogniście tutaj reaguje na zdania innych. Może dlatego, że to ,,ekspert" jest. My, malutcy, nie mamy prawa do głosu. On nawet nie wie z kim tutaj w polemikę wchodzi :D Oj, szkoda, że nie istnieje już społeczność Fireworks. net :D Bym z chęcią tam mu się przedstawił, ze swoim dorobkiem i wiedzą. Niemniej, pozdrawiam i trochę zimnej wody życzę. Pomoże 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, killerpogro napisał:

Kolega menCZester chyba zbyt łogniście tutaj reaguje na zdania innych. Może dlatego, że to ,,ekspert" jest. My, malutcy, nie mamy prawa do głosu. On nawet nie wie z kim tutaj w polemikę wchodzi :D Oj, szkoda, że nie istnieje już społeczność Fireworks. net :D Bym z chęcią tam mu się przedstawił, ze swoim dorobkiem i wiedzą. Niemniej, pozdrawiam i trochę zimnej wody życzę. Pomoże 

Oj to kolega nie chce mnie widzieć wkurzonego xD. Trochę denerwuje mnie po prostu to że nawet nie można wspomnieć o niczym takim. Bartek pisze że to nie jest forum o samoróbkach, kiedy ludzie na chacie potrafią się kłócić które spodnie są najlepsze pomimo że to nie jest forum odzieżowe. Więcej luzu tu trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...