Skocz do zawartości

Czy uważacie że są jakieś lepsze petardy w tej cenie ?


N0n4m3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie, co prawda do sylwestra jeszcze 3 miesiące z hakiem, ale już powoli patrzę na petardy jakie można by zakupić i tu pojawia się pytanie czy uważacie że są w tej samej/podobnej cenie lepsze jakieś.

Te które planuje zakupić:

C4, JC05, H1 hammer, mini dumbum, JC06 od dextrina, signalos 3.0, krachmeny, crash (taka pierdoła do zabawy), tp4 exploder, bomb czerwona i delova rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego w jakim sklepie chcesz zrobić te zakupy ? bo też trzeba mieć to na uwadze. ;) Jaki asortyment posiada  dany sklep oraz jego ceny, a potem dopiero można coś wybierać lub doradzić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele z tych petard co podałeś nie będzie za bardzo różnić się od siebie za wyjątkiem etykiety, dlatego ograniczyłbym się do JC06 [coś mniejszego] ,siglnalosów 3.0 [średnie] i [coś większego] exploderów 4... Fajną kontrą dla C4, krach i Sig 3.0 wydają się być emitery 859 Super Cracker, z funke raczej nic nie będę Ci proponować bo to już inny pułap cenowy i w cenie jednej paczki petard masz dwie inne. Generalnie to poczekaj do listopada na czarny piątek i wtedy kup bo na 100% będą jakieś fajne promocje lub popatrz na piroarcie z tego co wiem są jakieś kody rabatowe [zawsze coś]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podpisuje się pod tym co napisał Mroczny o czarnym piątku.Od siebie mogę dodać: Mini dum bum<JC06.Signalos 3.0 i Exploder 4 bardzo fajne petardy,choć ta druga zdecydowanie mocniejsza.Delova to baaaardzo głośna petarda,tyle że w moim przypadku 2/4 nie wypaliły ? i nie jestem jedyny bo tutaj na forum ktoś opisywał podobne rzeczy.Jeszcze możesz poszukać Dum Bum P6A11,na promocji można je wyrwać za 20zł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Grubbert said:

Ogólnie podpisuje się pod tym co napisał Mroczny o czarnym piątku.Od siebie mogę dodać: Mini dum bum<JC06.Signalos 3.0 i Exploder 4 bardzo fajne petardy,choć ta druga zdecydowanie mocniejsza.Delova to baaaardzo głośna petarda,tyle że w moim przypadku 2/4 nie wypaliły ? i nie jestem jedyny bo tutaj na forum ktoś opisywał podobne rzeczy.Jeszcze możesz poszukać Dum Bum P6A11,na promocji można je wyrwać za 20zł ? 

Może i rzeczywiście ta delova rana to nie koniecznie najlepszy pomysł.

20 hours ago, Mroczny said:

Wiele z tych petard co podałeś nie będzie za bardzo różnić się od siebie za wyjątkiem etykiety, dlatego ograniczyłbym się do JC06 [coś mniejszego] ,siglnalosów 3.0 [średnie] i [coś większego] exploderów 4... Fajną kontrą dla C4, krach i Sig 3.0 wydają się być emitery 859 Super Cracker, z funke raczej nic nie będę Ci proponować bo to już inny pułap cenowy i w cenie jednej paczki petard masz dwie inne. Generalnie to poczekaj do listopada na czarny piątek i wtedy kup bo na 100% będą jakieś fajne promocje lub popatrz na piroarcie z tego co wiem są jakieś kody rabatowe [zawsze coś]

Poczekam i zobaczę :)

 

Bardzo dzięki za rady.

A w sumie już przy okazji zapytam, bo ogólnie to mam 18 lat i jeszcze nie pracuję więc mój budżet na pirotechnikę jest dość ograniczony do ok. 300-350 zł (dla tego kupuję tylko petardy) i teraz pytanie czy stawialibyście na huk (jakieś tam petardy typu c4, dum bum, signalos - tp4 exploder) czy bardziej na kompromis powiedzmy mocy i ilości typu jc06 od dextrina/ultras liberi/jc06 które są w miarę głośne i jest ich aż 30 i do tego parę mocniejszych czy na odwrót ? Bo szczerze mówiąc przy takiej ilości pieniędzy to jest chyba mój największy problem, żeby zdecydować czego lepiej nakupować.

Edytowane przez N0n4m3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz się bawić fajerwerkami to opcja z większą ilością mniejszych i kilka większych petard wydaję się być spoko ale z doświadczenia wiem, że szybko się to nudzi :D a co do twojego budżetu to jest on spory i troszkę nie rozumiem czemu mając ponad 300zł na fajerwerki decydujesz się na same petardy [chyba, że nie lubisz efektu] ale w tej kasie szczególnie na blackfriday kupisz nie tylko sporo petard ale i nawet starczy na fajną kosteczkę lub dwie żeby odpalić o polnocy :DD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mroczny napisał:

Jak lubisz się bawić fajerwerkami to opcja z większą ilością mniejszych i kilka większych petard wydaję się być spoko ale z doświadczenia wiem, że szybko się to nudzi :D a co do twojego budżetu to jest on spory i troszkę nie rozumiem czemu mając ponad 300zł na fajerwerki decydujesz się na same petardy [chyba, że nie lubisz efektu] ale w tej kasie szczególnie na blackfriday kupisz nie tylko sporo petard ale i nawet starczy na fajną kosteczkę lub dwie żeby odpalić o polnocy :DD 

Nawet teraz by kupił coś fajnego np.  Spektrum na arce za 99 jest i do tego demolke czy coś a za resztę petard jak tak bardzo mu zależy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...