Skocz do zawartości

[FUNPIRO] Rakietowy Stuff 2019


FUNPIRO

Rekomendowane odpowiedzi

Stroboskopy, flary i rzymiaki - wszystko oprócz petard ze sklepu alepetarda : )

Lubię oglądać stuffy tematyczne, w tym przypadku mamy "Rakietowy stuff". Rakiety wprawdzie dominują w arsenale, doszło jednak sporo rzymiaków, przez co można określić Cię jako fana podłużnych rzeczy, albo piro o średniej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mantis napisał:

Stroboskopy, flary i rzymiaki - wszystko oprócz petard ze sklepu alepetarda : )

Lubię oglądać stuffy tematyczne, w tym przypadku mamy "Rakietowy stuff". Rakiety wprawdzie dominują w arsenale, doszło jednak sporo rzymiaków, przez co można określić Cię jako fana podłużnych rzeczy, albo piro o średniej wielkości.

Rakiety były są i będą moim ukochanym piro i zawsze to będzie lwia część moich zakupów .Gdy po raz pierwszy w 1990 rolu przywiozłem z Niemiec rakiety było to coś bajkowego taki powiew zachodu i tak zostało choć nie pogardzę  dobrą wyrzutnią , na pewno dojdą jeszcze ze dwie 50 cali  i kilka 100 strzałowych oczywiście kilkanaście Monsterów czy Bazook  także będzie .Rzymiaki lubię za to że można kombinować jak je ustawić ,pod jakim kątem etc. Lubię także fontanny szczególnie te o długim czasie palenia mam już kilka,.Lecz rakiety zawsze będą dla Mnie  dokupiłem sporo nowości od Piromaxa fontanny No Limits  jak dla Mnie dają radę. Rakiety jednak dla Mnie zawsze będą THE BEST i to nie ważne czy małe czy duże !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie stuffu o fontanny

5 x Pop Corn od Vivy

3 x Fontannowy Mix od Klaska

3 x Momentum od Vivy

1 x opakowanie Color 100 g. od Klaska

7 x nowość od Piromaxa  No Limits  świetna , najgłośniejszy i największy cracling na rynku POLECAM

IMG_20191011_132332.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Fajnie,ze sie zaopatrzyles w fontanny.Ja do nich mam olbrzymią słabość.Nie wyobrażam sobie wieczorka Sylwestrowego bez nich

Zgadzam się z tobą w 100 %  dla Mnie także nie Ma Sylwestra bez fontanny a i czasami bez okazji odpalę jakąś fontanienkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne malutkie zasilenie stuffu

3x Venom od Piromaxa

3 x Super Rakiety od Tomaszka

4 x fontanny SOS  od Jorge

w drodze kolejne paczki

IMG_20191012_132341.jpg

Edytowane przez FUNPIRO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, damian7878 napisał:

Chyba sam nie odpalisz wszystkiego w Sylwestra i nowy rok?

Do Nowego Roku sporo ubędzie , strzelam nie tylko w Sylwestra co sobota coś świeci na niebie a i w tygodniu jakaś fontanienka , strobo czy flara zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakupy tym razem na promce w INS Fireworks

5 x rakiety Venom od Piromaxa

8 x wyrzutnia Gobi od Jorge

6 x 90 sekundowy stroboskop od Jorge

15 x 90 sekundowy stroboskop os Piromaxa

Czekam na następne promocje

IMG_20191019_110006.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamils38 napisał:

Jedziesz pięknie :D rakiety w projekt czy do luźnego strzelania ??

Do lużnego i w projekt , już jedzie karton czyli 12 Monsterów od Gaoo dokupię  kilka Bazook i jeszcze innych rakiet

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego luźnego strzelania to chyba będzie na kilka godzin.Mam nadzieję że nagrasz jakiś projekt,przy takiej ilości można ładnie kombinować :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Proponuje kolego poćwiczyć kondycje przed Sylwestrem bo się nabiegasz?.Chyba mało kto pobije ten stuff pod względem ilości☺

Strzelam nie tylko w Sylwestra w kazdą sobotę idzie kilka rakiet w niebo a w tygodniu fontanna flara albo strobo .Sąsiedzi jeszcze to tolerują , ciekawe jak długo Co do biegania mam opracowany prodzekt 50 m lontu ,około 55 trytytek i wystarczy jedno odpalenie i...... rano kupę zbierania patyków

2 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Już mi słów brakuje a ty dalej kupujesz. Ilościowo będzie jeden z największych stuffów

Do Sylwestra 1/3 pójdzie w niebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójny wystrzał w rakietach Venom, to chyba coś do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Miło widzieć, że są jeszcze na forum tarczownicy Jorge, co wezmą coś od niego w multisztuce. Samemu celowałem w tym roku w Gobi, ale akurat nie było tej wyrzutni na stanie w sklepach, w których zamawiałem - tak, żeby wziąć je przy okazji.

Plusik za ładne poukładanie do zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mantis napisał:

Podwójny wystrzał w rakietach Venom, to chyba coś do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Miło widzieć, że są jeszcze na forum tarczownicy Jorge, co wezmą coś od niego w multisztuce. Samemu celowałem w tym roku w Gobi, ale akurat nie było tej wyrzutni na stanie w sklepach, w których zamawiałem - tak, żeby wziąć je przy okazji.

Plusik za ładne poukładanie do zdjęcia.

praktycznie Gobi znalazłem tylko w INS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Zgadzam sje z tobą w 100 % fontanna epicka szkoda tylko że 1 efektowa dlatego wolałem zakupić kilka San Francisco  , ta sama cena i ponad 3 minuty różnych efektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne małe uzupełnienie stuffu

tym razem początek kupowania wyrzutni

4.x Aquarius od Triplexa  -  16 strzałów   ,  30 mm

5 x Ultimate Golden Willow od Pyro Moravi  -  49 strzałów , 20 mm

 

IMG_20191026_095627.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamils38 napisał:

Jedziesz niesamowicie kosteczki od Pyro Moravi zawsze na propsie ?

Ta kostka ma super efekty  , porównywalne do słabych 30 mm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FUNPIRO napisał:

Kolejne małe uzupełnienie stuffu

tym razem początek kupowania wyrzutni

4.x Aquarius od Triplexa  -  16 strzałów   ,  30 mm

5 x Ultimate Golden Willow od Pyro Moravi  -  49 strzałów , 20 mm

 

IMG_20191026_095627.jpg

Golden Willow robią robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, k4n4li4 napisał:

Już jest gicior a ty Piszesz, że  dopiero zaczynasz

Zaczynam z wyrzutniami , dojdą jeszcze 50 mm i 100 strzałówki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...