Skocz do zawartości

[FUNPIRO] Rakietowy Stuff 2019


FUNPIRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jako że jestem maniakiem rakiet chciałem przedstawić mój stuff na 2019 rok

2 x No Limits od Piromaxa niestety tylko jeden zestaw z 2016 roku jeszcze kaliber 63 mm  drugi to już 2018 czyli gorszy kaliber 52 mm

rakiety lecą bardzo wysoko i efekt jest mniejszy , pomaga zdjęcie końcówki .

2 x razy Alcor od Pyro Moravii nie muszę przedstawiać , są świetne

3 razy Fantasy Cracling Thunder także bez komentarza

3 razy Opal od Komety jeszcze na NWP szelki 2 bardzo fajny efekt

2 razy Sky Burners od Lesli z tego co widziałem  interesujące

3 razy No Sound od Klaska jak na rakiety bez huku nawet fajny efekt

3 razy Diabolo z Lidla  pozostałość po zeszłym roku

3 razy Posejdon od Jorge do zabawy

Planuje jeszcze dokupić Bazooki ,Venomy i może coś więcej w czarny piątek

Na pewno rzymiaki No limits i  kilka 100 strzałowych wyrzutni................................................

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) dużo zabawy.. ale czy aby nie za dużo ? :) po czwartym zestawie zacznie ci się nudzić strzelanie z rakiet coś o tym wiem. :P ale.. obym się mylił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zestaw nie powiem.

Te rakiety no sound to chyba jakieś gówno ale nie widziałem więc się nie wypowiem :)

Na bezpiecznefajerwerki kiedyś widziałem mieli opale i krezusy, były też ta37 od tropica bardzo fajne rakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lont 1cm na sekundę , ,trytytki , trochę przygotowań i 5 zestawów odpalasz  za jednym zamachem.

Obok drugi taki rządek  i trzeci i jest zabawa.

57 minut temu, k4n4li4 napisał:

Ciekawy zestaw nie powiem.

Te rakiety no sound to chyba jakieś gówno ale nie widziałem więc się nie wypowiem :)

Na bezpiecznefajerwerki kiedyś widziałem mieli opale i krezusy, były też ta37 od tropica bardzo fajne rakiety

No Sound kupiłem z ciekawości ,efekt nie powala ale ujdą

a Krezusy bym chętnie kupił

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zabawy,można odpalić kilka różnych na raz i będzie ciekawy efekt :D Chętnie zobaczyłbym porównanie tych NoLimits-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grubbert napisał:

Sporo zabawy,można odpalić kilka różnych na raz i będzie ciekawy efekt :D Chętnie zobaczyłbym porównanie tych NoLimits-ów.

Stare są epickie , nowe mają duży huk spory efekt niestety jest spora różnica moim zdaniem lecą także za wysoko .Po zdjęciu czubka rakiety efekt wizualny  jest lepszy

Swoją drogą zmniejszenie kalibru z 63 mm do 52 mm to sporo a opakowanie i wygląd pozostał taki sam , jeśli kupujący się nie doczyta będzie zawiedziony

Piromax ma kilka takich kwiatków niespodzianek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąłeś Fantasy Cracling Thunder? Szukałem w tym roku sklepu z tymi rakietami i nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mantis napisał:

Skąd wziąłeś Fantasy Cracling Thunder? Szukałem w tym roku sklepu z tymi rakietami i nie znalazłem.

Niestety Osinów Dolny podobno już ich nie będzie tylko jakiś zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Małe uaktualnienie stuffu trochę większych rzymiaków

No Limits   Piromax

PXO - 302

30 mm

8 strzałów

146,4 g. necu

Signature Range    Klasek

R7538S

30 mm

8 strzałów

150 g. necu

Explosion Blue     Piromax

PXO - 201

18 mm

5 strzałów

33,5 g. necu

 

 

 

1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No limits ❤ miałem i polecam z czystym sumieniem świetny wybór  rzymiaki pryma sort sam jestem ciekaw jeszcze tych Klaskowych czy są coś warte.. Przyznam ładnie już się prezentuje ten Stuff. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Lecisz grubo z rakietami i rzymiakami, oby ci starczyło sylwestra aby je wystrzelać :)

Do Sylwestra jeszcze sporo czasu

a Ja lubię zaje.......... ście piro i w soboty wieczorkiem coś zawsze pójdzie w niebo , czy to ze 2 rzymiaki czy kilka rakiet

także i tak na pewno będę musiał jeszcze dokupić towaru ,po za tym zawsze łącze ze sobą piro nieśmiertelne trytytki i lont

nawet 2 poączone ze sobą No Limitsy maja dupnięcie a co dopiero kilka kilkanaście rzymiaków czy wyrzutni nie trwa to za długo ale jaki efekt

Wydaje Mi się że lepiej krócej przywalić i porządnie niż odpalać po sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ciekawy zestaw chociaż dla mnie taka ilość rakiet to lekka przesada :D Ale jak ktoś lubi to czemu nie, btw zazdro opali i fantasy cracklingów dej troche :(  Co do tych no sound od klaska to fajniejsze od nich są Blaettertanzy tam efekt wodospadu jest super, niestety drogie są :x

Czekam na kolejne twoje aktualizacje bo jest zapowiada się ciekawie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mroczny napisał:

Hmm.. ciekawy zestaw chociaż dla mnie taka ilość rakiet to lekka przesada :D Ale jak ktoś lubi to czemu nie, btw zazdro opali i fantasy cracklingów dej troche :(  Co do tych no sound od klaska to fajniejsze od nich są Blaettertanzy tam efekt wodospadu jest super, niestety drogie są :x

Czekam na kolejne twoje aktualizacje bo jest zapowiada się ciekawie

 

Dojdą jeszcze Venomy , Bazooki oraz zakupione na promocji Monstery 160 od Gaoo niestety dorwałem tylko ostatnie 8 sztuk

bardzo lubię rakiety i w stuffie będe miał tylko kilka wyrzutni 100 s. reszta to rakiety no i oczywiście duże fontanny typu San Francisco od Vivy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2019 o 14:43, k4n4li4 napisał:

Ta fontanna ma długi czas palenia ale chyba bym wolał titanium sunflowers od sp

Każdy ma swoje preferencje Ja jednak wolę fontanny wieloefektowe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkie uzupełnienie stuffu , fontanny Svea San Francisco 270 s.

Jedne z moich ulubionych fontann  , długi czas palenia około 4 minut uatrakcyjni każde strzelanie

a i sama odpalona robi robotę  , efekty fajne różnorakie i dość gęste . Wydaję Mi się także że cena

około 50 zł za taką fontanne nie jest wygórowana .Zakupiłem 5 sztuk lecz okazało sie że nie mają na stanie

i dołożyli Serenadę 180 od Vivy  , nie lubię fontann od Vivy ponieważ po każdym efekcie mają przerwę , Svea natomiast prezentuje nieprzerwany pokaz

4.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego skupiska genialnych rakiet u nikogo jeszcze nie widzialem.Tylkl zazdrościć?.Kiedys jak bylem młodszy to myślałem by sobie raz urządzić takiego rakietowego Sylwestra ale już za późno?.Trochę szkoda kasy bo można za to kupić pełne szafy kapitalnych wyrzutni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, damian7878 napisał:

Takiego skupiska genialnych rakiet u nikogo jeszcze nie widzialem.Tylkl zazdrościć?.Kiedys jak bylem młodszy to myślałem by sobie raz urządzić takiego rakietowego Sylwestra ale już za późno?.Trochę szkoda kasy bo można za to kupić pełne szafy kapitalnych wyrzutni?

Dojdzie kilka wyrzutni 100 strzałowych i kilka 50 mm  ale także trochę Monsterów i Bazook Venomów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, damian7878 napisał:

Takiego skupiska genialnych rakiet u nikogo jeszcze nie widzialem.Tylkl zazdrościć?.Kiedys jak bylem młodszy to myślałem by sobie raz urządzić takiego rakietowego Sylwestra ale już za późno?.Trochę szkoda kasy bo można za to kupić pełne szafy kapitalnych wyrzutni?

Planuje w tę noc wydać nie więcej niż 7,8 tysięcy i w 80 % na rakiety .Lubię sam start rakiety strzelam dla totalnego fanu wyrzutnia nie ma dla Mnie tego czegoś ,strzelam  nie tylko w Sylwestra ale przez cały rok .Zakochałem się w rakietach gdy w 89 roku przywiozłem kilka z Niemiec i tak zostało .Dlatego często robię zakupy w Osinowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2019 o 09:42, FUNPIRO napisał:

Witam , jako że jestem maniakiem rakiet chciałem przedstawić mój stuff na 2019 rok

2 x No Limits od Piromaxa niestety tylko jeden zestaw z 2016 roku jeszcze kaliber 63 mm  drugi to już 2018 czyli gorszy kaliber 52 mm

rakiety lecą bardzo wysoko i efekt jest mniejszy , pomaga zdjęcie końcówki .

2 x razy Alcor od Pyro Moravii nie muszę przedstawiać , są świetne

3 razy Fantasy Cracling Thunder także bez komentarza

3 razy Opal od Komety jeszcze na NWP szelki 2 bardzo fajny efekt

2 razy Sky Burners od Lesli z tego co widziałem  interesujące

3 razy No Sound od Klaska jak na rakiety bez huku nawet fajny efekt

3 razy Diabolo z Lidla  pozostałość po zeszłym roku

3 razy Posejdon od Jorge do zabawy

Planuje jeszcze dokupić Bazooki ,Venomy i może coś więcej w czarny piątek

Na pewno rzymiaki No limits i  kilka 100 strzałowych wyrzutni................................................

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Ja pierdziu ale arsenał !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...