Skocz do zawartości

fajerwerkibiegun.pl / Biegun Pirotechnika


FajerwerkiBiegun

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie na forum wszystkich miłośników fajerwerków.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu którą możecie zobaczyć pod linkiem:

https://fajerwerkibiegun.pl/

 

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów jak jeszcze stare dobre petardy :)

Mamy nadzieję, że duży wybór zachęci was do zakupów. Ceny mamy atrakcyjne i co ważne mimo gorącego okresu nie mamy opóźnień z wysyłką paczek :)

 

BONUS DLA FORUMFAJERWERKI.

 

Jeszcze dzisiaj około godziny 16 możecie się spodziewać konkursu w który do wygrania będą bardzo cenne nagrody pirotechniczne :)

 

Zapraszamy do śledzenia informacji na fb: https://www.facebook.com/fajerwerkibiegun/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do konkursu na fb:

 

Do wygrania są:

 

1 Wyrzutnia Fajerwerków 130 strzałowa firmy KLASEK.
2. Zestaw petard
3. Zestaw Petard.
Wysyłka na koszt firmy.
Jedyne co musicie zrobić to:
1. Polubić nasz fanpage na facebooku.
2. Udostępnić i polubić post konkursowy.
3. Napisać w komentarzu: Biorę udział w losowaniu.
Przed wysyłką nagród nastąpi weryfikacja pełnoletności oraz weryfikacja czy wszystkie powyższe warunki zostały spełnione.
Losowanie nagród 17-18 grudnia.
Pozdrawiamy :) Zapraszamy do zabawy :)
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące sklepu, asortymentu lub zamówień zapraszamy do kontaktu na fb z dopiskiem: Forumfajerwerki, żeby było wiadomo, że to ktoś z forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zamówienie również szybko dotarło choć można poprawić sposób pakowania w gratisie do małego zamówienia garstka pikolaków z których podczas transportu wysypał się proch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W takim stanie dotarło do mnie zamówienie z tego sklepu.. Petardy walały się po kartonie, zero jakiegokolwiek zabezpieczenia.
W drugim zamówieniu też za ok 700 zł, zrobionym po tygodniu miałem otrzymać jakiś gratis, ale najwidoczniej zapomnieli.
Niestety już więcej od sklepu Biegun nie zamówię. 

DSC_0742.JPG

DSC_0743.JPG

DSC_0744.JPG

DSC_0745.JPG

DSC_0746.JPG

DSC_0757.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że rakiety się nie połamały. Sporo osób narzeka na ten sklep ale ja więcej nic nie piszę bo mnie gwiazda youtube znowu zaatakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Zamówiłem u nich dwa razy. Pakowanie u nich to faktycznie TRAGEDIA.

W obu paczkach były rakiety i wyrzutnie i dwa razy były całe porozwalane. Do tego stopnia, że korpusy rakiet były wgniecione, ale na szczęście nie pęknięte.

Ogólnie to pakowanie u nich wygląda tak:

-rzucić 5 paczek rakiet

-owinąć je jedną warstwą kartonu

-owinąć raz folią 

-gotowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam 160 maksymalnie zł do wydania na wyrzutnie w tym sklepie, może być jedna, mogą być dwie wyrzutnie. Chodzi mi o jedna dla zabawy a druga musi być ładna na godzinę 00:00

dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na fajerwerkibiegun.pl / Biegun Pirotechnika

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...