Skocz do zawartości

[GRUBBERT] 2019/2020


Grvby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Najwyższy czas coś dodać od siebie :) Większość sprzętu kupiona na wyprzedażach lub promocjach,choć nie wszystko.Mała część została z zeszłego roku.Dojdzie jeszcze sporo rzeczy, jakaś mocna wyrzutnia kątowa,coś hukowego,może jakiś moździerz,pirobajery.W niektórych pudełkach brakuje już kilku sztuk petard,ale wiecie sami jak jest :D 4e3d7b0737dcaf68.jpg28da923cf74f7dd2.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wyrzutnie, tego range też mam, ciekawe jak wypadnie.  Dużo też petard i dymów no i uchowały się jeszcze moździerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej to co masz u siebie, to będziemy widzieli u ludzi w 2019 roku w "Nasze zakupy". Będziesz miał okazję przybić bratnią pięść z osobami mającymi to samo piro. Kostki deluxe, nie ma się do czego przyczepić.

Zobaczymy jak Butterfly Crackery wypadną na tle innych petard. Ktoś już zdążył narobić szumu, że najlepsze petardy 2019, ale poczekajmy.

Funke rozszerzył się do ognii bengalskich. Zapowiadają się całkiem dobrze:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Final Caki nie są już tak dobre jak kiedyś. W jednym pokazie miałem 2 wersje i jedna była ok a druga tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mpiwowski napisał:

Wydaje mi się że Final Caki nie są już tak dobre jak kiedyś. W jednym pokazie miałem 2 wersje i jedna była ok a druga tragedia.

Może chciwy chińczyk za mało sypnął prochu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mpiwowski napisał:

Wydaje mi się że Final Caki nie są już tak dobre jak kiedyś. W jednym pokazie miałem 2 wersje i jedna była ok a druga tragedia.

To żeś mnie pocieszył ?Mam nadzieję że będzie dobrze.Co do ogni od funke bardzo ładne,tylko trochę drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pocieszę:) Jeśli zamawiałeś z alepetarda to dostałeś jeszcze te prawidłowe. Popatrz sobie na daty produkcji ;) Ja dostałem FC 1 z 16', a FC2 z 17- czyli jeszcze na wypasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KaMMiL napisał:

To ja pocieszę:) Jeśli zamawiałeś z alepetarda to dostałeś jeszcze te prawidłowe. Popatrz sobie na daty produkcji ;) Ja dostałem FC 1 z 16', a FC2 z 17- czyli jeszcze na wypasie :)

Ano, te wersje powinny być ok jeszcze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizejszyn ?Teraz już tylko pozostaje czarny piątek i powoli zbliżam się do końca.W sylwestra będziemy strzelać razem z kolegą kamils38,może być ciekawie ?

963e9985d90d56c7.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny bardzo efektowny stuff na forum.Ilość bardzo dobrych wyrzutni robi wrażenie.Najbardziej ciekawy jestem wyrzutni "range"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdjęcie całości arsenału.Początkowe plany były inne,chciałem mieć 2-3 wyrzutnie kątowe na finał,małe kostki do zabawy przed 24,więcej pirobajerów.Jednak ze względu na to że będę strzelał razem z kolegami Erokas i Kamils38 to jest tak jak jest ?Mam zamiar kupić jeszcze rzymiaczki w Lidlu oraz zrobić wycieczkę do europyro ?

1a9a4c60d04515d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff typu kompresja ".zip"

Będzie trochę świzdu-gwizdu od możdzierzy z chińskim smokiem. wAżne, że finał z wyraźnym akcentem Final Cake'i i kątówka od Piromaxa.

Nie wiem gdzie się jeszcze forumowicze ustawiają, ale 3 osoby z forum, to pewnie po Bydgoszczy największe spotkanie. Jeśli jest inaczej niech ktoś oświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny stuff. Dużo petard, dużo emiterów, trochę rakiet czyli sporo zabawy. Do Crump na dole? Do niej chyba nigdy się nie przekonam :D

Edytowane przez Sevento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sevento napisał:

Konkretny stuff. Dużo petard, dużo emiterów, trochę rakiet czyli sporo zabawy. Do Crump na dole? Do niej chyba nigdy się nie przekonam :D

Range ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...