Jump to content

Recommended Posts

Siemaneczko 

Długo się zbierałem do tego ale w końcu postanowiłem, że założę temat i z moją pirotechniką na ten rok/sylwester 😉😀😀

Z czasem dodam kolejne zdjęcia co mam jeszcze a nie uchwyciłem na tym zdjęciu i oczywiście nowości ;)

img-20190711-175714.jpg

• Like 2

Są wyrzutnie, jest rzymski ogień i coś do zabawy. No nieźle, czekam na więcej.

elos Kamil(o)s

Duży plus leci za Brokat-Mixa, którego video oglądałem 20 razy i wcale nie przesadzam. Moździerz z Funke ktoś już zrecenzował i prezentuje się lepiej niż odpowiedniki innych importerów.

Czekamy na zdjęcie tego co kryje się w misternym pudle ;)

2 godziny temu, mantis napisał:

elos Kamil(o)s

Duży plus leci za Brokat-Mixa, którego video oglądałem 20 razy i wcale nie przesadzam. Moździerz z Funke ktoś już zrecenzował i prezentuje się lepiej niż odpowiedniki innych importerów.

Czekamy na zdjęcie tego co kryje się w misternym pudle ;)

Hehe dzięki a co do pudła to niewiele już zostało ale jeszcze cykne fotki 😉

Jak na początek jest dobrze :DD Brokat-mix bardzo ładny do tego XB i fajne 16sh od pyromoravii, retorno 25 też dobrze zapodaje tak samo jak ten mały moździerzyk Whistling Buster :) Czekam na kolejne fotki

Bardzo dobrze dobrane wyrzutnie.Jest konkret w postaci final cake 2 ktory juz z resztą jest takze goszczony u mnie w domu😊.Te od pyromorovi zrobia różnice.Moze nie wygladaja jakoś okazale ale będzie na czym oko zawiesić.Kazda z tej seri 16stek jest super.Brokatu bedzie w brud😊

Witam

Czas na kolejny update tego co nazbierało się przez rok ;) Prawdopodobnie to wszystko na ten rok możliwe ze dojdzie jakaś jeszcze może wyrzutnia lub jakieś fontanny ale to wszystko w swoim czasie :D Oczywiście jest jeszcze trochę smaczków ale niestety nie można ich pokazać 👹👹IMG_20191011_232256_Easy-Resize_com.thumb.jpg.84fde1a84b30d9d17dbacc859740a0d9.jpg

Edited by kamils38
  • Like 1
  • Thanks 1

Masz wiele produktów mojej ulubionej firmy za to masz wielki plusik u mnie ale też widzę ponoć bardzo fajne muzyczne kostki z pyromoravii ciekawe jak się spiszą :) Cylindry od Brightsky też nieźle dają :D Bardzo fajny zestaw wszystko jest, trochę zabawy i efekty na finał

Edited by Mroczny
  • Like 1

Poleciałeś dobrze, nie zabraknie ci huku jak i efektów. Muzyczne wyrzutnie i final cake są za***iste. 

Cały przegląd tegorocznych nowości, muzyczne kostki od Pyro Moravia i nawet race pistoletowe, co u nas na forum jest raczej rzadkością.

Daj znać po Sylwku jak sprawowały się rakiety Gigant, Stern Raketen, rzymskie ognie Signalos i petardy Zina Nitrate. Na to ludzie czekają.

1 godzinę temu, mantis napisał:

Cały przegląd tegorocznych nowości, muzyczne kostki od Pyro Moravia i nawet race pistoletowe, co u nas na forum jest raczej rzadkością.

Daj znać po Sylwku jak sprawowały się rakiety Gigant, Stern Raketen, rzymskie ognie Signalos i petardy Zina Nitrate. Na to ludzie czekają.

Wszystko testowane :P Rakiety Gigant to coś zajebist**o super jak za tą cenę, rzymski ogień to tak naprawdę wyrzutnia na patyku świetne pełne efekty, signalosy super petardy mocne jak za ta kaskę i czas na zene cena za nie nie jest jakaś straszna kupione na testy i powiem tak drugi raz już nie kupie pudełko fajne do kolekcji jak najbardziej natomiast lont w nich jakiś dziwny słabo się zapala często gasną zanim wybuchną zwłaszcza gdy je się wyrzuca a i co najważniejsze nie zaskoczą nikogo siłą więc tak tylko żeby mieć ok ale do zabawy to nawet średnio czy do karabinka bo może się okazać ze na 30 wystrzeli 18 :P

• Like 1

W zasadzie wszystko testowaliśmy wspólnie z kolegą Kamils38 więc dodam swoje 3 grosze😁.Hukowe rakiety od funke odpalaliśmy na szczerym otwartym polu,huk potężny,na moje ucho są mocniejsze niż moździerz scream,mimo tego że lecą dużo wyżej.Nie ma sensu wrzucać filmu,nie dysponujemy sprzętem który byłby w stanie choć w małym ułamku oddać efekt.Polecam z czystym sumieniem.Rzymski ogień od klaska to praktycznie mała wyrzutnia 1,2.Strzela bardzo wolno,można nacieszyć się efektami.Petardy zena bez szału.Lepiej dołożyć kilka zł i kupić dum bumy,to zupełnie inna liga huku.

Edited by Grubbert
  • Like 1

Bardzo interesujaca zawartość.Na te 25tki od pyro moravi tez mam chrapkę na ten rok☺.

Dnia 13.10.2019 o 19:17, przemo312132 napisał:

Zasadniczo najpierw zapytam gdzie kupowane ?

W sklepach internetowych i stacjonarnych między innymi PiroPolska ;)

Skromnie skromnie a zaraz się tego uzbiera dużo :)

Obsession nie widziałem na żywo ale na pewno będzie dobrze bo gaoo ma solidne wyrzutnie oraz titanium salute dla piesków 

Maiło już nic nie być w tym miesiącu a tu takie promocje wiec kostka którą bardzo chciałem mieć na sylwka i proszę udało się i petardki tak oo do zabawy i na testy na pół z @Grubbert

IMG_20191026_113536.jpg

• Like 1

5 godzin temu, kamils38 napisał:

Maiło już nic nie być w tym miesiącu a tu takie promocje wiec kostka którą bardzo chciałem mieć na sylwka i proszę udało się i petardki tak oo do zabawy i na testy na pół z @Grubbert

IMG_20191026_113536.jpg

No bardzo ładnie, dragony kozak są 

Elo :) 

Mała aktualizacja jest to wyrzutnia z serii wcisnąłem kup przed tobą więc ciesze się że się udało :D

IMG_20191108_170210.jpg

28 minut temu, kamils38 napisał:

Elo :) 

Mała aktualizacja jest to wyrzutnia z serii wcisnąłem kup przed tobą więc ciesze się że się udało :D

IMG_20191108_170210.jpg

Szopek gdzieś dorwał ostatki xD gratuluje szybkiego zakupu 😀 świetna kostka😀