Skocz do zawartości

[damian7878] Stuff weterana na Sylwestra 2019/2020


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu bardzo fajna kątówka, trochę rzymiaków i wulkany oraz ta moim zdaniem najlepsza fontanna od piromaxa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzieś fotke całości?

Masz trochę kątówek, co bardzo dobrze urozmaica pokaz. Ciekawi mnie efekt wyrzutni "The First" od Triplexa na żywo :) 

Będziesz odpalał oddzielnie czy może łączył lontem lub system?

Z ilością fajerwerków to chyba oszalałeś :)

Edytowane przez mateo1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mateo1992 napisał:

Masz gdzieś fotke całości?

Masz trochę kątówek, co bardzo dobrze urozmaica pokaz. Ciekawi mnie efekt wyrzutni "The First" od Triplexa na żywo :) 

Będziesz odpalał oddzielnie czy może łączył lontem lub system?

Z ilością fajerwerków to chyba oszalałeś :)

Wraz z wiekiem staje się coraz większym wariatem co do piro?.Fotka całości będzie za pare dni.Nie wiem czy nie bedzie jeszcze jednego zamówienia?.Będę odpalał tradycyjnie pojedyńczo.Może kiedyś wreszcie coś połącze ale narazie odwlekam w czasie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, matikoksu napisał:

Sporo masz tych kostek i w dodatku większość to konkrety. Będzie jasno na niebie. Dojdzie jeszcze coś?

Niestety to już wszystko.W ciągu 2-3 dni dam zdjęcie całości☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka całości panowie!To już wszystko!UDANEGO SYLWESTRA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!          81ee19b1662a2823gen.jpg

Edytowane przez damian7878
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAKRĘCAMY !!!

Każda kostka inna. Będzie mix wrażeń i trochę fanu w sensie układu FAN.

UDANEGO ODPALANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff po prostu piękny.Mnóstwo wspaniałych wyrzutni które zrobią piękne show a the first to zrobi pewnie miazgę na niebie :D

Edytowane przez Ssak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79d427fb660180ffmed.jpg       80b6807aa03128bbmed.jpg    a5c9cc8f0dfdd43bmed.jpg        4c90b7c6c1f3a4e6med.jpg        Sylwester 2019 przeszedł do historii☺Powiem tak...Było fantastycznie!!!Strzelanie wieczorne choć mimo złej pogody było fajne.Największe zaskoczenie wieczoru???Niewątpliwie fontanna "no limts"Brak słów po prostu...Miałem dużo fontann ale nigdy nie aż tak kozackiej!Przebiła nawet slynna extreme b5.Nigdy nie widzialem aż tak dużego efektu w fontannie!!                                        Jeśli chodzi o północ...Uklad fan i jeszcze raz układ fan...Robi różnice.Gwiazdą w mim zestawie była txb531 i jw 401.Fenomenalne propozycje!Kto uwielbia cracling to lepszej od tej pierwszej nie ma.Z kolei kto brokat to lepszej od tej drugiej też nie ma.W dodatku obie wyrzutnie prezentują sie kapitalnie na pierwszym poziomie efektu.Obie zakryły całe niebo!!! Pragne zwrócić jeszcze uwage na jedną rzecz....Kaliber 2!!!!Naprawde robi różnicę w rozpiętości i huku.O ile spodziewalem sie miazgi po tych kątówkach to nie spodziewałem sie,ze tak mnie piwali wyrzutnia NITROGEN.Chwytałem sie za głowę aż bo to jakie show zrobiła jest nie do opisania!Wielki popis też dała final Cake 2....Ściana ognia po prostu...Co za efekt,co za dynamika,rozpietość.Największy zawód wśród moich wyrzutni?Nie bylo ....może troche jedna mnie zawiodła...TB43 Space Probe od tropica...Poza tym wszystko albo rewelacja albo mega rewelacja!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...