Skocz do zawartości

[damian7878] Stuff weterana na Sylwestra 2019/2020


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny?.

Jak co roku będzie sporo kostek.Planuje ilościowo kupić jeszcze więcej niż w poprzednich latach.Może nie będzie tyle co w 2014 roku ale będzie sporo?.Znacie mnie już trochę i wiecie,że co roku kupuje coś innego,więc nie zobaczycie kostki którą miałem rok czy 6 lat temu?.W ciągu najbliższych lat planuje kupić wszystkie dobre wyrzutnie których nie miałem jeszcze.Potem kiedy już ten plan zrealizuje będą pojawiać się w stuffach kostki które miałem,ale  już będę wszystko łączył pod system?

Mamy 2 maja.Zamawiałem do tej pory 2 razy.W styczniu na ins i tydzień temu na alepetarda?.Poniżej zdj jednego z zamówień.Drugie dam później

20190417_180931-1[1].jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpiwowski napisał:

I to mi się podoba, to teraz więcej panie więcej !!! :D Tak żeby psy się bały !!!

Dzięki mpi?.W tym roku zlamie granicę 2.000 zl wiec powinny?,tylko,że te psy w mojej okolicy to jakieś czarodziejskie bo się nie boją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak ma być, z roku na rok coraz więcej. Wyrzutnie świetne a to dopiero początek jak sam piszesz.  Już się nie mogę doczekać kolejnych aktualizacji :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

O to druga paczka.Dawno powinienem te zdjecie wrzucić bo już pare miesięcy temu zamówiłem☺.Będzie grubo w tym roku?.Tyle powiem?b5f257d7578a92fagen.jpg

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kątówka od jorge bardzo popularna w tym roku, skoro to dopiero początek to czekam na kolejne aktualizacje :D:D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  to paczka z przed kilku tygodni☺.Nastepna będzie w poniedziałek☺ 5562ab62e724ea4bgen.jpg

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO rozkrecasz się ziomek/ Solarisa miałem w tamtym roku ale nie widziałem bo sprzedałem bratu a w zamian kupiłem immortala od piromaxa :D Rocket balle nawet nawet ale jak kupowane na promocji bo normalnie nie opłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło zabraknąć też mnie :P Damianie.. jak zwykle tradycyjnie i z kopyta :D dużo kostek na ten czas uzbierałeś 3 kątówki to już coś.. nie będe dalej pisał wolę poczekać do poniedziałku. :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że masz zróżnicowany stuff trochę wyrzutni jakieś rakietki się pojawiły i pewnie jakieś petardki jeszcze wlecą ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy dalej?.Uprzedzam,że to nie koniec?.Dojdzie jeszcze 2-3 konkrety do tego sporo fontann,rzymskich ognii i mocne petardy?.   66fb701ed6052077gen.jpg

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kostki, dosyć mało znane ale na pewno dobre. Widzę, że już trochę wyrzutni nakupowałeś przez cały rok i piszesz, że jeszcze dojdą, to będziesz miał spory ten stuff :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. ? Miałem takie przeczucie że pójdziesz w Komete nie wiem czemu :) ale to dobrze bo mało jest opinii. :P Space Probe też elegancko się prezentuje... musisz wstawić film ! w tym roku chyba pobijesz swoje ubiegłe stuffy. ;) Czekam na więcej panie Damianie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kamil911 napisał:

Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. ? Miałem takie przeczucie że pójdziesz w Komete nie wiem czemu :) ale to dobrze bo mało jest opinii. :P Space Probe też elegancko się prezentuje... musisz wstawić film ! w tym roku chyba pobijesz swoje ubiegłe stuffy. ;) Czekam na więcej panie Damianie. 

Dziękuje za miłe słowa☺.Mam nadzieje,że i w tym roku znajdę kogoś do kamery?.Coż,z roku na rok jest trudniej bo osoba ktora np nagrywała rok wcześniej już nie chce nagrywać?.Co do stuffow...Hmm co roku celowałem w budżet gdzieś około 1500zł.W tym roku bedzie troche więcej wydane.Szkoda tylko,że po raz pierwszy od 6 lat nie będe miał na 0.00 setki 1,2...Aj te przepisy?.Tak sobie myśle,że bedzie troche dziwnie?

Edytowane przez damian7878
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wow, bardzo podoba mi się ten stuff bo masz parę kostek których nie mają inni. Jw401 miałem rok temu i zrobiła ogromne wrażenie na publice. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kulina98 napisał:

Wow, bardzo podoba mi się ten stuff bo masz parę kostek których nie mają inni. Jw401 miałem rok temu i zrobiła ogromne wrażenie na publice. ?

Na jw401 zbierałem się 8 lat?.Wreszcie ją mam☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Same super kostki. Dobrze że masz trochę kątówek i to jeszcze jedne z najlepszych. The first jest super na filmikach, też ją miałem w moich planach. Elegancko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...