Jump to content
mpiwowski

Wspólne spotkanie ForumFajerwerki/PolskieFajerwerki 2021/2022

Recommended Posts

Nawet jakby zakazali piro co wiem że się nie wydarzy to i tak normalnie będziemy strzelać bo pokaz jest zgłoszony i robi go pro firma.

Co do własnego strzelania, póki co rozmawiamy o głównym show. Nie wiem jakby własne strzelanie miało wyglądać. Nie wiem też jak wygląda sytuacja zgłaszania takiego pokazu do urzędu bo prawdopodobnie się określa jak długo będzie się strzelać. Jakbyśmy walili godzinę non stop to słabo to widzę. :) Może zaplanujcie jakiś wspólny drugi pokaz forumowy? :P Od razu mówię, że rezerwuję większość rur i wszystkie systemy od Conrada. Tak więc musielibyście mieć własny sprzęt, ale w ciągu roku nie powinien to być problem. Mogę spróbować ogarnąć dodatkowe systemy jakby ktoś potrzebował strzelić coś własnego.

Krystian kiedyś chciał zrobić ręczny pokaz manualny, może to jest dobra okazja? :D

Najlepiej byłoby zarezerwować pół godziny na luźne strzelanie, a potem pół godziny na pro pokaz. Rzeczywisty czas strzelania będzie mógł być krótszy. Przecież nikt ze stoperem nie będzie tego mierzył.

Pokazy po koncertach i festiwalach nie zawsze są strzelane o równych godzinach, bo to zależy ile trwa koncert, czy będzie bis artysty, czy nie. Podejrzewam, że gminie/miastu trzeba podać przybliżony czas startu i przybliżony czas trwania.

• Like 1

2 minuty temu, mantis napisał:

Najlepiej byłoby zarezerwować pół godziny na luźne strzelanie, a potem pół godziny na pro pokaz. Rzeczywisty czas strzelania będzie mógł być krótszy. Przecież nikt ze stoperem nie będzie tego mierzył.

Też o tym myślałem i wydaje mi się, że będzie to do zrobienia.

Od siebie mogę zaoferować MBka, jakby ktoś chciał coś tworzyć :)

• Thanks 1

Jak tak dalej pójdzie zaraz trzepniemy własny festiwal piro hah

Sekwencja strobo już prawie gotowa :D Brakuje tylko akcentu. No i może dwóch artemisów z Panty.

IMG_1339.JPG

• Like 2