Skocz do zawartości

arkafajerwerki.pl


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sklep jak najbardziej. Wysyłka szła trochę dłużej niż z innych sklepów ale zapakowanie to mistrzostwo, obydwie wyrzutnie grubo owinięte bąbelkami. I dzięki za rabat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Też mogę polecić :D
Dobrze zapakowane co prawda u mnie nie poowijane byly ale wypełniacz z kartonu tak że nie było szans aby coś się ruszyło
Zamawiane w czarny piątek a mimo to telefon z potwierdzeniem 30 min od zamówienia i wysyłka tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny plusik dla sklepu. Zamówione w niedzielę  w środę dostarczone zapakowane bez uwag z wypelniaczem i folią ochronną. Oby tak dalej (rok temu również bez uwag) ;)

Edytowane przez piromen29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony muszę również pochwalić ten sklep. Zamówiłem w piątek. Zamówienie dostałem we wtorek. Co prawda dostałem jednego Viseriona zamiast zamówionych dwóch. Jednak po zgłoszeniu tego błędu, szybko została wysłana paczka z brakującym towarem, który dostałem dzisiaj. Tak więc polecam, każdemu zdarzają się pomyłki, tym bardziej przy Black Friday. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zakupy w tym sklepie i ocena pozytywna, karton szczelnie owinięty streczem, dodatkowo sama wyrzutnia w kartonie zabezpieczona folią bąbelkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ode mnie też leci polecajka. Każda wyrzutnia z osobna zawinięta w folię bąbelkową, z taką solidnością spotykam się po raz pierwszy. Wyprzedaż styczniowa 25% jak dla mnie wysoce zachęcająca.

Niewiele sklepów z piro oferuje paczkomaty, więc Arka zyska dzięki temu przewagę w oczach wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo solidnie zapakowana paka.Jak wyżej u kolegi Mantis-a,każda wyrzutnia owinięta folią bąbelkową.Wysyłka na drugi dzien.Plus za paczkomat.Bardzo polecam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Również u nich zamówienia złożyłem. Pierwsze 25 stycznia, a po otrzymaniu towaru w dwóch paczkach zachęcony znakomitą jakością obsługi i pakowania dziś w nocy kolejne zamówienie zrobiłem. Ale jakoś dostawa przez paczkomat nie była możliwa - nie wiem dlaczego. Pierwsza paczka była dość spora to może dlatego. Założyłem wcześniej konto na krakowskim INSie ale jakoś po przeczytaniu komentarzy na googlach zniechęciłem się do zakupu u nich. ArkaFajerwerki jest super jak na razie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bez zarzutów. Szybka realizacja ,dobrze zapakowane. Plus za możliwość wysyłki do paczkomatu i za liczne maile zgodne ze stanem faktycznym realizacji zamowienia co dla niektórych mniej cierpliwych może być zbawienne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sklepie Arkafajerwerki dzień darmowej dostawy dla zamówień powyżej 50 zł. Przy okazji polecam sklep. Wszystko jak należy po zakupach na Black Friday.

Edytowane przez ponczo12496
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nic się nie zmieniło,bardzo wysoka jakość obsługi klienta. Sklep jako jeden z nielicznych można polecić w ciemno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Paczka zamówiona z okazji Black Friday dostarczona. Spakowanie, kompletność zamówienia oraz czas realizacji jak i kontakt perfekcyjnie bez zastrzeżeń. Asortyment urozmaicony, ceny akceptowalne. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kiedy i czy wogóle pojawią się nowości od jorge ???   Bo widziałem że jest kilka pozycji wyrzutni  godnych uwagi u importera jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Paczki z zamówieniem z okazji BF dotarły kompletne, solidnie zapakowane i zabezpieczone. Polecam sklep pomimo że w innym wątku wytknąłem niższy rabat na BF co w zestawieniu z asortymentem u konkurencji skusiło mnie na złożenie zamówienia.

Edytowane przez piromen29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...