Skocz do zawartości

[Adapciak] [Stuff 2019/20] Mój pierwszy (poważny) raz z Pirotechniką


Adapciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze. Zbliżający się sylwester będzie moim pierwszym (poważnym) razem z Pirotechniką w ilościach śladowych. Chcę zatem, by ten pierwszy raz był (w przeciwieństwie do wszystkich innych) idealny.

Proponuję więc małe starcie. WY wszyscy zatwardziali piromaniacy, kasujący się do Pirobajerów za grosze i marnujący pieniądze matek na hukowe wyrzutnie, bez planu przestrzennego, strzelający na oślep czym popadnie - Miejcie odwagę udowodnić mi, że się mylę i zmierzcie się ze mną w konkursie na STUFF 2019/2020.

@FANATYK @Mroczny @Kulina98 @KaMMiL @k4n4li4 @endriu123457 @krzycho1708 @fibonacci @DawidPirotechnik @Thexilo @PiroSeba @Rumcajs i reszta. 

Pozdrawiam Was Chłopaki ?

 

Zaczynam. Od konkretów. Wyrzutnie - stan z 10.02 br. 

mms_20190211_210500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Jak to wszystko na handel jak u @PIROROOKIE ?

 

Pomijam juz to, że w nazwie pliku masz MMS, to nie wiem kto Ci to zdjęcie wysłał ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
21 minut temu, k4n4li4 napisał:

Nie mam zamiaru się z nikim mierzyć ale jak ty traktujesz fajerwerki jako przedłużkę kutasa to ok  :D

Ciekawi raczej to, że jego konto odwiedzają same interesujące przypadki ?

Jeden koleś który na forum proponował sprzedaż szelek. 

Drugi koleś który z tym forum prowadzi wojnę. 

Dlatego mi to pasuje na prowokacje pirorookie. 

Ale co mi tam do tego. 

 

@Adapciak jeśli chcesz prowadzić jakiś konkurs czy zawody to może nie na zdjęcia tego co masz, a raczej na zdjęcia tego co wystrzeliles ?

Wrzuć 1 stycznia fotkę wypalonych kostek albo film z ich odpalania. 

Bo jak słusznie @mpiwowskizauważył fotki to można wrzucać wszystkiego a później w ciągu roku albo to sprzedać albo rozdać po znajomych, którzy za nie zapłacili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, FANATYK napisał:

Ciekawi raczej to, że jego konto odwiedzają same interesujące przypadki ?

Jeden koleś który na forum proponował sprzedaż szelek. 

Drugi koleś który z tym forum prowadzi wojnę. 

Dlatego mi to pasuje na prowokacje pirorookie. 

Ale co mi tam do tego. 

 

@Adapciak jeśli chcesz prowadzić jakiś konkurs czy zawody to może nie na zdjęcia tego co masz, a raczej na zdjęcia tego co wystrzeliles ?

Wrzuć 1 stycznia fotkę wypalonych kostek albo film z ich odpalania. 

Bo jak słusznie @mpiwowskizauważył fotki to można wrzucać wszystkiego a później w ciągu roku albo to sprzedać albo rozdać po znajomych, którzy za nie zapłacili. 

To raczej nie pirorookie, mi się wydaje, że z drugiego forum bo kojarzę taki nick. 
Tak czy siak nie ma co go brać na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wiem o co Ci chodzi ale "kasujący się do Pirobajerów za grosze i marnujący pieniądze matek na hukowe wyrzutnie, bez planu przestrzennego, strzelający na oślep czym popadnie"

Stwierdzam po tym co napisałeś, że nie ma sensu więcej wpadać do tego tematu pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adapciak... Sztuką nie jest posiadanie całego pokoju fajerwerków - sztuką jest idealne dobranie względem budżetu. Niejeden użytkownik tego forum miał w zeszłym roku mniejszy budżet a jego zakupy budziły podziw. I więcej pokory proszę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ha no nieźle. Jeśli chcesz się " ścigać" ze mną to juz właśnie wygrales( jeśli to wszystko na sylwka) bo ja do grudnia nie uzbieram tyle magazynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim celu zostałem wywołany do tablicy xD
Jasno określiłem ile mam do wydania i z nikim się ścigał nie będę ?
Forumowe przepychanki może i są dobre dla ruchu w temacie, ale zakładający traci reputacje momentalnie ?
Pozdro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chociaż strzel jakiś ładny amatorski pokaz a pózniej możesz stawać z nami w szeregi, Bo zrobić srake każdy umie :D

Poćwicz a pózniej wróć i challenge może zaakceptujemy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to co reprezentujesz tym postem jest dla mnie dziecinne , myslałem ze na tym forum pokazujemy , dzielimy sie i doradzamy w sprawach piro a nie twozymy jakies zawody , 

pozdro ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogrom tego?.Gdzie to w ogole trzymasz?Wszystko genialnie,ake ja bym 5 takich samych wyrzutni njgdy nie kupil?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hahaha teraz wszedłem na forum po pół roku nieobecności i mam niezłą bekę. Pomijając to czy to na pewno jego na sylwestra to nie wiem co jest fajnego w szpanowaniu fajerwerkami. Jestem w stanie zrozumieć że ktoś szpanuje furą, hajsem itp. ale fajerwerkami które nie są warte majątek? Chyba autor tematu oprocz fajerwerek nie ma innych pasji i mysli ze jesli nakupi tego na handel i wrzuci zdjecie na forum to kazdy bedzie go szanowal ? a ilosc nie rowna sie dobremu pokazowi bo to juz trzeba umiec.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...