Skocz do zawartości

alepetarda.pl (sklep nieaktywny)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Sklep @alepetarda.pl nie posiada swojego tematu a chyba warto żeby go miał.

Fajna oferta, dobre ceny, szybka i sprawna obsługa. 

Paczki dochodzą szybko i są dobrze zabezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zamówić tam coś w pierwszej połowie roku. Duży wybór sprzętu dla fanów systemów do elektrycznego odpalania fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Można wiedzieć czy za tydzień będzie jeszcze ta wyprzedaż?Zależy mi bo wracam zza granicy za tydzien i chciałbym od razu zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damian7878 napisał:

Można wiedzieć czy za tydzień będzie jeszcze ta wyprzedaż?Zależy mi bo wracam zza granicy za tydzien i chciałbym od razu zamówić?

No wyprzedaż miała być aż wszystkiego się pozbędą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz zamawiałem w tym sklepie.Absolutnie pozytywne wrażenie.Paczka solidnie zapakowana, wyrzutnie jakby wczoraj były wyprodukowane.Przecenka nieprawdopodobna.Sklep prowadzi super akcję wyprzedażową.Takich obniżek dawno nie było.Bierzcie dopóki ona jest bo może sie w każdej chwili skończyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobry sklep . Kontakt , czas realizacji , pakowanie , ceny wszystko na 5 .Szczerze polecam . ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Dzięki za mile słowo o naszym sklepie.
Promocja trwa nadal do wyczerpania zapasów a jest ich coraz mniej.

Od dzisiaj w sklepie dawno nie spotykane fontanny JF09 od Jorge. Udało się wyrwać parę kartonów bo cała produkcja leci na Niemcy i więcej nie będzie.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pragne znowu zwrócić uwage na solidne pakowanie paczki.To sie nazywa profesjonane podejście!!Produkty w super stanie.Wszystko sie zgadza.Polecam w 101%☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sklep jak najbardziej godny polecenia  interesująca oferta szybka dostawa , solidne pakowanie ,w niedzielę zamówienie dzisiaj rano paczka na miejscu  Gorąco Polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szybka wysyłka, i dobrze spakowane. Mimo, że towar był na przecenie to jeszcze dorzucili gratisy. Sklep na plus.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić. Wszystko solidnie spakowane, mimo że kurier rzucił paczkę za płot w środku nic nie zostało naruszone. Chyba najlepsza wyprzedaż ze wszystkich sklepów w tym roku?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz zamawiałem na tym sklepie i kolejny raz jestem zadowolony. Paczka dobrze zapakowana. Mimo że produkty wyprzedażowe to w wyśmienitym stanie. Jakby z produkcji wyszły wczoraj... Ździwiłem się kiedy zobaczyłem w gratisie dużego wulkana i fajne petardy. Sklep szacun jak dla mnie!! 

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny sklep. Super promocje, solidnie zapakowany towar i jeszcze gratisy do zamówienia. Do poprawy tylko ceny dostawy i będzie idealnie. Polecam wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, boooon napisał:

Świetny sklep. Super promocje, solidnie zapakowany towar i jeszcze gratisy do zamówienia. Do poprawy tylko ceny dostawy i będzie idealnie. Polecam wszystkim. 

Jak przedstawiają się koszty dostawy? Czy jest jakiś pułap od którego wysyłka jest za darmo? Nie mogę namierzyć takiej informacji na stronie. Miałem nic nie kupować na początku roku, ale widzę, że ceny są tak dobre, że chyba jednak będę musiał coś tam zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bandit123 napisał:

Jak przedstawiają się koszty dostawy? Czy jest jakiś pułap od którego wysyłka jest za darmo? Nie mogę namierzyć takiej informacji na stronie. Miałem nic nie kupować na początku roku, ale widzę, że ceny są tak dobre, że chyba jednak będę musiał coś tam zamówić :)

Nie mają cennika dostawy na stronie. Darmowej wysyłki nie ma. Ja płaciłem za wysyłkę sześciu małych kostek 24 zł po przedpłacie. Za pobraniem było 28zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej promocji jak teraz jest w tym sklepie to chyba nigdzie nie będzie przez cały rok :) Szybka wysyłka,bez problemów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka juz u mnie. Szybka wysyłka, solidnie zapakowana. Najbardziej zdziwił gratis. Nie dość że naprawdę niskie ceny to i jeszcze taki gest z strony sklepu. 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...