Skocz do zawartości

Katalog Firm


Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym Wam przedstawić nowy projekt który mam nadzieje przypadnie do gustu nie tylko użytkownikom Forum ale i też sklepom Internetowym oraz hurtownikom.

https://www.forumfajerwerki.pl/companies/

Katalog Firm - jest to na razie nazwa wstępna.

Katalog będzie podzielony na sklepy internetowe, hurtownie/sklepy stacjonarne(województwami), importerów.

Moją wizją jest aby profile sklepów były dodawane przez samych zainteresowanych czyli firmy - moja w tym głowa aby tak było.

Każdy sklep będzie można komentować i oceniać, warunkiem zatwierdzenia opinii będzie dodanie zdjęcia rachunku/FV (potwierdzenie zakupu!) z danego zamówienia.

Ranking firm, komentarze, zdjęcia, mapa dojazdu, newsy oraz wiele innych użytecznych funkcji.

 

Zapraszam do testowania oraz wyrażania swoich propozycji, sugestii, zmian itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wapster podpiął/eła i promował(a) ten temat

Wartościowy pomysł, powinien się wszystkim spodobać. Testowałem i działa.

Nie rozumiem tylko co oznacza przycisk "Zamelduj się", który znika po kliknięciu. Nie wiem jaką akcję to uruchamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mantis napisał:

Nie rozumiem tylko co oznacza przycisk "Zamelduj się", który znika po kliknięciu. Nie wiem jaką akcję to uruchamia.

Do końca muszę sam zrozumieć tą opcję. Jedną z tych funkcji którą można włączyć jest aby tylko po zameldowaniu na mapie było można dodać opinie o danej firmie (do końca nie jestem pewien czy się przyda.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardzo potrzebna funkcja, która z pewnością bardzo przysłuży się wszystkim chcącym nabrać rozeznania w branży pirotechnicznej. Do tej pory było to utrudnione, bo nie było takiej strony/katalogu, gdzie firmy mogły zaafiszować swoją pozycję i w przejrzysty sposób poznać konkurencję. Co do profili i informacji zawieranych na nich przez samych zainteresowanych, to na pewno da to przedsiębiorcom duże pole do popisu, a wspólna rywalizacja nabierze rumieńców. Dziękuję za kawał dobrej pracy, podoba się :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Bartekeuro napisał:

Pomysł jak najbardziej warty uwagi. Byle by same sklepy chciały same się dodawać.

Jak pisałem moja w tym głowa.

Na chwilę obecną zależy mi na Waszych opiniach i sugestiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wapster odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...