Skocz do zawartości

PiroSeba

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo porządnego huku, kostki też tylko najlepsze w swoich kategoriach :D Juz jest super a co dopiero jak zrealizujesz plany do końca :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na czym oko zawiesić?.Sporo tego.Widze fajne wyrzutnie.Ta kątóweczka z gaoo wydaje sie byc finalna oczywiscie z tego zestawu.16tki od pyromoravi są miodowe jak za tą cene.Mają tylko 16 strzałów ale potrafi każda z tej serii zrobić widowisko.Rakietki tez niczego sobie.Perfekty dają radę.Widzę sporo hukówek.Masz jakieś namiary na konkrety☺?

Edytowane przez damian7878
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA 

dzis doszła nastepna paczka ,małe wyrzutnie do zabawy i rzymskie ognie piromaxa

z rzymiaków komety chce zrobić kontówke efektowo hukową ,dołoze jeszcze rzymiaki dum bum 

iryd ,eqalizer i paiting sky dołaczają do wyrzutni na godzine 00

IMG_20190206_171713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Dobrze robisz, że nie ograniczasz się tylko do typowych wyrzutni i rakiet. 

Z rzymiakow też można porobić fajne rzeczy. Zwłaszcza, że sporo rzymiakow było na promocjach w dobrefajerwerki, fajerwerki.shop i INS. 

Z tych kostek BIG BANG udało mi się zebrać całą serię, a i te 16tki z Pyromoravia na pewno będą robić fajna robotę, choćby jako przerywniki między większymi kostkami. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz od początku roku.Zacne wyrzutnie.Paiting sky przykryje całe niebo craclingiem?.Rzymiaki też apetycznie wyglądają?.Te eksplodery są bardzo ładne.Dość spore i fajne efekty?.Może jeszcze jakaś paka w drodzę??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian7878 moja publicznosc uwielbia crakling wiec ta kontówka da rade , jak narazie to troche przerwy z paczkami bedzie , moze w marcu cos dojdzie

@FANATYK wyrzutnie ida na finał a cały wieczór trzeba sie bawic dlatego ja lubie róznorodnosc pirotechniki ,rórzne zeczy mozna fajne porobic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiatm wszystkich ,chociaż o tej porze roku dużo nas tu nie ma ,w zeszłym tygodniu dotarła do mnie kolejna paczka z sklepu piropolska

znajdują  sie w niej wyrzutnie na finał  i troche piro do zabawy ,pozdrawiam serdecznie 

IMG_20190327_181823_Easy-Resize_com.thumb.jpg.34049e34c4bf9c2725b5ddbf5ff79f6a.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No same konkretne wyrzutnie, duzo zabawy, mocne petardy i oczywiście dymów nie zabrakło. Jeszcze jakieś race by się przydały :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PiroSeba napisał:

@k4n4li4 race hmm , to nie dla mnie ,wyrzutnie jeszcze dojdą , i mam nadzieje ze sporo rakiet ,skromna paczka z petardami do karabinów w drodze

 

 

 

Zobaczyłem dymy to pomyślałem, że cię kręcą takie rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Artykuły tutaj znane i lubiane. Które wersje rakiet Bazooka zamówiłeś, czy one się jakoś różnią opakowaniem? Po czym poznać, która Bazooka jest A, B, C, D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PiroSeba napisał:

@mantis ostatnia literka kodu produktu oznacza typ bazzoki ,

@k4n4li4 piro polska 55 zł sztuka 

z kodem wychodzi 49,5 d*py nie urywa, gdyby były w takiej cenie co monstery na alepetarda to bym się skusił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 6.02.2019 o 19:15, PiroSeba napisał:

AKTUALIZACJA 

dzis doszła nastepna paczka ,małe wyrzutnie do zabawy i rzymskie ognie piromaxa

z rzymiaków komety chce zrobić kontówke efektowo hukową ,dołoze jeszcze rzymiaki dum bum 

iryd ,eqalizer i paiting sky dołaczają do wyrzutni na godzine 00

IMG_20190206_171713.jpg

Są rzymiaki , jest zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuff jest tak niesamowicie urozmaicony,że zasługuje na najwyższe pochwały.Fantastyczny efekt,różnego rodzaju pirotechnika pokazują,że zaslugujesz na najwyższą ocene.Pewnie jeszcze coś dokupisz bo do Sylwka sporo jeszcze brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...