Skocz do zawartości

[KaMMiL] Projekty na rok 2019:)


KaMMiL

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo warunków weselnych i zapewne dużego zainteresowania gości tym co robisz na zapleczu domu weselnego, udało Ci się wszystko dopiąć. Samemu ostatnio miałem problem z podpięciem 4 rzeczy do systemu przez komary, wiem co musiałeś przeżyć.

Na video widać jak odpalałeś podwójnie: wyrzutnie z lewej strony i takie same wyrzutnie z prawej, nawet się dograły. Zastanawiam się co to za gwiżdżące wariaciki w środku nagrania, jaka to bateria? Pytanie też, czy MB'ek poradził sobie z 40 szelkami, czy raczej 40 szelek poradziło sobie z MB'ekiem (w sensie ile szelek odpalałeś na jednym kanale)?

Czekamy na montaż od kamerzysty. Oby więcej takich projektów na forum w środku roku, wtedy jest mało postów i nikt tego nie przeoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mantis napisał:

Pomimo warunków weselnych i zapewne dużego zainteresowania gości tym co robisz na zapleczu domu weselnego, udało Ci się wszystko dopiąć. Samemu ostatnio miałem problem z podpięciem 4 rzeczy do systemu przez komary, wiem co musiałeś przeżyć.

Na video widać jak odpalałeś podwójnie: wyrzutnie z lewej strony i takie same wyrzutnie z prawej, nawet się dograły. Zastanawiam się co to za gwiżdżące wariaciki w środku nagrania, jaka to bateria? Pytanie też, czy MB'ek poradził sobie z 40 szelkami, czy raczej 40 szelek poradziło sobie z MB'ekiem (w sensie ile szelek odpalałeś na jednym kanale)?

Czekamy na montaż od kamerzysty. Oby więcej takich projektów na forum w środku roku, wtedy jest mało postów i nikt tego nie przeoczy.

Cóż, z tych całych komarów prócz wielu ukąszeń pozostał jeden Auten od Gaooo- nie podpiąłem, ale w ilości trzech też dały radę:P Te wariaciki to nic innego jak TXB325 Absynt od Tripla- polecam, zamieszanie na niebie gwarantowane :) Z MBka ogólnie jestem bardzo zadowolony, na moje potrzeby nie potrzeba nic lepszego. Na bank odpala 3x zapalnik po 5metrów. Może dzisiaj przetestuje ile max metrów zapału/zapałów uciągnie. Akurat szelki zostały rozdzielone na dwa stojaki.
Pierwszy stojak to 3x FAN po 10 rzędów- strzelane po 2x skrajne moździerze w tym samym efekcie i środkowy inny z zastosowaniem pyroclocka. W czasie trwania części głównej pokazu zastosowałem tylko 2 lub 3 takie sekwencje tzn 3xFAN, aby dopełnić dół. Jednak szelki choć 2" i tak lecą zdecydowanie wyżej, nijeżeli wyrzutnie 1,2". Reszta tzn 7-8 tej sekwencji była podłączona pod jeden kanał i miała zarezerwowane swoje 20 parę sekund, całą robotę zrobił QM i pyroclocki typu Spolettina- super sprawa tak nawiasem mówiąc :). Drugi stojak to stojak finałowy, tzn 6x FAN po dwa rzędy Flower Wave, również odpalone za pomocą jednego kanału i "misz maszu" typu QM- pyroclocki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A wiec kilka słów wyjaśnienia. Początkowo plany na tego sylwestra były ambitne, sytuacja w ciągu roku jednak zmusiła mnie do przełożenia "mojego" pokazu życia na przyszły rok- o ile nic niespodziewanego mi nie wyskoczy. Jeszcze na początku grudnia miałem w ogóle nie strzelać, a sylwestra spędzić na imprezie. Jednak nie wytrzymałem tego piętna dnia 31 i na szybkości zrobione zakupy, trochę tu, trochę tam :D I z góry mówię, że OR są Tarrowskie, na F3 :) Zdjęcia dosłownie sprzed chwili i sorki za taką perspektywe, ale brak miejsca, wstawiam dla potomnych- adios i uważać na paluchy jutro!;
15663519_DSC_0596.JPG
15663520_DSC_0600.JPG
I tu już po przygotowaniach, nie zjedzcie mnie za montaż zapalników dzień przed, ale w razie wu biorę odpowiedzialność na klatę- jutro nie będę miał czasu na to niestety :) Każdy pakiet czy tam wyrzutnia jest owinięta strechem, głównie przez prognozy pogody :/ I też sorki za takie zdjęcie. ale jak już mówiłem- kompletny brak miejsca :D
15663518_29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Szykuje się niezły pokaz choć trochę skromny znając twoje możliwości ;)

Nie kryje się z tym, założenie z góry to skromnie i budżet do max 800-900, co udało mi się osiągnąć. Nawet piro kupionego przez okrągły rok nie ruszałem na ten "pokaz" xD Za rok wlatuje sporo SSów, OR i innego tego typu. Założenie to pokaz na jakies 90-100kanałów :) A w sumie nawet ciekawe to będzie doświadczenie, jeśli wszystko pyknie po mojej myśli to chyba udowodnię, że na niskich kalibrach też da się coś ciekawego stworzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na co popatrzec.Może to nie stuff takiej klasy jak rok temu ale pokaz bedzi2e udany z pewnością!Udanego Sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Coś takiego z tego wyszło, jak dla mnie bez tragedii, a te dwie przerwy między SL25 i szelkami były w zamyśle:) Odległość nagrywania jak sądzę około 25m.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...