Skocz do zawartości

[krzycho1708] stuff 2019/2020


krzycho1708

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! :D
Dosyć dawno mnie tu nie było... i sporą przerwę od pirotechniki miałem.
Ale chyba czas powrócić tak delikatnie do tego :D
Nie planuję wydawać majątku na piro, ale jakiś tam pokazik by się przydał.
Leci jeszcze do mnie (mam nadzieje xD) paczka z ins.

20190122_185350.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja :D
To maleństwo to jako gratis z INS.
Z "mini zeppelina" powstanie kątóweczka, bo wg. mnie efekty ma świetne, jest dynamiczna, ale jak się wszystko zlewa w kupę to tak średnio to wygląda xD
Ogólnie to planowałem wydać max 1000 zł nie licząc harmoni i kung fu, bo to mi zostało.
Więc mam jeszcze 150 zeta do wydania xD co byście polecali jako uzupełnienie staffu właśnie do tej kwoty?? :) (np. ze sklepu alepetarda)

 

 

8256b999c2085.jpg
29e0f3589ebe0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Za 150zl możesz kupić kilka fajnych kostek Gaoo na alepetarda (sam chyba u nich wezmę 30mm po 19sh) albo w końcu jakieś rakiety, choćby na taniefajerwerki albo u bieguna. 

Możesz też kupić jeszcze jedna wyrzutnie 50mm bo takich nigdy za mało ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że niektóre 19-tki od gaoo świetnie się prezentują :) i jest dylemat co wybrać :D
Rakiet i innych bajerów nie planuję.
Póki co tysiak na cały stuff xD Chyba że kobieta z czasem przymknie oko, to coś w ciągu roku wpadnie jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Jak masz dylemat które wybrać to weź trzy sl19-02, sl19-03 i chyba sl19-04 ?

Numery katalogowe strzelam z głowy bo nie chce mi się teraz wchodzić na stronę sklepu. 

Ale raczej dobre podałem. 

 

Zawsze możesz sobie odpalić kilka wyrzutni naraz tak jak @k4n4li4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie pięknych wyrzutni kątwych i Kalibru 2 daje niezwykłe wrażenie pod kątem już samej poligrafii☺.O efekcie nie wspomnę?.Świetne wyrzutnie.Co do tych 19stek z gaoo które planujesz dokupić to nie rezygnuj chociaż z Diament 3.Miałem ją pare lat temu.Zachwycająco wypadła☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Fotki z 4 lutego przepadły więc uzupełniam :D

Nie kupiłem jednak kostek od gaoo, za to wpadła jedna od funke i poszło teraz zamówienie na INS, więc jak dojedzie to zapodam kolejne fotki :D

20190204_154226.jpg

20190204_155045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś kto ma coś innego od reszty. Z tego co masz odpalałem tylko Styx i Wenus, na nich się nie zawiedziesz.

Wiedziałem, że k4n4li4 się wypowie jak zobaczy same wyrzutnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dojdzie kilka kostek :D
W petardy i rakiety się nie bawię xD ma być raz a konkretnie w godzinę 0 :D

A co by nie pisać bez załączników to wrzucam kolejną xD

20191207_202929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ;)
Wziąłem ją tylko ze względu na promo, aczkolwiek pirohit przyciął w ch...a i do tej pory brak kontaktu z ich strony jak poprosiłem o wyjaśnienie więc to był mój pierwszy i ostatni zakup tam.
Miała być to kostka Z2, 25 strzałów 30mm takie same efekty a przysłali tą. Zapłaciłem za nią 85 zł więc już machnąłem ręką na nich bo w sumie i tak taniej niż normalnie. Ale niesmak pozostal...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak funke jest drogie ale moim zdaniem warte ceny kto nigdy nie miał funke nie będzie wiedział o co chodzi :D A tak kostka zrobi ogień ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, damian7878 napisał:

Ja tam nic nie kupuje z funke bo to żal że taka 25tka 1,2 potrafi kosztować 2× tyle niż u innych importerów...

Zgadzam się, funke to nieporozumienie. Przynajmniej za tę cenę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pokaźna ściana się uzbierała z mixem importerów. Dobrze, że akurat matka nie wchodziła do pokoju podlać kwiatków.

Harmonie od Pyroco będzie można dorwać też w Lidlu od poniedziałku 23 grudnia 2019.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny stuff

pro fire purple piekna wyrzutnia, jest kewlar, jest też 50mm takie jak u mnie

Ta folia w supernovej to jakiś badziew, też cała porwana u mnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mantis napisał:

Pokaźna ściana się uzbierała z mixem importerów. Dobrze, że akurat matka nie wchodziła do pokoju podlać kwiatków.

Harmonie od Pyroco będzie można dorwać też w Lidlu od poniedziałku 23 grudnia 2019.


Haha, ustawiłem ściankę już po podlaniu ?


Dokładnie, ta supernova przyszła jak psu z gardła wyjęta, łącznie z folią na spodzie..

Edytowane przez krzycho1708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...