Skocz do zawartości

[Thexilo] Stuff 2019/2020


Thexilo

Rekomendowane odpowiedzi

Dynamicznie strzela, kilka strzałów na raz jak w karabinie w układzie I. Efekt miny przy każdej salwie daje wrażenie, że tych strzałów idzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mantis napisał:

Dynamicznie strzela, kilka strzałów na raz jak w karabinie w układzie I. Efekt miny przy każdej salwie daje wrażenie, że tych strzałów idzie więcej.

Dlatego ją kupiłem, bardzo mi się to spodobało, zobaczę jak to będzie wyglądało na żywo gdyż to tylko 20mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Thexilo napisał:

Dlatego ją kupiłem, bardzo mi się to spodobało, zobaczę jak to będzie wyglądało na żywo gdyż to tylko 20mm :)

Miałem rok temu Gold inferno FCM224 i też myślałem na początku, że 20mm nic ciekawego... a tu jednak miłe zaskoczenie :) Wystrzały były bardzo obfite w brokat i do tego długo się trzymały na niebie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejna mała aktualizacja prosto z Chin!

Wyjątkowo krótko na nią czekałem, bo tylko 10 dni, będzie trzeba ją wytestować niedługo ;)

 

 

 

66939318_522076728532965_1307613852807987200_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod pełnym wrazeniem twoich zakupow na tak wczesnym etapie jeszcze.Same piorunujace efekty.Jestem ciekawy jak wypadnie king 2 bo z tego co słyszałem po zmianie przepisow jest po prostu slabszy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, damian7878 napisał:

Jestem pod pełnym wrazeniem twoich zakupow na tak wczesnym etapie jeszcze.Same piorunujace efekty.Jestem ciekawy jak wypadnie king 2 bo z tego co słyszałem po zmianie przepisow jest po prostu slabszy?.

W tym roku postanowiłem rozłożyć wydatki na piro na więcej miesięcy, żeby później pod koniec roku nie wydawać 600 czy więcej złotych w jeden miesiąc ;) Jakiś plan w głowie miałem co chciałbym uzbierać do końca roku i tak systematycznie kupuje, jak znajdę jakąś fajną promocję ;) Kinga 2 kupiłem z ciekawości jak wypadnie po zmianach,a po drugie był dość tani, bo udało mi się go kupić za 220 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Thexilo napisał:

W tym roku postanowiłem rozłożyć wydatki na piro na więcej miesięcy, żeby później pod koniec roku nie wydawać 600 czy więcej złotych w jeden miesiąc ;) 

To jest w sumie dobre, bo nie ma się później kaca moralnego, że tyle kasy poszło. Kwota łączna zakupów jest ta sama, ale jakoś w głowie lżej.

Robię podobnie kupując w środku roku, tylko mam dodatkowy powód. Boję się, że niektóre produkty zostaną wyprzedane i nie będzie można ich kupić w listopadzie/grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna aktualizacja w tym miesiącu, teraz sobie chyba zrobię chwilową przerwę od kupowania, tak do września :D

- Rockett Ball PXR219 PIROMAX,

- BAZOOKA "B" PXR302B PIROMAX,

- SIGNATURE RANGE ROCKET 100 RSS100 KLASEK.

 

 

 

 

 

67306522_2377143875941671_8535209982730174464_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quality rakiety. Cała seria Signalos wydaje się być całkiem udana. Która z bazook, ta z literką D (wersja 4)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Helloł!

Długo nic nie kupowałem, to w końcu coś musiało wpaść w moje ręce :D

Tak więc zakupiłem swoja wyrzutnie finałową na ten rok: Tropic BZ50S-7007, rakietę R160-02 Monster aby porównać ją na żywo z Bazooką która też posiadam i pudełko single shotów PSS1008B Salute Mix Typhoon Salute do zabawy przed północą :) CDN.

Pozdrawiam! :)

tropic pro 7007.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2019 o 16:43, Thexilo napisał:

Jeszcze jedna aktualizacja w tym miesiącu, teraz sobie chyba zrobię chwilową przerwę od kupowania, tak do września :D

- Rockett Ball PXR219 PIROMAX,

- BAZOOKA "B" PXR302B PIROMAX,

- SIGNATURE RANGE ROCKET 100 RSS100 KLASEK.

 

 

 

 

 

67306522_2377143875941671_8535209982730174464_n.jpg

Jestem wielkim fanem rakiet więc duży plus za dobre rakiety

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2019 o 16:43, Thexilo napisał:

Jeszcze jedna aktualizacja w tym miesiącu, teraz sobie chyba zrobię chwilową przerwę od kupowania, tak do września :D

- Rockett Ball PXR219 PIROMAX,

- BAZOOKA "B" PXR302B PIROMAX,

- SIGNATURE RANGE ROCKET 100 RSS100 KLASEK.

 

 

 

 

 

67306522_2377143875941671_8535209982730174464_n.jpg

Klasek i Piromax 1 klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanuję za wybór BZ50S-7007, sądzę że zapewni godne zwieńczenie całego strzelania :) 

Jakie dalsze plany zakupowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, abuk napisał:

Szanuję za wybór BZ50S-7007, sądzę że zapewni godne zwieńczenie całego strzelania :) 

Jakie dalsze plany zakupowe?

Bardzo mi się spodobała na filmikach, to musiałem ją mieć ;)

Co do planów, to póki co poluje na SIGNATURE RANGE C1003SIG/C, jest to ostatnia kostka którą bardzo bym chciał mieć w tym roku, ale póki co cena za wysoka, czekam na jakąś promocje lub czarny piątek, a że tylko 3 sklepy z tego co widziałem ją mają, to mogę się nie doczekać ;) Ale mam kilka zastępczych propozycji jakby ta nie wypaliła ;) Z zabawek chciałbym rakiety Formula 1 wypróbować i trochę emiterów/petard których jeszcze nie miałem jak P7D Delova Rana czy  FP10-FS Funkenschlag 10, a co wyjdzie to się okaże w listopadzie pewnie ;) 

Pozdro! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Thexilo napisał:

Hejo!

Kolejna mała aktualizacja, bo od zeszłego roku już je chciałem przetestować :) Polecam zakupy u  IfYouKnowMe ;)

 

alcor.jpg

Żaden filmik nie odda efektu Alcorów Robią robotę   Dobry Wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną zmienność w tym roku w porównaniu do ostatnich lat.Dużo osób zaopatruje sie w nieprzecietną ilość dobrych rakiet.Normalnie szał na rakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, damian7878 napisał:

Zauważyłem pewną zmienność w tym roku w porównaniu do ostatnich lat.Dużo osób zaopatruje sie w nieprzecietną ilość dobrych rakiet.Normalnie szał na rakiety?

Ponieważ rakiety w porównaniu z wyrzutniami mają swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...