Skocz do zawartości

[Thexilo] Stuff 2019/2020


Thexilo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym roku!

Widzę, że pare osób już dość konkretnie zaczęło przygotowania do tegorocznego sylwestra ja raczej skromnie zaczynam.Nie mam tez jeszcze za bardzo pomysłu na tegoroczny pokaz, jak mi się coś w głowie wyklaruje to będę dalej kupował, no albo jak coś ciekawego będzie na promocji, fajna kostka zawsze się jakoś w pokaz wpasuje ;)

Tak więc moim pierwszym zakupem w tym roku jest Jorge JW401 kupiona na INS w dobrej cenie ;)

 

jw401.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nikt nie robił pokazu z samych kątówek?.Ale tak myśle,że wyglądałoby to fascynująco.Na pewno byłby to wyjątkowy pokaz....Ciągła potężna szerokość rozbryzgów,ten wielki zasięg .....Spróbuj?..Co do jw 401...Wczoraj ją zamówiłem na ins?..Mam nadzieję,że nie bedzie braków w magazynie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nikt takiego nie robił, dlatego boje się że będzie kicha :D Myślę jeszcze nad tym, a po 2 kątówki zazwyczaj strzelają około 20-30s, więc żeby zrobić sensowny pokaz trochę ich potrzeba. No i oczywiście są droższe niż zwykłe wyrzutnie,bo nie przewiduje mniejszego kalibru niż 30mm ;) Zobaczę jaki budżet w tym roku będę miał na piro wtedy zdecyduje jaki pokaz ostatecznie zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hello!

Dodaje małą aktualizacje, która właśnie do mnie przyszła ;)

Póki co moje zakupy to kątówki i być może do końca roku tylko tego typu wyrzutnie będę kupował. W planach jest Supernova, bo kątowe 50mm musi dobrze wyglądać ;)

TXB532 Victory TRIPLEX

 

victory.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alepetarda.pl jest teraz za 173zł Supernova, ale zostawię sobie zakup na kolejne miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie!

Tak jak wcześniej pisałem, miałem straszną ochotę na Supernovą PXB3913, a że końcem lutego dalej była na promocji na alepetarda.pl  za 173zł, to nie mogłem się oprzeć i ja zakupiłem. Póki co nic nie planuje kupować przez parę miesięcy no chyba że znów ktoś jakąś super promocje zrobi, to pewnie się skusze :D

Pozdrawiam!

53139029_995589133985767_2010546630176014336_n.jpg

Edytowane przez Thexilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna pokazawa kątówka.Ja to planuje na sylwestra 2021 kupić same kątówki za grubą sume.Moim zdaniem nic im nie dorówna...Dużo jeszcze zamierzasz ich nabyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Kolejna pokazawa kątówka.Ja to planuje na sylwestra 2021 kupić same kątówki za grubą sume.Moim zdaniem nic im nie dorówna...Dużo jeszcze zamierzasz ich nabyć?

Zastanawiam się właśnie nad samymi kątówkami, więc pewnie jeszcze kilka dojdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie!

Czas na kolejną małą aktualizację mojego stuffu. Miałem kupować same kątówki, jednak stwierdziłem, że bez zwykłych wyrzutni pokaz sylwestrowy to nie będzie to czego oczekuję.

Tak więc wpada jedno maleństwo i trochę zabawek aby narobić huku na dzielnicy:

YHW902C King 2 Triplex

P6A11 Dumbum Middle Klasek

P1DB Dumbum Nano Klasek

 

Pozdrawiam serdecznie :)

59612094_521683084902515_5034208867894951936_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Helloł!

Kolejna aktualizacja w tym miesiącu. Coś na początek pokazu bo zawsze chciałem mieć hukową kątówkę, a te Dumbumy od Klaska moim zdaniem fajnie strzelają, tak więc zakupiłem CF4925D Dumbum Mini Fan, czekam jeszcze na jedna paczkę w tym miesiącu z zabawkami, pochwale się jak dojdzie.

 

Pozdrawiam :)

 

60940660_595760604259237_5863518674240929792_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są zabaweczki u mnie!

Do postrzelania w ciągu roku:

Scream Shells Kit

R09012 Artillery Shells

FP-TBMIX Titanblitz 3 MIX

 

Pozdro!

moździerze.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dum bum w fanie na pewno zrobi huku

Moździerze do zabawy spoko chociaż jak dla mnie mizerne,  szkoda,  że już szelek nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też wolę szybsze kostki, ale w TB309 jednak spodobała mi się duża różnorodność efektów, rzadko spotykanych w większości wyrzutni :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła tu moździerzyk tam kompocik z Tropica... ciekawe jak ten stuff będzie się prezentował w Grudniu ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...