Skocz do zawartości

[A & P Pyrotechnics] 2019/2020 projekty, projekciki


A & P Pyrotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o wyrzutnie to może dla niektórych takie nijakie ale wszystkie ze zdjęcia idą na rozbiórkę na rzecz single shotów, one row itp itd :) 

Jest system do odpalania hand made ale jeszcze się nie chwale bo wymaga jeszcze kilku dociągnięć ale na pewno wrzucę za jakiś czas.

 

2f0faa0487790ed4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Bardzo dobry początek. Rakiety, które posiadasz akurat są na promocjach w sklepach więc warto było zakupić po niższych cenach. 

Dorzucisz jakieś kostki w ciągu roku i będzie spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalić odpali bez problemu, a jakie efekty będą nie wiem, wszystko zależy od przechowywania.

Rakiety bardzo fajne, rocket balle porównywalne z alcorami.

Single shoty no limits nie opłacalne w ogóle, piszesz, że będziesz przerabiał wyrzutnie na single shoty to trzeba było wziąć psc2002 na piropolska, 16 strzałów za 95zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Odpalić odpali bez problemu, a jakie efekty będą nie wiem, wszystko zależy od przechowywania.

Rakiety bardzo fajne, rocket balle porównywalne z alcorami.

Single shoty no limits nie opłacalne w ogóle, piszesz, że będziesz przerabiał wyrzutnie na single shoty to trzeba było wziąć psc2002 na piropolska, 16 strzałów za 95zł

Dopiero raczkuje w tym temacie, przeglądam forum i obczajam co kupujecie, ale fakt za rok nie zrobię tego błędu, z drugiej strony będę miał czyste sumienie bo przetestowane i spokój ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, A & P Pyrotechnics napisał:

Martwi mnie tylko wyrzutnia Electric Light data przydatności 2019.03.30

Odpalał ktoś kiedy przeterminowane produkty, jak to wyglada efekty już pewnie nie są pierwszej świeżości ? 

 

Odpalałem w ostatniego sylwestra wyrzutnie która miała grubo ponad 10 lat więc nie ma się czym martwić jeśli tylko dobrze to magazynujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sQbaniec napisał:

Kurcze w SSy chcesz się bawić ?  To ilu kanałowy system masz ? :)

b63ecb0b0a3c205bmed.jpg 

Zostało jeszcze kilka drobiazgów do zrobienia, Otworze nowy temat na pewno od razu jak skończę : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze brakowało mi takich projektowych ludzi na forum. No cześć.

Dnia 20.01.2019 o 10:22, A & P Pyrotechnics napisał:

Martwi mnie tylko wyrzutnia Electric Light data przydatności 2019.03.30

Odpalał ktoś kiedy przeterminowane produkty, jak to wyglada efekty już pewnie nie są pierwszej świeżości ? 

Nie przypomina mi się, żeby na forum ktoś napisał, że nie odpalił piro, bo trzymał je 8 lat w szafie. Data ważności przy fajerwerkach to raczej formalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka liczba rakiet robi wrażenie.Choć już nie mam na tle ich takiego bzika jak we wcześniejszej młodości,ale taki zestawik potężnych rakiet cieszy oko.Exlusive mają moc.Dużo miałem potężnych rakiet.Te są na podium wśród tych które nabyłem.Co do projektu...Śmiało,realizuj się,pochwalisz się potem jak Ci wyszło?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Nie takie małe :) Te wyrzutnie też na single shoty? 

Final kejki są super same w sobie ale kto wie zobaczymy niedługo będę siedział nad koncepcja bo już raczej nic nie będę więcej domawiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Te 25tki final cake typowo na finał...Super są,ale raczej osobom którzy maja zamiar kupować 5 wyrzutni mogą nie przypaść do gustu ze wzgledu na bardzo krótki czas trwania...W twoim przypadku tak nie jest.Pokazik z dynamicznym finałem stworzy mega obraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na finał na pewno będą te dwa final kejki oraz ta kostka el titano która będzie przerobiona na układ fan i dużo szybszym lontem. Ale kto wie dużo czasu zostało na pewno jakieś modernizacje wpadną :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Dnia 20.01.2019 o 00:40, A & P Pyrotechnics napisał:

Jeśli chodzi o wyrzutnie to może dla niektórych takie nijakie ale wszystkie ze zdjęcia idą na rozbiórkę na rzecz single shotów, one row itp itd :) 

Jest system do odpalania hand made ale jeszcze się nie chwale bo wymaga jeszcze kilku dociągnięć ale na pewno wrzucę za jakiś czas.

 

2f0faa0487790ed4.jpg

Fajny mieszany stuff , wielki plus za dobre rakiety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.01.2019 o 00:40, A & P Pyrotechnics napisał:

Jeśli chodzi o wyrzutnie to może dla niektórych takie nijakie ale wszystkie ze zdjęcia idą na rozbiórkę na rzecz single shotów, one row itp itd :) 

Jest system do odpalania hand made ale jeszcze się nie chwale bo wymaga jeszcze

2f0faa0487790ed4.jpg

Masz kilka zacnych rakiet więc będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...