Skocz do zawartości

DHAC017 - Lake & Stars


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Lake & Stars [istnieją też inne etykiety tej kostki ale wszystkie odnoszą się do jednego efektu Ti salute]

Kod: DHAC017/ DHC017

Ilość strzałów: 49

Kaliber: 30mm

Układ efektu: |

NEC: -//-

Moja opinia: Mocny huk i do tego kolorowe komety jak w Bs-ach jorga albo happy s od Tripla :3 Mocniejsza od dum buma 30mm

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podobna kostka z tym samym kodem co Lake&Stars ale wolniejsza i nie ma fajnego finału, moc nadal ta sama... dumbum i inne hukowe 30mm nie dorastają jej do pięt :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Da się jeszcze kupić tego Lake & Stars'a lub tą drugą "wolniejszą" kostkę? Przeglądam internet na szybkiego i ani śladu żeby gdzieś można było kupić taką świetną wyrzutnię hukową. 

Czyżby Łunia i jej durne przepisy zabroniła sprzedaży? Zaraz to same "bzyki" czy silenty będą tylko dostępne albo i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby duża moc tej wyrzutni że w jakiś tam przepisach się nie mieściła? Czy produkować Triplex zaprzestał? 

Podobnie moździerze przepisy wykończyły bo ponoć za słaba podsypka prochowa mogła być w szelce. Jak tak dalej będzie to pozostaną nam jedynie ognie zimne, a i za to ekolodzy się wezmą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne poziom hałasu przekroczyłby srodze dopuszczone normy + łączna ilość mieszanki również nie zmieści się w F3,nie wspominając już o ilości na jeden pocisk :) Na początku roku były jeszcze do dostania. Stare i uczciwe 30mm,robi miazgę ze wszystkich dostępnych dziś wyrzutni Titanium Salute. No chyba że ktoś wie gdzie można jeszcze wyrwać BS100 albo Happy Salute w klasie amatorskiej to proszę o kontakt, dogadamy się co do ceny ? 

Co do zaprzestania produkcji, nie mam pojęcia. To że u nas w kraju jej nie ma nic nie znaczy. Tam gdzie nie ma norm UE można znaleźć takie wyrzutnie. Dla przykładu moździerz VS-0047 nadal bez problemu można kupić na Ukrainie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj Ludwiczku do listopada bo chyba będzie fajna hukowa od Srpyro nie wiem czy będzie to poziom triplexa ale obstawiam, że i tak lepiej wypadnie niż dum bum xd

CLE4235

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
9 minut temu, Mroczny napisał:

Kurła kolejny sylwester z tą kostką :DD

 

Ale wali haha 😆 Moje dwie sztuki ciągle czekają w szafie na odpowiednią okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi została ostatnia i nie wiem czy trzymać czy odpalać na tego sylwka 🤔 Chyba też zaczekam na ten odpowiedni moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...