Skocz do zawartości

[Rumcajs] 2019/2020


Rumcajs

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się! Pierwszy raz w życiu zamówiłem fajerwerki już w styczniu. Jestem teraz uważany w rodzinie za jeszcze większego świra xD. No cóż - jakoś to przeżyje.

Planuję w tym roku postawić na efekt ale do końca roku jeszcze tak daleka droga że może się to zmienić.

Pierwsze zakupy zrobiłem w INS - oto co zamówiłem

 

 

 

 

 

 

IMG_20190118_170244.thumb.jpg.acd553b7415b32f9243c887645aeb3f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek, czekam na więcej :)
I nie przejmuj się komentarzami, mi co roku gadają "pieprznij się w łeb, kto kupuje fajerwerki w styczniu" xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, FANATYK napisał:

Grzechem było nie skorzystać z promocji INS. 

Dobry początek! 

No tak, te kostki były bardzo opłacalne. 

Miraż - normalna cena 90 - w promocji 62 

Terminator - 160 - 100

Dangerous - 130 - 90

Demony ognia - 170  - 110 

Normalna cena 550 a wydalem 360 więc jestem bardzo zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszyscy kupują w tym insie to faktycznie musi być dobra promocja :DD chyba trzeba obadać temat :) a co do początkowych zakupów to jest dobrze, sporo kasy zaoszczędzone czekam na kolejne aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące zakupy.Fajne różnokolorowe wyrzutnie.Demonów ognia nie miałem,ale kiedyś nabyłem Achtunga który ma zbliżone efekty.Byłem z niej zadowolony.Wolna wyrzutnia,ale efekty bardzo duże a dodatkowym atutem tej wyrzutni był efekt trzeszczącej miny.Miraża też wczoraj zamówiłem?.Ciekawe jak spiszę się dangerous??.Za dużo to jej nie pamietam w stuffach?.Terminator choć 0,8 ale dobrze wypada.Mówisz świr dla rodziny??.Mnie kiedyś podobnie nazywano,bardziej niecenzuralnie jeszcze?.Cóż czekamy na dalsze zakupy w dalszej części roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No super wyrzutnia z filmików, ciekawe jak w rzeczywistości.

Będziesz tak pojedyńczo zamawiał to za przesyłki zapłacisz sporo xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry

Zakupiłem wyrzutnię na finał, o której zawsze marzyłem. Dzięki Bogu w tym roku się udało ją zakupić, więc jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że pokaże klase

Jeśli chodzi o dalsze zakupy to planuję jeszcze za ok. 600 zł jakieś dobre kostki

 

IMG_20191126_154352.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale cenowo wyszło 200zł, darmowa przesyłka. W dodatku strzela kątowo i szybko, więc w sam raz na finał myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same kozackie wyrzutnie czyli to co najważniejsze a ta truskawka na torcie px pro 9 pewnie zrobi miazgę na niebie :f_a:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega konkrecik.Dzięki tej kostce finał będziesz miał na najwyższym poziomie.Ma 100% zrobi popis.Jeszcze sporo planujesz wydać więc będzie u Ciebie jeszcze bardziej efektownie☺

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Wam mój końcowy stuff (prawdopodobnie). Skupiłem się w tym roku na jak największej ilości kątówek. Zauważyłem, że właśnie one najbardziej lubiane przez publiczność.  Więc odpuściłem w tym roku takie kostki jak spectrum czy song.

Okazuje się, że mam dużo kostek od  Piromaxa. Mam nadzieję, że się Machony nie dowie xD

Koszt to ponad 1000zł 

 

IMG_20191206_1736241111.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...